reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Cześć dziewczyny. Dawno mnie nie było, ale w poniedziałek wyjeżdżaliśmy rano ok 7 i niestety byłam bez internetu przez ten czas. Wyjazd udany choć niestety trochę się nadwyrężyłam i kiepsko się czułam - dużo pomagałam w kuchni i szykowaniu. Jeszcze doprawiłam się w piątek 5 godzinnym spacerem po Wrocławiu i niestety jak wróciliśmy w sobotę po południu już do domu to rozpakowywanie i pranie, a później szybko spać. W niedziele mięliśmy gości i też się źle czułam to nawet nie siadałam do komputera. A teraz biorę się za czytanie Was co słychać przez ten miniony tydzień :)
 
reklama
Brr, Agniecha - miłej pracy, ja jeszcze się bycze:-)

Kinia - jeszcze 2 dni i wkraczasz w 2 trymestr :szok:(ten najfajniejszy)

ps.podrzuć fuidków przed testowaniem
 
hej dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamiętacie, od czasu do czasu zaglądam do Was, bo zauważyłam że im częściej zaglądam na forum tym bardziej się nakręcam. Jeżeli o mnie chodzi to ja do dnia dzisiejszego nie dostałam okresu a mam 52dc, dzwonilam do gina, ale ten na urlopie i nie wiem czy szukac jakiegos innego lekarza, czy czekac az moj wroci, czy sama mam wziac luteine..
 
Aschlee, trzymam &&&&&& aby się udało :*

doska, pamiętamy o Tobie. Kochana, idź lepiej do innego lekarza. &&&&&&& :*

Kinia, jak się czujesz?

Ot tak z marszu mogę iść do innego ?? czy całą tą moją kartotekę muszę od mojego wziać ? kurcze jeżeli chodzi o lekarzy i całą procedurę to strasznie nieogarnięta jestem ..
 
tak wogóle się zastanawiam dlaczego ten cykl mam taki długi, stresów wielkich nie miałam, ewidentnie w ciąży nie jestem, wszystkie testy megatywne.. bywały gorsze cykle gdzie i chora byłam i miałam więcej problemów i cykl był w miarę regularny.. powiedzcie mi dziewczyny, dlaczego jest tak że wczesniej mialam cykl bardzo regularny a odkad staramy sie o dziecko to wychodzą takie cuda wianki że szok..
 
doska, a robiłaś betę? Testy mogą nie wychodzić, a krew tak. &&&&& aby się udało :* A poza tym równie dobrze może to być cykl bezowulacyjny. Dlatego najlepiej idź do lekarza.
 
reklama
agniecha, tak i nie wiadomo ile trzeba czekać na przyjście @. Męczące to jest. Przechodziłam to chyba z 3 miesiące temu. Dlatego też najlepiej iść do ginekologa, a nie martwić się, że przez taki długi cykl nie ma się @, a testy są negatywne. Również piszę to do ciebie doska. Czekanie wykańcza, wiem to po sobie.
 
Do góry