reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witam się niedzielnie :-)

Od wczoraj mam sraczkę.. szefowa zwolniła kolegę a to oznacza, że jest nas mniej i mimo tego, że miałam sporo wolnego w grudniu, będę charować jak wół codziennie od rana do wieczora :-( w tym stanie nie mogę sobie na to pozwolić.. Jutro wyciągne od lekarza L4 (trzymajcie &&&&) a wtedy to mnie chyba w pracy zabiją.. jednym słowem hardcore :confused:

Wanda :-( może jeszcze obije? Ja mam ciągle nadzieję.. musisz dołączyć do mnie :*

Malsiolka dziwne trochę ale moim zdaniem po takim czasie powinien test wyjść.. co do Twoich objawów to wiesz jak to jest, psychika kobiety płata figle.. mimo wszystko &&&&&&& żeby jeszcze II kreska się pojawiła!

Olusia przeszliście już długą drogę.. Podziwiam i mocno trzymam &&&&&&& żeby Wam się szybko udało :*

Iwo a może wredota nie przyjdzie? &&&&&&&&&&&&&& :* :*

witam Nowe staraczki :-) powodzenia!

Miłego dnia :*
 
reklama
Olusia- myślę że zaświeci i to niebawem :)

Malusiolka - mimo wszystko mam nadzieję że to fasolka, skoro miałaś tak z dziewczynkami to wszystko jest możliwe.

Latam co godzinę do kibelka sprawdzić czy to już. Na razie nadzieja jest.

Coś tu smutaskowo się zrobiło. Dziewczyny dawać fluidki co by nam 2 kreseczki wyskakiwaly!!!!!!!
 
Malusiu kochanie mam nadzieję, że jednak pokażą się dwie kreseczki. Jak miałaś tak przy dziewczynkach to może owulka się przesunęła i test wyjdzie później, ale skoro cień cienia się tam jawi to nadzieja jest :*:*

Olusianapewno będzie dobrze i tym razem przyjdzie do Was kochana fasolka. A powiedz mi kiedy masz testować? W terminie @ ?

Wanda nie bądź pesymistką moja droga, póki @ nie ma nie wszystko stracone, ja byłam na 500% przekonana, że to @ a okazała się fasolinka.

Dzisiaj wybitnie późno, bo miałam zakręcony dzień, męża znowu nie ma dzisiaj cały dzień, bo pomaga w przeprowadzce siostrze. Jutro zaczyna zmiany od 5 do jakieś 19-20 czyli z Nadią się też nie będzie widywał cały tydzień.
 
Kinia1 wg kliniki powinnam testowac 6 grudnia... bo to beda akurat 2 tyg... ale mialam podanego blastusia wiec myslalam zeby wczesniej zrobic bete... bo chyba juz sie zagniezdzil... hmmm

Wanda trzymam kciuki za ciebie.... :-)
 
iwo to na zyczenie wpadam i rozsylam fluidki ~~~~~~~~~~~~~

dopoki jeszcze moge, bo pojawil sie dzisiaj brazowy sluz... :-(

witam nowe staraczki!

a i jeszcze pozytywna wiadomosc, na lipcowkach pojawila sie Kropka10 ktora tez przez jakis czas byla z nami tutaj na staraczkach :blink:
 
Olusia ​super prezent na Mikołajki byście mięli. Trzymam kciuki, no w sumie jak blastusia miałaś podanego to napewno beta wcześniej wyjdzie, bo przy tradycyjnym zapłodnieniu beta powinna wyjść przed terminem om. Daj znać jak będziesz robiła betkę. Mamy też nasz staraczkowy wątek o ciążówkach, więc również zapraszam :D
 
reklama
Kinia1 masz racje piekny prezent bym miala ale jakos boje sie ze znow nie wyjdzie.... ech... nadchodzi powoli dzien prawdy... co ma byc to juz i tak bedzie....
 
Do góry