reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Lisica a może po prostu dostałaś wcześniej @. Mnie się dwa razy tak zdarzyło w 19 dc i potem 20 dc, poszłam do gin i niby wszystko był wtedy ok, gin powiedział, że czasem tak się zdarza. Często z powodu stresu, zmęczenia, choroby, przeziębienia i innych podobnych czynników tak jest. Będzie dobrze :tak: Dobrej nocy wszystkim :-)
 
reklama
Milka - czy mi się wydaje czy równolatki jestesmy ? :tak:je tez czekam na 2 dzieciątko. Rozgośc się!!

Olusia - troche zglądalam na "in vitro" bo moja kolezanka w podonej sytukacji &&&&&&& kciuki za wysoką betę MUSI SIĘ UDAC!!!!!!!!!!!!!!!


Malus - CZEKAMY!!!!!!!!!!
 
Jednak kreska :( Tylko nie rozumiem dlaczego nie II kreseczki ;/ Objawy mam, nie mam miesiączki. Oby nie tarczyca ;/ Jak nie dostane do 6.12 to lecę do ginekologa.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry