reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Olusia również witaj :-)

napiszcie dziewczyny więcej o sobie: imię, wiek, zawód :tak:

a i podajcie datę @ i który to cykl starań to się Was dopisze do naszej listy staraczkowej :tak:

a i Maluś jakbyś mogła koło mnie napisać 6cs (bo wtedy źle liczyłam, a do marca zapomnę, który to był cykl starań) z góry pięknie dziękuję :-)
 
Ostatnia edycja:
Cyntia - ale czego niskie wartości ? Bo chyba nie zrozumiałam o co Tobie chodziło. Kurczę, nie wiem sama co o tym wszystkim myśleć, ale dwójka lekarzy powiedziała, że to nie była ciąża ani poronienie tylko zaburzenia hormonalne - więc tym bardziej dziwne to wszystko.
Aa, o kurczę.. A to dziwne rzeczywiście. Nie rozumiem za bardzo. Wy się staraliście, okres się zatrzymał, beta wzrosła. Przegapiłam informację, że lekarze stwierdzili, że to jednak nie była ciąża. Napisałam, że to dobrze - myśląc, że wartości bety coraz niższe po poronieniu. A któryś z tych lekarzy wytłumaczył z jakiej przyczyny może beta sama z siebie rosnąć i zatrzymać okres? Bo wiem, że dla niektórych lekarzy ciąża biochemiczna, czyli wtedy, gdy zapłodniona komórka nie zagnieżdża się jednak (ale testy wychodzą) nie jest jeszcze nazywana ciążą. Gdy zaczęłam ronić pierwszą ciążę ok 7 tygodnia, to pojechałam do szpitala, a tam lekarz mi powiedział, nie badając mnie wcale, że do 10 tygodnia to nie jest ciąża. Ale ten to jakiś debil był, wybitny debil.
 
Milka, Olusia witajcie dziewczyny, napiszcie coś więcej o sobie. Rozgośćcie się :)

Dziecię śpi od ponad 30 min, ja nadal czekam na męża. Oglądam właśnie: .... KEVIN SAM W NOWYM JORKU ... Hahaha taki klasyk przed świętami, że się nie mogłam oprzeć jak zobaczyłam, że będzie dzisiaj w tv :D
 
mychunia a wiec jestem po slubie 5 lat... zaczelismy sie starac o dzidzie wlasciwie po slubie i nic, w koncu udalam sie do ginekologa i z problemami z zajsciem w ciaze, porobil niezbedne badania i stwierdzil PCO... wiec cykle miewalam bezowulacyjne ktore trwaly nawet do 45dc... kiedy gin troszke mnie podleczyl zaczelam brac leki na wywolanie owulki i dobrze reagowalam... pozniej podchodzilam do IUI a mialam ich troche... jedna z nich byla udana ale rowne rok temu niestety poronilam... bardzo to przezylaam gdyz byla to moja pierwsza ciaza, dlugo wyczekiwana... porobilam badania m.in cytomegalie, toxo, zespol antyfosfolipidowy, hiv, odnosnie zespolu antyfosfolipidowego wyszly mi p/ciala w klasie IgM i IgG co prawda byly na gornej granicy ale byly i zaczelam lykac aspiryn cardio i po chyba pol roku powtorzylam badania i w zasadzie ich nie mialam... no ale nie poddalam... staralismy sie dalej... i dalej nic... potem zglosilam sie do lekarza zeby nas zakwalifikowal do In vitro, wiadomo ponowne badania i mialam juz raz podejscie, niestety nie udane...tzn beta wyszla mi ponizej 2 potem podszkoczyla troszke i potem pojawil sie @.. ale mysle ze u mnie moglo dochodzic podczas do IUI do zaplodnienia ale komorki po prostu przestaly sie dzielic np w 3 dobie, tak jak mialam teraz przy In vitro... mialam podane 2 zarodki, jeden osiagnaL stadium blastocysty i zostal zamrozony a 3 niestety przestaly sie dzielic...a 23 listopada mialam crio... mam nadzieje ze bedzie udany
biggrin.gif.pagespeed.ce.jYY3-3XSUx.gif
to tak w wielkim skrócie...

Ktory to cykl, chyba nie zlicze.... raz mi sie udalo rok temu i do tej pory nic... wiec nie wiem juz sama... ale powyzej 30 na pewno....

Witam reszte dziewczyn :happy2: milo do was dolaczyc....

Wczoraj rozmawialam z pania embriolog i jak sie okazalo mialam pobrane 13 komorek, z tego 1 byla zla a reszta dobra, zaplodnili mi 6 a 6 niestety wyrzucili.... brak slow.... jesli mi teraz nie wyjdzie chce rozmawiac z lekarzem o 2 podejsciu oraz zeby wyrazil zgode ze jak mi pobiora zeby mi wszystkie zaplodnili... lekarz musi tylko znalezc przyczyne a mysle ze pewnie znajdzie...
 
Ostatnia edycja:
Milka, Olusia, witajcie dziewczyny i podajcie swoje daty @, to Was wpiszę na nasza listę Staraczek :)

Olusia <przytul> silną kobieta jesteś :)

Mychunia, oczywiście że mogę dopisać :*

Kinia, u mnie też dziewczynki śpią i wieczór bez męża. M wróci pewnie nad samym ranem. Tydzień temu ja po 1/2 wstawałam, a ten 1/2 przed moim wstaniem kładł się :( Dobrze, że Kevin leci, tak przynajmniej szybko mi czas zleci.

U mnie albo zachcianka ciążowa, albo za mało ostatnio nabiału jadłam, bo wzięło mnie na kefir i do tego kanapki z polędwicą, której nawet nie czuje jak jem ;/

Starających się:29V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,agamemnon,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aina110 - @ 27.11
Casablanca - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 29.11 6
wanda_23 - @29.11

Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Anula1988 - @ 2.12
Anna223 - @ 6.12
Olusia7982 - @ 7.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Aschlee25 - @29.12 3
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi,melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia6,Amaliee,aureolcia
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry