reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Hej dziewczyny:)
Mi minął weekend bardzo szybko ze względu na odwiedziny mojej mamy.
Przeziębienie trochę mi przeszło. Ale kaszle jak gruźlik, oby przeszedł mi do czwartku, bo najwyższa pora wracać do pracy.
Co do Wigilii to my w tym roku jedziemy do teściów. Więc pewnie jak pozwoli nam upiec sernik to będzie dobrze.
W zeszłym roku robiliśmy pierwszy raz Wigilie u nas i nawet podobały mi sie te kuchenne przygotowania. Nie licząc przepychanek z tesciową by nie przywoziła wszystkich potraw gdyz ja wiekszość zrobie ehh
Ale za to była okazja by porobic cos razem z mężem. Pod tym względem dobraliśmy sie idealnie oboje lubimy pichcic:)
Za to dziś zagniotłam z mężem ciasto na pierniki. Znalazłam taki przepis ze teraz to ciasto musi min tydzień po leżakować w lodówce i dopiero przed Świętami będziemy piec pierniczki. Nawet przyprawę do pierników zrobiłam sama, bo ta sklepowa ma cukier, make i kakao, a nie sa to składniki pożądane w pierniczkach.
Co do wigilijnych potraw to dla mnie najważniejszy jest barszcz z uszkami uwielbiam. Karpia nie jem chodź mąż i teściowie co roku chca mnie na niego namówić a ja po prostu nie lubię. Kutia obowiązkowo.

Milka trzymam kciuki:)
 
reklama
Cześć dziewczyny.
Miałam bardzo intensywny weekend, więc nawet nie miałam kiedy zajrzeć do Was. Jutro poczytam co nowego.
Póki co widzę Malusiolka że nadal @ brak, to tak jak u mnie...
Nawet przyznam że w sobotę i niedzielę tempki nie mierzyłam, ale nie szła w dobrym kierunku...
Ok, reszta jutro, dobranoc.
 
Hej, hej


Ja tez po weekendzie spędzonym poza domem witam się z Wami z powrotem :-).

Milka gratuluję :-):-)

Gosia
Dr jak się jest w ciaży to w terminie @ brzuch boli dokładnie tak samo, z tą różnicą że krawawienie nie przychodzi :-). także jest duża nadzieja. Kiedy planujesz testować? Ja mam termin @ na czwartek i chciałam po weekendzie test zrobić gdyby się wcześniej nie rozkręciła ale zastanawiam się nad testowaniem we czw rano. Srodę mam stresującą a potem już nawet złą informację postaram się przyjąć dzielnie :-)

Wanda, malusiolka
współczuję takich długich cykli podczas których nie wiadomo co się dzieje. && za wyregulowanie się cykli. Malus a przy tych fałszywie dodatnich testach ktoś Ci zrobił kiedyś USG w kierunki np. torbieli?


A wracając do tematów wigilijnych u mnie w domu rodzinnym, jest zawsze ten sam skład potraw. I z nich każdy wybiera włsćiwie to co lubi. Ja nie dotknę ryby ale za to kapustę mogę jeść tonami. Kutia też nie należy do moich zamiłowań, ale moja mama ją kocha. I tak każdy coś podjada ;). u męża są natomiast całkiem inne potrawy, które mi nie bardzo podchodzą ale wszyscy wszystko jedzą ze smakiem, więc to na pewno jest kwestia przyzwyczajenia.


Kinia jak ten film? Właśnie się zastanawiam czy męza nie wyciągnąć :)
 
cześć, i ja się witam po weekendzie, ale tu pustki, dziewczyny gdzie jesteście?
Mati już lepiej, dalej chory, ale gorączka minęła, to był jakiś dramat, 5 dni ciągłej gorączki ok 40 stopni :( Strasznie się już bałam....
W piątek byliśmy na pobraniu krwi, bidulka mojego pokuli, nie mogli mu pobrać ale udało się i wyszło że nie ma żadnego stanu zapalnego w organizmie a więc jakiś cholerny wirus go dopadł. Ale lekarka w piatek juz go chciała do szpitala kłaść bo było źle. No i w związku z tym cały ten tydzień znowu na L4 spędzę bo przecież do przedszkola go nie puszczę.
 
Kinia mi się właśnie pierwsza część podobała i jak tylko znajdziemy chwile z mężem to wyskoczymy na dwójkę :-)

agniecha i chwała że obeszło się bez szpitala, bo to jakie cuda dziecko łapie na miejscu to aż głowa mała. Ważne że już po gorączce i idzie ku dobremu ;).
 
Nikitka, w październiku miałam usg i nic nie było widać.

Dziewczynki, dzisiaj robiłam test i niby coś widać, ale nie jestem pewna. Jutro miałam iść do lekarza, ale nie idę, bo nie ma wolnych miejsc aż do stycznia, ale za to lecę na betę, aby przekonać się ciąża, czy coś nie tak ze mną jest. Możliwe, że test słabo widoczny, bo około 2:30 wstawałam siusiu + dużo wczoraj piłam, a test zrobiłam około 7-mej po drugim siusiu. Chyba, że zaczynam znowu sobie coś wkręcać. Po prostu już sama nie wiem co mam o tym myśleć.

Wandziu <przytul> nasz cykl jest pokręcony. Wydaje mi się, że też powinnaś pomyśleć o lekarzu, albo o becie. Te czekanie nas wykończy ;/ &&&&& aby wszystko było dobrze :*

iwo, a jak u Ciebie samopoczucie?

Starających się:28V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka,Ulika
Czekamy na potwierdz.:
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11

wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
milka33 - @ 4.12
Olusia7982 - @ 7.12

GosiaDr - @ 8.125
Grudzień

malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
Wonda - @ 17.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
3
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Styczeń
Anna223 - @ 5.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,
emalia82
,nadzieja210,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia, agamemnon
 
Ostatnia edycja:
hejka po pracy, zapierdziel niezły więc czas przez palce leci;-)

Maluś - jak możesz to zrób betę, ile do cholery można te testy robić :baffled:!!!
u mnie już lepiej, zakupiłam testy owu i mam zagwozdke odpuścić ten cykl czy nie?:confused: bo test musiałabym robić w Sylwestra ( 2 dni przed @) i będe miała dylemat pić czy nie pić:confused::confused:

Kinia - my miedzy świętami tez się wybierzemy na igrzyska, pierwsze częśc mi się podobała a zwiastun tej też jest obiecujący

Nikitka, Gosia - no to &&& by na święta było co świętować :-D:-D:-D:-D

Wanda - kurcze ty chyba masz cykle regularne a tu taka obsuwa :wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y:
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny mam pytanie czy bete trzeba robić na czczo? Bo ja mogę tylko popołudniu i nie wiem czy muszę być na czczo czy też nie.
Malusiolka idź na ta betę, ja zrobiłam już 5 testów, wszystkie pozytywne, ale jakaś niepewność pozostaje. Na bete idę w środę a potem jeszcze raz w piątek.
Iwo działaj, żebyś miała co świętować w Sylwestra :-) A toasty można soczkiem w znosić :-)
 
Do góry