reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Witajcie Dziewczynki!

Maluś- jesteś taka dzielna, ja Ciebie tak bardzo podziwiam. Myśle, że Nikolka NA PEWNO nad Wami czuwa i będzie czuwać w kolejnej ciąży i nie pozwoli na to, aby coś złego się już kiedykolwiek stało!

Doska- a Ty hormony badałaś?? Bo ja zanim dowiedziałam się, że mam deliktana niedoczynnosc tarczycy, to także miałam kłopot z regularnymi cyklami. Odkąd wyregulowałam TSH moje @ sa znacznie bardziej terminowe niż kiedykolwiek :-) Ale kiedy ostatnio znowu cos mi spłatała figla, to wzielam sama luteinę przez 5 dni rano i wieczorem i po tych 5 dniach czeka się do kolejnych 10 dni wg ulotki i przychodzi @. Tak poradziła mi kiedyś ginka, gdy zapisala mi zapas luteiny. Tyle ze ja to z nia konsultowałam. Także wizyta u Ciebie raczej wskazana, ale na pewno wszystko będzie dobrze.

Kinia- nooo Kochana Ty się napracowałaś i to znacznie za dużo. Musisz trochę zwolnic :-) Ech, ale szybko mija Twoja ciąża.

Brr- wiem o czym mówisz z tym winkiem, bo sama się ostatnio niezle rozchorowałam po nim. W sobote wypiłam z kolezanka we dwie ponad 3 butelki i wczorajszy caaały dzień strasznie wspominam. Na dzień dzisiejszy stwierdziłam,ze już nigdy nie będę pic alko w takiej ilości :-D

iwo- kiedy TESTUJESZ?? Bo nie wiem kiedy dokładnie trzymać je bardzoooo mocno zacisniete :-)


Ashlee- a jak sytuacja u Ciebie?? Kiedy Ty robisz test?? Ale wydaje mi się,ze będzie to tylko formalność, bo cos czuje po Twoich wpisach,ze dobre nastawienie :-D


A ja w tym cyklu wyjątkowo wyluzowałam... Nic nie licze, nie patrze na śluz, nie wsłu****e się w klucia podbrzusza. Totalnie odpuscilam i wiecie jak mi z tym dobrze. Czuje,ze odpoczywam psychicznie. po 1,5 roku starań doooobrze mi to robi :tak:
 
Ostatnia edycja:
agniecha, dziękuję że pytasz :* Jak coś robię jest ok, ale jak siadam i nic nie robię, to zaczynam myśleć o mojej fasolce. Po prostu musi trochę czasu minąć zanim dojdę do siebie i zaakceptuje wybór Boga ;( Jak dobrze pójdzie to jutro lecę na betę i w sobotę do lekarza, aby dowiedzieć się czy będzie zabieg, czy nie. Mam nadzieje, że nie. Trzymajcie mocno kciuki za mnie &&& :*

Anulka, dziękuję :*
 
Anula1988 nawet nie wiesz jak bym sie cieszyla. No u mnie dalej @ brak i jakos nie czuje sie jakbym miala miec @ mam nadzieje ze nie wezmie mnie z zaskoczenia;-) Mysle ze poczekam tydzien i zrobie testa
 
Witajcie dziewczyny :-)
Przepraszam, że się długo nie odzywałam, ale byłam w szpitalu, potem święta i tak jakoś zeszło. Muszę troszkę nadrobić i poczytać co u Was i widzę, że będę miała troszkę czytania :-). No ale będę miała teraz dużo czasu więc wszystko nadrobię. A co u mnie? Szpital był konieczny ze względu na pojawiające się plamienie, od 12 grudnia jestem na duphastonie i luteinie. Na razie plamienia ustały ale mam dużo odpoczywać no i oczywiście zero chodzenia do pracy, ale na to akurat nie narzekam. Najważniejsze, że dzidzia jest i bijące serduszko też :-) Pewnie przeniosę się do sierpniówek ale będę do Was zaglądać. Mam nadzieję, że wszystkie wkrótce ujrzycie te upragnione dwie kreseczki i zaznacie szczęścia, życzę Wam tego z całego serca. Kiedy pierwszy raz tu zajrzałam myślałam, że dłużej to zagoszczę a okazało się że jest inaczej. Trzymam kciuki za Was wszystkie i każdej z Was życzę w Nowym Roku tych dwóch kreseczek :-) Trzymajcie się :-)
 
reklama
Wole sie wstrzymac zeby w razie czego Sylwestra sobie nie psuc bo bylo by mi smutno jakbym zobaczyla jedna kreche:tak:
 
Do góry