reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Milka - wiem że dziewczyny robiły 2 razy bete (powtórka po 48h) by zobaczyć czy ładnie przyrasta. Jeśli nie masz plamień i boleści to ja tez bym poczekała z wizytą choćby z 2 tygodnie.

Maluś - ciekawa jestem co ginek ci powie:confused: ciężko tak życ w niepewności...
 
reklama
Cyntia, ale by było :-D Świąteczny prezent dla rodzinki mojej i mojego męża. Zawału dostaliby :p

iwo, tak właśnie jest. Źle się czuje i nie wiem co się ze mną dzieje. Ból jajników przeraża mnie i na dodatek od paru dni mam nerwobóle. Pamiętam, że na wątku Ciąża Ze Staraczek 2013, któraś z dziewczyn pisała o takim bólu (chyba to była Wiikki). Byle z powodu zdenerwuje się i boli ;/
 
hej dziewczyny :tak:

ja się dziś wybrałam z mężem na przedświąteczne zakupy. Były bardzo udane, ale po ponad 4 h chodzenia odczuwałam jeszcze lewy jajnik :baffled:

namówiłam męża i jutro ubierzemy sobie choinkę, zrobi się świątecznie w domu :tak:

Milka gratki :tak:

Maluś trzymam kciuki :-)

pozdrawiam
 
Mychunia, natkusia dziękuję, mam nadzieję, że będzie ok
Iwo plamienie miałam tylko 4.12 w dniu spodziewanej @ było takie jaśniutkie brązowe, a co do boleści to mam lekkie bóle obu jajników i czasem podbrzusza,ale to takie lekkie, w sumie te bóle to mam już od ponad tygodnia no i piersi pobolewają.
 
Milka, jak będziesz chciała abym przeniosła Ciebie na Sierpień, to pisz :)

Gosia, a jak u Ciebie? Kiedy testujesz?

Natkusia, też mam taką nadzieje.

Wandzia, jak z Tobą? @ przyszła, czy nadal czekasz? U mnie ani śladu @ ;/ Coraz bardziej się martwię. Liczę na to że lekarz przyjmie mnie we wtorek na badania. Dzwoniłam parę dni temu, aby się zarejestrować, ale miejsc nie ma.

Starających się:28
V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka,Ulika
Czekamy na potwierdz.:
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11

wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
milka33 - @ 4.12
Olusia7982 - @ 7.12

Grudzień

GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
Wonda - @ 17.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
3
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Styczeń
Anna223 - @ 5.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,
emalia82
,nadzieja210,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia, agamemnon
 
Pobudka!!
Śpią jeszcze?

Piaska - daj znać, Kochana, jak tam inseminacja. Trzymamy kciuki!!

Ja chwile temu dopiero się obudziłam :sorry2: Nieźle się zdziwiłam jak spojrzałam na zegarek :-p

Dziewczyny, a macie już jakieś plany co do kolacji Wigilijnej? W tym roku kolacja prawdopodobnie będzie na mojej głowie, ale za to gości będzie mało, bo łącznie za mną 4. No i tak zastanawiam się nad potrawami. Barszcz (ale chyba złamię wieloletnią tradycję z mojego domu - czyli przepyszny barszcz na karpiu i kupię gotowca) z uszkami.. karp smażony, ryba w occie, kapusta z grzybami, śledzie w śmietanie (bleh), ryba duszona w papryce, a ciasto kupię, o!
Co Wy macie na stołach?
 
hej :-)

ja dziś przeżyłam szok, bo na papierze już dwa razy zauważyłam gęsty śluz z domieszką krwi.... :baffled: czyżby to początek pierwszej @ po poronieniu? oby...

tu na śląsku cieszyńskim gotuje się grzybową z uszkami lub zupę rybną z pulpecikami rybnymi, sałatka jarzynowa, karp, pierogi z kapustą i grzybami, moczka, makówki, ciasto i ciastka :-D
 
Witam- ją z rana za sprzątanie się wzięłam, obowiązkowo z młodą do kościoła a teraz lekcje odrabiamy

Mychunia- fajnie by było jakbyś miała nowy cykl, oznaką że organizm wraca do walki

Cyntia- u mnie nigdy nie przestrzegano 12 potraw, szykujemy co lubimy: karpia, barszcz, śledzie w oleju i occie, pierogi, jajeczka faszerowane itp.
 
reklama
Cześć dziewczyny, mnie cały weekend nie było, ale to dlatego, że zawrót głowy. W piątek byłam z męzem w kinie :) na igrzyskach śmierci drugiej części, w sobotę też trochę na głowie było i niestety moje złe samopoczucie. Dzisiaj od rana mała awantura, bo mąż teraz ciągle siostrze pomaga w przeprowadzce, a w domu nic nie zrobi... Ja się źle czuje, a on już poleciał do niej pomagać w przeprowadzce, a nie obchodzi go nic. Udało mi się "wymusić" żeby pozmywał i obiad naszykował i się zmył... Wczoraj naprawiał jej komputer cały dzień i też nic absolutnie nie pomógł. Czasami po prostu mnie trafia, że jak ktoś go o coś prosi to leci pierwszy, a jak ja coś chce to ma to w d...

Co do świąt to my jedziemy do dziadków mojego męża, więc ja nie muszę nic szykować. Trochę mnie to przeraża, bo tam zawsze jest tradycyjna wigilia, a ja nie cierpię karpia, ani nic co jest z kapustą i grzybami. Będę pewnie jadła sałatkę warzywną jak będzie i barszczyk czerwony piła, o ile nie będzie grzybowej, bo też nie lubię :) U mnie w domu nigdy nie było tradycyjnych świąt tak więc ja nigdy nie byłam nauczona jeść takich dań i ich zwyczajnie nie lubię.
 
Do góry