reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

agniecha, dziękuję że pytasz :* Moje dziewczynki żeby nie zapeszać czują się dobrze. Dzisiaj coś jednej i drugiej zaczęła palma odbijać ;/ Wzięły cały krem Johnson's do ciała i dosłownie całe się wysmarowały tak, że krem aż stał. Wiedziałam, że coś nie tak jest, bo zawsze gdy wchodzę z pokoju, robi się cicho to coś robią. Dobrze, że młodszej nic nie jest. Wysmarowała się na twarzy i jak zmywałam, to zostały duże czerwone plamy, ale na szczęście po 1h zeszło. Czasami idzie oszaleć z moimi dziewczynkami. Są tylko dwie, a w pokoju dzień w dzień jakby z 10-tka dzieci bawiła się :szok::wściekła/y: Zrobiła na szczęście dzisiaj porządek z zabawkami i mają teraz o wiele mniej do rozwalania. Rozumiem, że to dzieci, ale ile można. Odpoczywam dopiero jak idą spać na noc.

mychunia, spróbuje któregoś dnia (może jutro) zrobić Twoje ciasteczka :D Wyglądają smakowicie :)
 
reklama
mozesz teraz :) jak masz gdzies zapisane swoje temperatury to mozesz wczesniejsze sobie wpisac tez :)
jak masz wczesniejsze to nawet lepiej to zobaczysz czy program Ci wyznaczy tak samo owulacje jak wydaje sie tobie ze mialas :)

i kciuki zeby to byl twoj ostatni cykl :) :tak::tak:
 
Witajcie z rana.
Jak zwykle tylko na chwilkę. Ja już zaczynam wpadać w dołka... Dziwny mam ten cykl.

Wonda witaj. Czyżby moja imienniczka?
 
Witam z rana:)
Ja od rana zakręcona jestem jak słoik ogórków :szok: Byłam pewne że umówiłam sie do internisty na dzis na 11, dobrze, że mnie coś tkneło i sprawdziłam to. Okazało się, że byłam umówiona ale na wczoraj. Dobrze, że jeszcze były jakieś wolne terminy na dziś. Wogóle dziwne mam to przeziebienie. Kataru prawie wogóle, goraczki też nie mam, w kościach mnie nie łamie, tylko troche chrypie, nawet kaszel mam tylko okazjonalny. Chodź nie czuję sie abym mogła całe 8 godz gadac w pracy. Tylko nie wiem czy na podstawie takich niewielkich objawów lekarz da mi zwolnienie. Najbardziej sie boje ze jak pojde do pracy to strace całkiem głos. Juz tak kilka razy miałam. A nie jest to przyjemne.Jedyne lekarstwo na to to nie mówić. Ale jak to zrobić. Ale sie z rana rozpisałam. Jakos lżej na duszy jak się człowiek troche wyżali:-)
Ja zmyakm na sniadanie i do lekarza.
Miłego dnia dziewczyny:-)

Jeszcze sie pochwale że kolejny pozytyw w naszych staraniach, taki pośredni ale pozytyw. Z miesiąc temu jak mąż robił wyniki to dostał tez do zrobienia próby wątrobowe - jakąś jedna. I wyszła bardzo podwyższona. Nastepnie dostał skierowanie na usg i reszte wyników dot watroby. Na szczescie to nic powaznego musimy tylko zmienic troche diete i za 6 mc powinno wszystko wrócic do normy. Gdyby było to cos powaznego np zapalenie typu b lub c to musielibysmy najpierw to wyleczyc aby móc wogole myslec o dziecku. Wiec nawet nie wiecie jak sie ciesze ze maz zdrowy i coraz blizej ponownego czynnego starania sie:-)
 
witam z rana,
Mati kaszle coraz bardziej :( Na popołudnie zarejestrowałam go do lekarza,

Brrr85, zdrówka życzę!!!!! Może masz zapalenie krtani, ja miałam w listopadzie, też dostałam L4 na podstawie takich objawów jak Ty, nawet kaszlu nie miałam, teraz mój m miał to samo. W naszej pracy to normalne :) Powiedz gdzie pracujesz lekarzowi to bez problemu dostaniesz zwolnienie

miłego dnia
 
reklama
brrr, wracaj szybko do zdrowia :* Tylko się cieszyć, że idzie w dobrym kierunku.

agniecha <przytul> ucałuj synka :* Niech wraca szybciutko do zdrówka.

Wonda, witaj wśród nas :) Dodałam Ciebie do listy Staraczek.

Wandzia, wydaje mi się, że nasz cykl jest bezowulacyjny. Dziwne jest, to że on tak długo trwa, dzisiaj 43 dc. Na szczęście na razie jajniki nie bolą i sucho mam. W każdej chwili może @ przyjść :)

Starających się:29V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,basik77,malgonia1,kobietka,Ulika
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11

wanda_23 - @29.11

Anula1988 - @ 2.12
milka33 - @ 4.12
Grudzien

Anna223 - @ 6.12
Olusia7982 - @ 7.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
Wonda - @ 17.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
leemoncia - @ 27.12
3
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,doska1,Arcala,Cyntia85,mimmoo,tamaguczi,melponea,
emalia82
,nadzieja210,mychunia6,Amaliee,iwo,aureolcia, agamemnon
 
Do góry