reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Anna223 moze implatacja to te lekkie krwawienie ?

Ola napisala do kogos z innego forum dotyczacego in vitro ze sie odezwie dzisiaj po pracy takze tutaj pewnie tez napisze :)
 
reklama
wątpliwości : sama nie wiem ale ja juz straciłam nadzieje ... całe zycie miałam pod górkę widać Bóg stwierdził ze to za mało ... Już nie mam nadzieji jestem załamana chciała bym zasnąć i obudzić sie za jakiś czas aż emocje opadną ale znając życie to nawet dziś nie zasnę
 
Aniu - przytulam, sama przechodziłam to dosłownie 2 dniu temu........... ech chyba trzeba sie wypłakać bo nic innego nie zostaje, do dupy to wszystko:zawstydzona/y:
 
tez nie mam lekko to 6 cykl staran 'intensywnych' ale o dziecko staramy sie od listopada zeszlego roku .. tylko wtedy z doskoku .. przez to wariuje bo chociaz wiem ze to bylo prawie nie realne zajsc w ciaze przez te 7 wczesniejszych cykli bo moj facet wtedy byl w niemczech i zjezdzal raz na meisiac na dwa dni to juz moja glowa sobie z tym wszystkim nie radzi .. a serce podpowiada mi ze wreszcie sie uda .. nie pozostaje nic jak tylko czekac :-( .

jesli to u Ciebie to implatacja to za 2 dni zrob test :) wczesniej nie ma sensu no chyba ze masz pare testow w domu to sobie testuj dla wlasnego swietego spokoju :) . a powiedz mi ile cykli sie starasz ? bo nie wiem czy pisalas juz a ja przez to ze pracuje teraz i jeszcze mamy zmieniac mieszkanie chyba mi juz na pamiec padlo :p nie zalamuj sie !!!
 
oj kochana ja juz półtora roku tak mam tylko wcześniej miałam nie regularne miesiączki a teraz od 4 albo 5 miesiecy mam regularne ale dalej lipa Iwo masz racje tylko płakać mnie już głowa boli od tego wszystkiego ....
 
nadejdzie nasz czas !! oby juz jak najszybciej :) Iwo Ty tez spokojnie :) trzeba poczekac grzecznie w kolejce ! juz na pewno wiele nie zostalo !! szczescie sie juz do nas zbliza :tak::tak:



Susel jak tam ??? bylas u lekarza? ?
 
dziewczyny ale same zobaczcie 4 dni przed miesiączką bolały piersi a już 3 dni przed same przestały czy któraś tak miiała dla mnie to nowość przecież to sie kupy nie trzyma zawsze jak mnie piersi bolały to na początku @ tez a teraz raptem 3 dni przed ból zniknął ja juz głupieje naprawde pierwszy raz tak mam :confused: czytam różne wypowiedzi na forach ale takiego czegoś jeszcze nie widziałam . moze jestem jakimś nowym przypadkiem głupienia organizmu :-)
 
no i bylam u innego gina jak maz kazal i w sumie na to samo wyszlo. gdyby nie padlo pytanie o OM to bylaby ladna bardzo wczesna ciaza (bo mowia ze wyglada to na 4!-5 tydzien) ale ze wedlug OM to powinien byc juz 7 wiec prawdopodobienstwo jest duzo wieksze ze pojawi sie bol i krwawienie niz zarodek. trzeba czekac.
dwie rzeczy daja mi nadzieje, to ze nie boli i nie krwawie i historia Nikitki, dzieki!

Anna223 tak jak watpliwosci Ci pisze, plamienie to nie krwawienie i nie przekresla ciazy wiec jeszcze sie nie zalamuj! a co do piersi to z tymi naszymi babskimi organizmami rozne cuda moga sie dziac.
watpliwosci jak serce podpowiada ze sie uda to tak bedzie! ostatnio ladowalas mi taka dawke optymizmu to teraz sobie zaaplikuj dawke :tak:
 
reklama
Do góry