reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Witam w ten mroźny dzień :p

Co u Was?

Dziewczyny, macie jeszcze tyle śluzu? Bo mnie czasem zalewa sporo śluzu, sorki za ten opis :)

Miłego dnia! ;)
 
reklama
Niemartwsie - polopiryna się rozpuszcza nawet w łyżeczce wody, więc nie powinno być problemu. A 5 miesiąc ja przyjęłam od 18 do 22.
Dominika – zależy od tego jaka będzie zima i jak będę się czuć. Najlepiej by było jakbym do połowy stycznia pracowała, to akurat pójdę na L4 od 7 miesiąca. Ale jeśli zacznie się mroźna i śnieżna zima, to pójdę wcześniej, pewnie w okolicach świąt. Chodzi o to, że u nas pod koniec roku dają premię za całoroczną pracę… no i wiecie… obawiam się, że jak powiem wcześniej, że odchodzę to różnie może być z premią. Więc idealnie by było odejść w styczniu : ) A śluzu mam ciągle dużo, więc to chyba normalne, czasami w pracy mam dosłownie mokre gacie :p

Jak tam samopoczucie Butterfly, Kasia, Grubson, Lisica?
 
Ja od wtorku w szpitalu, skurcze mialam juz co 15 minut.. Dostalam fenoterol, pozniej 2 razy magnez oczywiscie w kroplowkach no i jest lepiej od przedwczoraj, ale prawie przy kazdym ruchu brzuch sie spina takze nospa, duphaston i lezenie.. w poniedzialek sprawdza czy szyjka nadal trzyma i pewnie mnie wypuszcza, nic juz wiecej nie moga zrobic na tym etapie.. Takze pewnie bede lezec juz do konca.. Co to 4 miesiace......
 
Hej Dziewczyny:)))
U mnie też dziś mroźny dzień, szkoda, że nie ma śniegu, bo by mała na sankach pojeździła;)
Dziś ma przyjść kuchnia dla mojej Tośki:) Musze gdzieś dobrze ukryć, żeby do Mikołaja przetrwała:D
Grubson, biedactwo:* Ty od początku ciąży pod górkę... ehh... am nadzieje, że skurcze odpuszczą... Trzymaj się dzielnie, wszystkie tu trzymamy za Was kciuki!!! Będzie dobrze!!!!
Jussastar, idź na l4, będziesz mogła więcej wypoczywać...:)
Dominika, ja nadal mam śluz, ale może nie aż tak bardzo obfity;)

Muszę dziś upiec ciasta, bo w niedziele mam gości, robimy dzieciom wcześniejszego Mikołaja... Oczywiście 6 grudnia też przyjdzie Mikołaj, tylko już we troje będziemy świętować:)

Lisica, Niemartwsie, Kasia co u Was????
 
Ostatnia edycja:
Dominika u mnie też tak jest z tym śluzem, takze to normalne:tak:

Grubson o kurczę, współczuję. Masz ten sam zestaw co moja siostra, ona tak niestety leżała w szpitalu.. Jeszcze brała jakiś isoptin i coś jeszcze nie pamiętam.. Trzymaj się dzielnie !

butterfly u nas też tak zimno brr zimową kurtkę wyciągłam;-)

Ja dzisiaj od rana tylko jeżdżę, najpierw mamę na pks zawiozłam, potem pojechałam do reala na promocję zabawek, siostra mnie prosiła także pokupowałam:tak: odebrałam małą z przedszkola, obiadek i leci kolejny dzień:tak: Teraz znowu pracuję nad sklepem męża..
Miłego weekendu !!
 
Już po wizycie. Maleństwo ma 8,62 cm (od główki do pupy), ogólnie wszystko ok, i dalej mam brać luteinę... Już mam jej dość. Ciśnienie oczywiście wysokie u lekarza, przytyłam 3 kg w 5 tygodni :szok: masakra...
I nie wiadomo kto siedzi w brzuszku bo się strasznie wstydzi.

Grubson trzymaj się. Musi być dobrze. Przechodziłam przez to, co prawda krócej o 10 tygodni, ale dasz radę!
 
Grubson,3maj sie dzielnie.Przyda sie duzo spokoju,tylko wez sie nie martw w takiej sytuacji,ale wierze ze bedzie dobrze;)

Lisica,zawsze podczas wizyty masz nadcisnienie?U mnie ze wzgledu na nadcisnienie w ciazy z Olkiem,ktore wyskoczylo w 35tyg. Gin wlaczyla mi profilaktycznie acard,mimo ze cisnienie mam wzorcowe;)
Spore to Twoje malenstwo;)

Kasiu,jest cos fajnego w realu?
Oszczedzaj sie!

Moja mama kupila blizniakom body i smerfetki (spodenki,nie czapeczki:p)
A Olek dostal samochod sterowany,pewnie przez kilka dni bedzie owa zabawka na tapecie:D
Ale mnie wytrzasalo w samochodzie,droga taka nierowna a jeszcze siusiu mi sie chcialo,myslalam ze popuszcze..:p
U nas juz witryny sklepowe ozdobione,choinki swieca,lampki tez.Fajnie,fajnie-tylko jeszcze grudnia nie ma..

Buterfly,doszedl prezent dla corci?

Shawty,lepiej juz?

Beti,juz po przeprowadzce?

Jusastar,byliby cha... gdyby z powodu l4,na kilkanascie dni przed koncem roku nie dali Ci premii..

Justyna,a jak u Ciebie?

Niemartwsie,odezwij sie:)

Mam nadzieje,ze nikogo nie pominelam.
 
Domi w domu mam ciśnienie książkowe. Zawsze mi skacze przy lekarzach, mam syndrom białego kitla ;-) mierzę w domu 3 razy dziennie. Choć z Danielem miałam nadciśnienie indukowane ciążą więc muszę się pilnować.
 
reklama
Brałam Dophegyt, a teraz mi zalecił Oeparol łykać :-/ tylko nie wiem jak to z tym wiesiołkiem, czy bezpiecznie? On niby obniża ciśnienie.
 
Do góry