reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Staraczki 2014 w ciąży

Lisica super, wiedziałam że będzie ok !!:tak::tak:

Dominika ja tylko siedzę w domu, dawno nie byłam w sklepie.. ale tydzień temu byliśmy w kinie i już był świąteczny szał:-D
 
reklama
Lisica – super, że wszystko ok!
Butterfly – ja za okna się już nie biorę, bo raz już chorowałam po myciu ( u mnie jest na piętrze, więc, żeby umyć na zewnątrz muszę myć ze środka przy otwartym oknie, i przez to zawsze mnie przewieje, chociaż się ubiorę ciepło…). Na wiosnę się zatrudni kogoś do mycia, może przed urodzeniem małej : )
Kasia – dobrze, ża lepiej Ci, ja też lepiej, chociaż zatyka mi uszy. Mąż pognał do lekarza o dziwo bo już biedny taki chory chodził, a na zwolnienie nie chciał. Aż go w pracy wkurzyli bo prosił, czy może czegoś nie robić bo jest chory (w sensie przełożyć na następny tydzień) to mu powiedzieli, że niech idzie na zwolnienie albo na wolne jak tak.
A ja byłam w biedronce i zrobiłam pierwsze zakupy dla małej! Prześcieradełko i pościel do łóżeczka z Kubusiem Puchatkiem. Kolor żółty więc będzie uniwersalne.
Dominika – wariują, a ja nie mam czasu, żeby pochodzić… ;/ Już nie mogę się doczekać tego L4…
Niemartwsie – dziękuję! Już się przyzwyczajam do tej myśli i wczoraj stwierdziliśmy, że jeśli to będzie córeczka to będzie perełką w rodzinie, bo będzie pierwszą dziewczynką i będzie wyjątkowa przez to :) A co do sposobu z aspiryny – ciekawy, ciekawe czy można polopiryną?
Grubson – jak tam dzisiaj?
 
Lisica, super ze wszystko w porzadku.
Ja sie od dwoch dni uzeram z zapaleniem pecherza :-( i co najsmieszniejsze..tak do godziny 13 jest w porzadku, mija 13 i nie moge sobie poradzic :-(
 
Lisica, no to kamień z serca! Znów możesz w spokoju cieszyć się ciążą :) Mam nadzieję, że to koniec takich "atrakcji" ale Ciebie.

Jussastar, można polopiryną, tylko te tabletki do połykania trudno jest rozpuścić w wodzie, chyba, że są jakieś musujące też.

Shawty, co bierzesz na zapalenie pęcherza? Może lepiej idź na L4, bo pewnie męczysz się z tym zapaleniem w pracy
 
Lisica,dobre wiadomosci.

Shawty,nie wiem co poradzic.Pewnie podziebilas sie.

Grubson,jak u Ciebie?

Jusastar,kiedy wybierasz sie na L4?

Niemartwsie,u nas zaraz 16tydzien;)

Buterfly,u Ciebie jeszcze troche i 3 trymestr sie zacznie;)

Kasiu,a na czym byliscie w kinie?

Beti,Justyna odezwijcie sie.
 
Hej Laski:)))
Lisica bardzo się cieszę, że wszystko się wyjaśniło z toxo i maluszek jest bezpieczny:)))
Dominika, ja wczoraj co prawda za bardzo nie pochodziłam po sklepach, ale wystawy świąteczne i ogólnie szał przedświąteczny jest:) Uwielbiam taki nastrój:) No 3 trymestr już tuż tuż...:) No i zostały mi jeszcze tylko 3 i pół miesiąca do rozwiązania:D Jejku jak ten czas szybko leci:)))
Kasia ja nigdy nie kupowałam tych butelek Dr Browns, powiedz mi jak jest z ich myciem, bo widzę, że w środku jest rurka i już nie trochę zniechęca:D Moja mała miała kiedyś taki bidon z rurką i umyć ją to był nie lada wyczyn:D
Shawty współczuję zapalenia pęcherza...:/ Idź na l4 po co się męczyć w pracy... No i zdrówka:)
Jussastar super, że już pierwsze zakupy dla maluszka zrobione;)))
Grubson jak u Ciebie Kochana???
Niemartwsię ja już w tych miesiącach też się gubię...

A co do choinki to u nas będzie żywa i ubierzemy ją pewnie jakoś koło 20 grudnia:)))
 
Buterfly,uwielbiam ten czas:) ale od grudnia,bo im wczesniej szaleja w tych sklepach,to czlowiek sie opatrzec moze.Czasem wydaje mi sie,ze w handlu duch swiat Bozego Narodzenia gdzies sie zatraca,sa nastawieni tylko na duze zyski.Kiedys blizej swiat obcy ludzie zyczyli sobie "wezolych swiat" czy to na targu czy w sklepie,a teraz..

U nas dwie sztuczne choinki.

Dziewczyny,co u Was????
 
reklama
butterfly jeśli chodzi o butelki, to jest do każdej dołączona szczoteczka do mycia właśnie tej rurki. Jeszcze kupowałam dużą szczotkę do mycia butelek i ładnie zawsze były umyte. Teraz widzę, że jest nawet z tej firmy, także zakupię.

A ja dzisiaj pracuję nad sklepem męża, takze dzień pracowity. Ale głowa mnie coś od rana tli..aż się boję:-( z przeziębieniem lepiej:tak:
 
Do góry