reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2015 : )

Edyta,

Chyba nie widziałaś mojego pytania ;)

Jak tam znajomi? Mieszkają jeszcze u Ciebie?

Andrea znalazła prace? Poprawiła zachowanie?

Jak odpisałaś, a ja gdzieś nie Doczytałam to przepraszam.

Wysłane z mojego Sony Xperia E1

To ja nie doczytalam sorki ale juz pisze
Andrea znalazla prace tzn dwie raz chodzi do hotelu sprzatac a w tej drugiej pracuje jako kelnerka tez w hotelu ale innym ;-) drugi raz uzyla naszych kosmetykow ale tym razem T jej zwrocil uwage i az buraka spalila ,mowiac ze to nie ona po tym jak narazie nie uzyla naszych rzeczy tak wiec jak narazie jest ok

Edyta to masz dobrze mój to nawet garow się nie dotyka,ni chyba ze laduje zmywarke

A no mam dobrze,moj lubi gotowac i musze przyznac ze bardzo dobrze mu to wychodzi takze jestem spokojna, w razie czego gdyby cos mi sie stalo wiem ze dzieci dobrze zjedza :-p
 
reklama
Ok kochane mam nadzieje ze otwieram sezon II kreaek moja beta 44 nastepna robie w poniedzialek a we wrorek wizyta u gina :-) teraz czekac do poniedzialku na wasze II kreski
 
Claudia gratuluje i bardzo się cieszę Twoim szczęściem :* oby częściej takie dobre nowiny tu były
 
reklama
Do góry