reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Dziewczyny padam. Biegamy po sklepach i marketach budowlanych. Chcemy zebrać jak najwięcej faktur, co by odzyskać część VAT-u. Plecy to mnie bolą już od ponad 2 tygodni. Kręgosłup boli nawet jak leżę. Nie wiem co robić. Podobny stan miałam w 2009 roku i zanim dostałam się na rehabilitację, to mi samo przeszło. Wtedy na ból pomógł mi tylko naproxen. Nie chcę teraz truć się mocniejszymi lekami, bo a nuż lekarz powie, że mogę w styczniu się starać, a ja jeszcze będę przed owu tego 9.01.

Czy któraś z kobietek używała komputerka płodności? Ja mam teraz pożyczony "Pearly" i nie mogę go użyć, bo nie potrafię ustawić pierwszego dnia cyklu:baffled:

Wątpliwości3 - gratulacje! Super. Mój mi się oświadczył w sierpniu, a nadal nic nie ustaliliśmy ;-) Opisz nam jak to zrobił, koniecznie!!

Suselku - masz już jakieś wyniki badań?

Missiiss - dopiero przeczytałam, że @ przylazła. Szkoda, bardzo szkoda, że Twoja fasolinka się nie zagnieździła :-(
[*] Trzymam kciuki, by lekarze uregulowali u Ciebie hormony, byś mogła starać się swobodnie co miesiąc.

Ma ktoś kontakt z Piaską? Wiem, że miała inseminację, ale nie dała znać chyba czy się udało....
Piaska - daj nam znać jak poszło :*
 
reklama
Iwo, kupiłam dzisiaj ten bobo test i mam zamiar jutro rano zrobić, @ nie ma, ciągnie mnie w pachwinach ale dzisiaj zobaczyłam maleńki ślad plamienia, takiego jakby różowego, boję się że nic z tego, @ spóźnia sie już 5 dni, jak to nie ciąża to juz nie wiem co, tylko raz mi sie @ spóźniała tyle jak byłam w ciąży z Matim, no ale zobaczymy

Wandzia, a co u Ciebie? Odezwij się!!!!!!!!
 
Witam

Misss tak mi przykro kochana ze sie nie udalo:(:(

malus
kochana ja niestety niemialam zadnych krwawien:( ciaza obumarla..wiec uwazam ze jesli krwawisz to sie oczyszczasz, z dwoja zlego to jest lepsze...ja niestety mialam zabieg najgorszy byl bol (dostalam tabletke na rowzawrcie szyjki macicy...straszne skurcze:( zabieg na narkozie wiec dobrze nic niewiem z niego...
Nie ronilam wiec niemialam zadnych objawow zawrotow glowy itd. a moze u ciebie to tez zwiazane jest teraz z sytuacja jaka przechodzisz i organizm sobie nie radzi...
Trzymaj sie kochana:*

No dziewczynki oczekujace trzymam kciuki za piekne II kreseczki:)
 
Dziewczyny jestescie Kochane bardzo bym chciala zeby sie udalo buziaczki.gif
 

Załączniki

  • buziaczki.gif
    buziaczki.gif
    32,1 KB · Wyświetleń: 56
Hej:-)

Ashlee25 trzymam kciuki za fasolkę:-)

Ja dziś wracam do pracy. Tak mi się nie chce ehh Jeszcze wczoraj odwiedzili nas znajomi i poszalałam z winem. Jak się obudziłam o 4 to głowa mi tak pękała. Kiedyś znajoma mi poleciła ze na kaca dobra jest woda z cytryna. I powiem wam ze działa. Wypiłam szklankę tej mikstury o 4 i poszłam spać. I na szczęście teraz już nie boli;-)

Dobrego dnia dziewczyny :-)
 
reklama
Do góry