reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Olusia walcz na pewno bedziesz Mamusia nie poddawaj sie.Trzymam za Ciebie kciuki &&&&&&&&&
Anna223 przykro mi ale nie smuc sie w nastepnym cyklu sie uda.Trzymam za to kciuki &&&&&&&&&&&
 
Hejka :-)

Michaś jutro dostanie taką skrzynkę drewnianą a w środku rożne puzzle, układani itd no i jak dojdą to sanki :-) ogólnie jest jeszcze mały więc średnio coś rozumie :-D

ANNA przykro mi :-(

BRRR &&&&&& żeby Wam się wszystko ułożyło :*

AGNIECHA zdrówka!!


~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ dla staraczek!! Obyście szybko ujrzały II kresunie :*
 
Nikitka - littlest pet shop taki małe zwierzęta z dużymi głowami. Ich nigdy nie za wiele :)

Olusia - nie jest prawdą że nigdy nie będziesz mamą.
Niektóre pary podchodzą po kilka razy do in vitro, nie wolno się podawać!!!!! A może 2 mrozaczki podać w kolejnym podejściu?

Aniu- szkoda :( oby następny cykl był owocny!
 
Dzieki dziewczyny za mile slowa.... bede walczyc dalej... robie sobie przerwe teraz, po weekendzie do pani doktor i czekam na swoja kolej przy kolejnym podejsciu do In vitro....
 
Olusiu bardzo mi przykro, że się nie udało :( Mam nadzieję,że to już ostatnie niepowodzenie, a kolejny raz będzie już tym wyczekanym :* A może właśnie spróbujcie więcej niż jednego mrozaczka? Nie myślałaś o tym? Jak się uda to nawet podwójną mamusią byś była, a zawsze większe prawdopodobieństwo, że jeden z tych mrozaczków się utrzyma. Kochana wiem, że z pewnością kosztuje Cię to bardzo dużo stresu, cierpliwości i samozaparcia, ale póki możesz to walcz, musi się udać i będziesz w końcu najlepszą mamą na świecie dla swojego maleństwa.
 
Kinia1 taki mam zamiar... chce sie spotkac z lekarka i porozmawiac z nia co dalej...

a teraz na wizycie chce rozmawiac z pania doktor by znalazla cos w mojej dokumentacji zeby moc zaplodnic wszystkie komorki... to pani embriolog podsunela mi ten pomysl i mam zamiar to zrobic... zobaczymy z jakim skutkiem....
 
reklama
Do góry