reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2015 : )

reklama
Annam, ta temperatura za bardzo nie jest w podskokach. Może dojść wyżej w połowie cyklu by nagle spaść przed owulacją a następnie na owulację wzrosnąć. Przy bezowulacyjnych cyklach może zaś skakać.
Najważniejsze to zmierzyć temperaturę po odpowiednim wypoczynku tzn kilka godzin dobrego snu i przed wstaniem z łóżka. Jak jesteś przeziębiona to może temp szaleć. Ale ty masz minimalny wzost no nie jest źle.

Aj i poczytałam troszkę wstecz,
Gratulację wszystkim dwóch kreseczek.

Zmykam na FB. Może bratowa napisała.
 
Cześć wszystkim :))
Annam bo w chińskim zodiaku małpy wścibskie są i ciekawskie (a ja tych cech nie trawię, oczywiście mają też zalety, pozdrawiam małpy ;) kozunie spokojniejsze (niby)
Claudia to chyba dobrze że usg w piątek faktycznie więcej zobaczysz bo kilka dni to już zmiany w fasolce kosmicznie wielkie :)
Karda długie spóźnienie miałaś, ja o 4 dni byłam zła, Kinga trzymam dalej &, Agapa super zdjęcie, dzięki :)
Jołasia podziwiam że tak często pieczesz, można chyba powiedzieć że to Twoje hobby, a leszczyny to cholery
no i Lux.. współczuję całego napięcia, może teściowa wcale nie chce żebyście tam przychodzili i dlatego Ci tak wrednie ciągle gada, a już teksty o waszych staraniach to poniżej pasa, jako kobieta powinna umieć się wczuć. Ale widocznie nie myśli.. może zamiast się wściekać warto powiedzieć jej że sprawia Ci przykrość? trochę inna metoda niż ciskanie gromów które nie działają. A z tymi pracodawcami to szok, 3 dzieciaczków i rozstanie :( teraz paniusia sobie będzie pewnie żyła z alimentów, bo zapewne ona zostanie z dziećmi, szlag mnie trafia jak takie baby widzę. Mam nadzieję że jakoś się ułoży i praca będzie bo bardzo by to było niekorzystne dla Ciebie :((((
 
Ostatnia edycja:
Aschlee miło Cię widzieć :D zaglądasz tu zaglądasz a nie chcesz się dopisać do listy żebyśmy Cię mogły śledzić? :cool2: latwiej wtedy trzymać kciuki :) napisz kiedy masz termin najbliższej miesiączki
 
Nom ja zagladam ale tak niesmialo...Humorek kiepski bo jestem Po kolejnej porazce niestety :(

Termin kolejnej @ to 30 o ile nic sie nie poprzestawialo
 
Ja juz po pobraniach :-)

Nie było źle, ale mało nie zwymiotowałam.

Teraz juz w domku czekam, aż niunia się obudzi :)

Wszystkie badania idą prosto do lekarza wiec dopiero na wizycie dowiem się co i jak.

Agapa,

Gratuluję pozytywnego testu!

Kasia,

Kciuki za operacje mamy :)

Tym do których przyszła @ śle wielkiego tulisia ;)

Idę sobie herbatki zrobić.

Miłego dnia! uploadfromtaptalk1425286767384.png

Wysłane z mojego Sony Xperia E1
 

Załączniki

  • uploadfromtaptalk1425286767384.png
    uploadfromtaptalk1425286767384.png
    4,7 KB · Wyświetleń: 60
Aschlee to będziemy wyczekiwac razem i mam nadzieje, ze następna @ nie nadejdzie. Ja mam termin @ na 29. Po kolejnej porażce jestem gotowa na ten miesiac. Przyjmuje schemat koleżanki z tego forum, która zaciazyla . Co dwa dni a w plodne codziennie :p
 
reklama
Do góry