reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Miss, jutro rano robię test. M kupił mi dzisiaj, bo był na zakupach i zapomniał z samochodu wziąć, a z pracy wraca nad ranem i wtedy robię :)

iwo, kurde nie wiem co ze mną nie tak, dzisiaj M jadł na śniadanie kanapki z dżemem, a mnie odpytało. Nie mogłam nawet patrzeć + do tego jadł bułkę słodką :baffled: A jak pomyślę o Twoich pierniczkach (na pewno są pyszne), to mi niedobrze jest :baffled: Może, to przed @? Sama nie wiem.

Miss, &&&&&&& za męża i najlepsze życzenia dla Jasia :*

Casablanca, zdrówka dla synka :* Kochana, słyszałam że będąc w ciąży mogę wystąpić plamienia w dniu spodziewanej @. Możliwe, że mając te niteczki krwi ze śluzem odznaczają zagnieżdżenie sie zarodka. Równie dobrze mogę się mylić. ale &&&&&& aby było to zagnieżdżenie :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Wikki no fajnie tylko oby dziewczynka w takim razie, bo większość ciuszków to dziewczęce, mało takich neutralnych jest. Ale tego też tyle, że i trójkę by się z tego ubrało.

Iwo mam nadzieję, że jakoś się trzymasz kochana, ale mam nadzieję, że póki @ nie ma to jeszcze nadziei nie tracisz?

Wanda ja dużo też rozdałam, ale po szwagierki córce są też ciuszki, bo w sumie większość to jej dawałam, jest 9 miesięcy różnicy między dziewczynkami :)

Malusiu btak to jest z pracą czasami, mój mąż miał takich przełożonych jak ja z Nadią trafiłam z rota do szpitala, rozpłakana i rozdygotana dzwoniłam do niego i on chciał przyjechać, ale też taki wybór dostał... Ciueszków trochę jest, fajnie, bo później wydatki mniejsze :)

Cyntia wiesz lepiej trochę przesadzić i chuchać na zimne niż później na gorąco z problemami się borykać ;/

Anula co do samopoczucia to potwornie się czuję, a co do fluidków to przesyłam ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Kobietka szczerze to z tą lutką dowcipną to jest różnie, ja po niej w pierwszej ciąży miałam takie skurcze i bóle brzucha, że na biegu mi przepisali dupka, po nim czuję się super i teraz od razu powiedziałam, że za luteinę podziękuję. Z resztą na podtrzymanie wczesnej ciąży sto razy lepszy jest dupek.

Missi kochana dobrze, że jesteś. Oczywiście trzymam ogromniaste kciuki za Twojego męża i mam nadzieję, że będziecie mogli się starać ponownie. Co do Jasia to sto lat tożto ważny dzień dla niego. Buziaczki od forumowej ciotki :)

Iwo ja chcę pierniczki ;)))

Malusiu ja trzymam kciuki, żeby jednak fasolka był ;)

Kończę właśnie robić obiadek - dziś w menu zupa fasolowa, a do tego ziemniaczki pieczone, szynka pieczona w marynacie i nadziewana czosnkiem, oraz marchewka na słodko ;) Tak mnie na gotowanie wzięło. Mąż wrócił z pracy, naprawił lapka mojemu tacie i pojechał pomagać siostrze w przeprowadzce :) Cały dzień znowu osobno spędzimy, ale dzisiaj to siła wyższa, oni też zawsze pomagają jak trzeba, więc rozumiem i z resztą cieszę się, że im pomoaga szybciej to załatwią. Ale jutro dzień dla rodzinki i koniec, kropka :) Uciekam, bo mój tata zaraz na obiad przyjeżdża i małż też powinien się zjawić niebawem.
 
Casablanka nie miałam wcale objawów. Długo zresztą od 2 dni mi tylko trochę niedobrze

A czuje się generalnie dobrze, nic mnie nie boli wiec jest ok. Czekam z niecierpliwościa na kolejna wizyte w pon i mam nadzieje usłyszę serduszko
 
Wiikki, generalnie ja nie wiem czego się spodziewać przez to karmienie, bo piersi przecież już są przygotowane do karmienia i mapę dróg i autostrad na dekoldzie mam od poprzedniej ciąży. Dziś 4 dzień jak nie mam miesiączki i nadal mnie to zastanawia mimo zrobionego testu (może za wcześnie) przez ten śluz zabarwiony krwią no i jajnik mnie wyraźnie kłuje ... Może jutro powtórzę test, jak będzie negatywny to idę sie leczyć, bo cos nie tak ... Wiikki cieszę się, że się dobrze czujesz i mam nadzieje, że tak upłynie cała Twoja ciąża, ja w poprzedniej ciąży zaczęłam wymiotować w 8 tyg a wcześniej było mi smutno, że nie mam ciążowych objawów, potem było mi źle, że je mam :-D
To taki piękny moment jak zabrzmi w uszach dźwięk bijącego malutkiego serduszka :D
 
iwo, tortille uwielbiam i z chęcią skuszę się. Dziękuje :*

Kinia, no to mieliście nieciekawie. Mój M zanim zmienił pracę, to też dawali mu wybór. Nigdy nie mógł wziąć wolnego (gdzie normalnie urlop miał). Jedynym wyjściem było chorobowe, a i tak kierowniczek czepiał się mojego męża. Mój M z tego co słyszałam był jednym z najlepszych pracowników, a traktowali go źle ;/ Brak szacunku dla drugiej osoby.

Casablanca, jeżeli to było plamienie implantacyjne, to nie warto robić dzisiaj/jutro testu. Po 2/3 a nawet 4 dniach dopiero może wyjść test pozytywny. Dlatego też jeżeli nie dostaniesz @ to zrób go dopiero za parę dni. Trzymam &&&&&&& :)
 
Malusiu taki urok pracy u nas, jak pracujesz gdzieś u kogoś, czy w korporacji to traktują Cię jak nikogo, jak pracujesz u siebie to się natyrasz, żeby zarobić i wolnego też mieć nie możesz, bo nie zarabiasz. Niestety w naszym kraju tak źle i tak niedobrze.
 
Witajcie dziewczyny :-)
Trafiłam na Wasze forum w sumie przypadkiem, ale jak tak sobie troszkę poczytałam to postanowiłam do Was dołączyć, jeśli można oczywiście :-). Staramy się z mężem o drugie dziecko już jakiś czas i w tym miesiącu przeżyłam chyba pierwszy prawdziwy zawód, bo wszystkie objawy wskazywały na to że jestem w ciąży, ale niestety badanie HCG tego nie potwierdziło :-(. No ale cóż, próbujemy nadal i mam nadzieje, że w końcu się uda, bardzo tego pragnę... Pozdrawiam serdecznie.

<a href="http://suwaczki.slub-wesele.pl/200803014865.html" title="Suwaczki ślubne, ciążowe, dziecięce" target="_blank">Mój suwaczek w portalu Ślub-Wesele.pl</a>
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry