reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

dziewczyny proszę Was, młode jesteście. Ja czuję się jak 18stka a jestem niewiele młodsza od Was. Także nie panikować !!! Ale wiem, że nie tak łatwo. Trzymam mocno za Was kciuki, zeby jednak małpa nie przyszła.
 
reklama
Anula, Wikki - ja nie czuje się staro, przeciez mówiłam wam że z młodą jak siostry wyglądamy ;-) chodzi mi że chce zdażyć urodzić przed 35 dodatkow rożnica wieku miedzy dziećmi i tak bedzie duża, każde niepowodzenie ja pogłębia.
Najbardziej zdołowała mnie ta wczorajsza wizyta, czekałam na promyk nadzieji i się nie odczekałam.............
 
Iwo Wanda - tule was mocno kochane i trzymam kciuki za piekne fasolinki, oby wszysttko wam sie udalo, szkoda odkladac staranka bo pozniej wraca sie i tak do puntku wyjscia.

Malusienko mam nadzieje, ze to Twoja upragniona fasolinka sprawia te dolegliwosci, mam nadzieje, ze to jest to i jak maz bedzie mogl kupic tesciocha dla Ciebie to beda xwie piekne grube krechy.
 
mamaTomeczka - dawno Cię nie widziałam. Oprócz mdłości wszystko w porządku ??

Ja już zaczęłam plamić, także z każdą chwilą się rozkręca. To by było na tyle...
 
Wanda e tam biologia! Na przekór biologii!!!
Iwo samopoczucie super, ani okresowo, ani ciążowo.
Pierwszy raz w życiu temp zmierzyłam z ciekawości... :)

Wracając do tematu "Gry o Tron" ja książkowa i filmowa :-)
 
MamaTomeczka - wcale stara nie jesteś akurat temat na topie:-D:-D dwaj te mdłości zniese wszystko :-):-):-)

Wandzia - no weź się nie wyłamuj!!!!

Aina - gra o tron:szok::szok: hehe chyba o tym nie pisałyśmy albo mam starczą demencje ;-)

Kurcze chciałam się kąpać a tu jeszcze po małża trzeba jechac bo biedak bez auta został:cool:
 
reklama
Iwo, a ja już po kąpieli, dziewczynki od ponad godziny śpią i zostało mi tylko czekanie na męża. Nie wiadomo, o której dzisiaj skończy, bo ma masę pracy :( Zaraz mój program Chop Chef i trochę szybciej czas mi zleci.

Kinu
, dziękuję :* Ale ten ból jest tak cholerny, że na nic nie mam ochoty :( A jak tam Nadia po wizycie u psychologa? Buziaczki dla malutkiej :*

Dziewczyny, młode jeszcze jesteście. 30-tka to nic strasznego :)

Moim zdaniem żeby zajść w ciąże najlepiej o tym nie myśleć. Ja przestałam i prawdopodobne to ciąża, ale obym się nie myliła :)
 
Do góry