reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Kinia zycze Ci zeby Wam sie poukladalo.Moj jak pracowal w Pl to tez trafil na pracodawce ze nie chcial mu wyplacic mimo ze miesiac przerobil powiedzial ze nie ma i nie zaplaci...ale udalo sie wywalczyc.
 
MALUS kiedy test będziesz robić?

WANDA głowa do góry Kochana :-) nie mów hop, jeszcze nic niewiadomo!

KINIA współczuję sytuacji.. A Ty nie chodzisz do pracy? Przecież pisałaś o L4.

Ja właśnie jadę do pracy. Mam cicha nadzieje, że w poniedziałek dostane L4 ;-)

aa zapomniałam się pochwalić. W nocy zostałam ciocia :-) dobra koleżanka urodziła dziewczynkę 3700g :-)
 
Ostatnia edycja:
O to nie wiedziałam że w Polsce płacą tygodniówki...
Ale Kinia, bardzo mocno życzyłabym innej pracy lub innej szefowej...
Są dwa fajne przysłowia na ten temat: Z niewolnika nie ma pracownika
I drugie w zmienionej wersji, bardziej pasującej do polskiej rzeczywistości : Jaka płaca, taka praca.

Natkuś dzięki kochana, chyba wierzysz bardziej ode mnie. Dziękuję Ci za to.
 
dzień dobry, w domu juz mam totalny szpital, tzn synek już zdrowy, jutro do przedszkola idzie a ja do pracy wracam, ja czuje się jeszcze średnio no ale nie moge tyle na l4 siedzieć, za to mój m wczoraj wrócił do domu bez głosu, ale mam spokój w domu, nie no śmieję się, chyba ma zapalenie krtani, właśnie pojechał do lekarza

Kinia, tule mocno, mam nadzieję że z pracę Twojego m wszystko sie ułoży, wiem co to znaczy chwilowy brak kasy w domu i ile to problemów niesie :(
Wanda, nadzieja jeszcze jest więc &&&&
Maluś, kiedy robisz kolejny test?
 
Natkusia, agniecha, test planuje powtórzyć w niedziele. Jajniki cały czas mnie bolą i liczę na to, że jednak to jest to. Tylko żeby długo mnie nie bolały, bo ciężko jest mi stać z tym bólem ;/

Wandzia <przytul> jeszcze nadzieja jest. Trzymam &&&&& :*:* I ściskam mocno pośladki :*:*

Kinia, &&&&&& aby wszystko się udało :*

agniecha, zdrówka dla Was :* U mnie dziewczynkom było lepiej, ale znowu kaszlą i kichają ;/ M też się rozchorował, ale wolnego nie weźmie, bo 13-cie dni był na chorobowym ;/ Na razie tylko ja się trzymam.

Przepraszam, że wczoraj nie pisałam, ale pokłóciłam się z M i nie miałam ochoty pisać ;/ Poszło o głupotę + teściowa mnie zaczyna wkurzać, bo uważa się, że ona jest najważniejsza w życiu mojego męża, później dzieci, a jej zdaniem ja mogę być trzecia ;/ Nie pozwolę jej na to. M musi w końcu mamusie uświadomić, że żona i dzieci są najważniejsze.

Starających się:27V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,agamemnon,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
Listopad
aina110 - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Anula1988 - @ 2.12
Anna223 - @ 6.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi, melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia,Amaliee
 
Ostatnia edycja:
Gosia też się nad tym zastanawiam jak to jest ze snem i temperaturą, bo ja mam często tak, że się budzę w nocy i spać nie mogę przez jakiś czas i czy to może mieć wpływ na temperaturę.

Malusiolka kurczę, nie ma chyba nic gorszego niż teściowa, której się wydaje że jej syn po ślubie nadal jest jej... Moja mi jeszcze przed ślubem kiedyś powiedziała że P.nigdy nie będzie mój!! A tu niespodzianka, bo P.wypiął się na mamę ;-)
 
Wanda niestety to praca na czarno to jak powie, że nie zaplaci to nie i już, taka cholerna robota, niby po znajomosci, umowe dostaje już od poczatku roku i nic.

Aschle no niestety jak to praca na czarno to nawet wywalczyc się nic nie da, bo jak? A najgorsze, że placa też taka wiesz jest bo jest, ale czy pracuje w nocy, w dzien czy w weekend to taka sama stawka.

Natkusia ja na L4 caly czas jestem w sumie od zeszlego pn.

Agniecha no kiepsko moze być jak nie zaplaca, bo najgorsze, że ja dopiero w grudniu dostane wyzsza wyplate teraz dostalam tylko podstawe za listopad, a w grudniu dostane już ciazowo 100 procent podstawy plus nadgodziny jakie srednio wyrobilam.


Malusiu dziekuje kochana :*

Iwo moze to tylko plamienia np implantacyjne?

Ja wlasnie siedze u psychologa czekam na Nadie, bo na zajeciach jest. Mam nadzieje, że szybko mi ten czas zleci.

Z mezem rozmawialam chwile, ale jeszcze nie wie do konca na czym stoi, wiec do soboty zyje w stresie i niewiedzy.
 
reklama
Do góry