reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Iwo może Kinia na rację, może to zagnieżdżenie... &&&&

Kinia kurczę, to niefajnie. Na czarno nigdy nie jest dobrze pracować, zwłaszcza po znajomości. Oby Wam się ułożyło.
 
reklama
Hej dziewczęta,

odpowiadając na pytanie - mam 29 lat (bosz... przed chwilą miałam 20 :)).

Dziś tak bardzo chce mi się spać, chyba przez temperaturę! Chyba zastrzyki podziałały i będzie owulacja:) Zatem trzymajcie kciuki coby mój mąż dziś wytrzymał presję:) (swoją drogą, nic tak nie podkręca libido, jak skierowanie od lekarza pt. 26.11 gonapeptyl, 27.11 współżycie:)).

Aha, i 12 grudnia powinnam mieć okres, wtedy będę testować.

Pozdrawiam ciepło!
 
Wanda, Kinia - to nie plamienie tylko beżowy śluz, taki pdobarwiony, może po wczorajszym badaniu bo dokładnie tak mi te przydatki sprwadzała że aż bolało, faktem jest że żle to znosze psychicznie, płakałam wczoraj cały wieczór
Dziś czuje się do bani:-( jak dostanę @ to przenosze się do poczekalni, nie dam rady się starać, czuje presje wieku i czasu, może nie pisane mi to drugie dziecko.......
 
Iwo- tak mi przykro :-( ale może jeszcze poczekajmy i wszystkie nas zaskoczysz pozytywnymi wiadomościami! :tak:

Malusiolka, Wanda- jak tam samopoczucie?? Jakies testy robione??
 
Anula, nie robiłam dzisiaj żadnego testu. Chciałam M wysłać po pracy po test, ale dzisiaj nie wiadomo, o której wróci. Dzisiaj ma bardzo dużo roboty ;/ Mnie tak bok boli, że ciężko mi cokolwiek robić i oddychać. Podobny ból miałam jak byłam w ciąży z najmłodszą.

iwo, albo zrób tak jak ja. Przestań się starać, ale nie zabezpieczaj się :) Efekt na pewno będzie pozytywny :*

ewe_lina_d, zdrówka :) Dopisałam Ciebie do listy Staraczek.

Starających się:28V '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13,VII'14=>12
Sierpień 2014:
natkusia,agamemnon,basik77,malgonia1,kobietka
Czekamy na potwierdz.:
Malusiolka - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
Listopad
aina110 - @ 27.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
wanda_23 - @29.11
Aschlee25 - @29.11
2
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Anula1988 - @ 2.12
Anna223 - @ 6.12
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
celta - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Nikitka25 - @ 12.12
ewe_lina_d - @ 12.12
Ludzik - @ 15.12
14
Stellaa - @ 15.12
kontra - @ 16.12
fox - @ 18.12
joaro - 19.12
Gochson - @ 19.12
3
Nuuuśka - @ 20.12
watpliwosci3 - @ 20.12
6
ookatkaoo1993 - @ 22.12
kalisia - @ 23.12
Piaska - @ 24.12
Agaawa - @ 24.12
agniecha83 - @ 25.12
Anka10222 - @ 30.12
Poczekalnia Dorcia,brrr85,anuszka,karotka,missiiss1301,hania$, doska1,Arcala,Cyntia85, mimmoo,Gofka, tamaguczi, melponea,Ulika,emalia82,nadzieja210,augustnka,mychunia,Amaliee
 
Iwo - no rozumiem Cię. Właśnie przed chwilką powiedziałam do mojego męża, że jak dostanę @ to się chyba potnę...:-( A mam wrażenie że to nastąpi za chwileczkę. Też mam już taki podbarwiany śluz :-( Czuję, że to nie to... i też czuję presję czasu, jak sobie ostatnio poczytałam w necie, to poczułam się tak staro mając 3 z przodu, że szok.Szanse się zmniejszają po 30-stce, brak owulacji może występować częściej po 30-stce, ciąże bliźniacze mogą występować szybciej w starszym wieku (czyt.po 30-stce), bo jajeczka są słabe i przez to podatne na podział... normalnie więcej nie czytam już, wyjątkowo zdołowały mnie te wszystkie artykuły... Trzymam kciuki za Ciebie, może to faktycznie tylko po badaniu...

Anula - testu nie robiłam. Jeśli @ nie przyjdzie ( w co wątpię) to zrobię w poniedziałek.

Dziś samopoczucie strasznie... jakiś dół mnie złapał... wiem nawet jaki. Mąż powiedział mi wyraźnie, że to ostatni cykl i koniec, przynajmniej na rok - ale co to da, za rok będę tylko o rok starsza... ech :-( Mówi, że za bardzo się spinam...
 
Wandziu - przytulam!!!!!! jedziemy na tym samym wózku:zawstydzona/y: który ty rocznik jesteś? ja 80'
 
Ostatnia edycja:
Iwo, Wanda, tulę mocno :( Wiem co czujecie, ja jakoś po tym cyklu tez sie podłamałam, postanowiłam grudzień odpuścić, nie chcę mieć świąt zrąbanych, ja tez już 3 z przodu :) Młode jesteśmy dziewczyny jeszcze!!!!!!!!!!!!!!!!!1
 
reklama
Do góry