reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Nikitka dziękuję i chyba tak zrobię po nowym roku, bo teraz przed świętami to z kasą może być ciężko na prywatne badania. Wiem, że kosztują ok 200 zł jak ze skierowaniem, a bez skierowania nie mam pojęcia.

Gochson dzisiaj jeszcze jadę do internisty, może faktycznie wezmę Zyrtec jak Nikitka pisze... Później będziemy próbować inaczej. W jakim wieku Twój syn miał testy? I rozumiem, że alergolog zlecił?
 
reklama
Kinia, moja córka miała podobnie jak Twoja. A poprzedni lekarz, do którego chodziłam co chwilę przepisywał małej leki na kaszel, które w ogóle nie pomagały. Tak Pani Doktor doprowadziła moją córkę, że jak poszła prywatnie (pamiętam wtedy kupę kasy poszło około 2tys), to się dowiedziałam, że mała ma poważne zapalenie oskrzeli. Jeszcze trochę i mogłaby mieć zapalenie płuc i do szpitala ;/ Oliwka miała zaledwie 7 miesięcy ;/ Dostała dużo leków do wdychania przez tubę + tabletki, które musiałam rozgniatać i z sokiem dawać, bo inaczej nie szło jej podać. Przez durnego lekarza, który doprowadził małą do takiego stanu Oliwka nie chce żadnych syropów brać jak jest chora. Muszę dawać jej na siłę ;/ Kochana, co do testów alergicznych to po części zgadzam się z nimi. Nie raz próbowaliśmy dowiedzieć się co jest małej i nic. Dopiero jak dzieciak skończy 4/5 lat można czegoś się dowiedzieć. <przytul> Jak będziesz w stanie idź prywatnie do alergologa niech przebada małą. Ja się ciesze, że poszliśmy, bo od tamtej pory mała aż tak nam nie choruje.

Dziewczyny, @ brak a na betę jadę dopiero po 13-tej i pewnie po 15-tej spotkam się z mężem, bo tak kończy pracę i razem wrócimy do domy. Tak przynajmniej sama odbiorę wynik i jak wrócę do domu, to napisze co i jak. A teraz czekam na brata, który ma być za 1h.

GosiaDr, a może jednak się udało? :) &&&&&&& aby tak było :*

Starających się:27V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka,Ulika,milka33
Czekamy na potwierdz.:
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11

wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
Olusia7982 - @ 7.12

GosiaDr - @ 8.12 5
Grudzień

malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
Wonda - @ 17.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
3
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Styczeń
Anna223 - @ 5.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,
emalia82
,nadzieja210,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia, agamemnon
 
Malusiu wiesz co my własnie byliśmy też prywatnie u alergologa i nic nie dał oprócz leków sterydowych, które nie pomogły. Muszę poszukać jakiegoś innego lekarza, albo wyprosić skierowanie do szpitala na badania - co myślę byłoby najlepszym rozwiązaniem.

Gochson zazdroszczę lekarza :( Mam nadzieję, że my też na takiego trafimy.
 
Kinia1 zdrowka dla coreczki.... :-)

GosiaDr trzymam kciuki za 2 kreseczki....

Malusiolka trzymam kciuki za wysoka bete....:tak:

Do mnie przyszla @ z sosobty na niedziele czyli 7/8 grudnia... ja bym jej nie nazwala @ mialam ja raptem moze 2 dni i to nie obfita... hmmm biust mnie pobolewa, a w sumie nie powienien... dzis 3 dc a do owulki jeszcze troszke. hmmm...
 
Olusia a testowałaś może ? Ja kiedyś też tak miałam, że myślałam, że @ bo w terminie ale była mało obfita. Potem zrobiłam test i wyszedł pozytywny. Niestety nie utrzymałam, ale gdybym wcześniej zatestowała i poszła do lekarza to może by się udało włączyć jakieś leki.
 
Gochson teraz nie testowalam, tydzien temu robilam bete i byla ponizej 2... wiec ciazy brak... wiesz mialam crio i bralam leki, teraz nie biore lekow zadnych, mam tutaj na mysli lutke, fragminu i encortonu co bralam po transferze...
 
reklama
hejka
Maluś - szukam cie po watkach :-D myślałam że jak wejde to będa niusy

Natkusia - daj fluidków lepiej ;-) a nie same kciukasy

Gosia - no no 2 dni obsuwy, moze to fasolinka :tak::tak:

dziś u mnie 9dc i z rana strasznie jajniki naparzały, zrobiłam test owu ale jest negatywny, za tydzień się dowiem co z nimi jest :eek:
 
Do góry