reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kobietka - piękny test, bardzo wyraźny. Super, jeszcze raz gratuluję :tak:

Malusiolka - też trzymam za nas kciuki, oby to było to &&&& Mój mąż też coś tam widzi, ale on ma cały czas przeczucie, że nic z tego. Tłumaczy sobie tym, że wg niego niemożliwością jest zajść w czasie kiedy jeszcze mogło być we mnie trochę hormonu hcg :crazy: Objawy mam podobne, jajnik prawy i mnie kręgosłup boli... No nic, zobaczymy za kilka dni.

Iwo - trzymam kciuki i za Ciebie &&&&&&&&&&&&
 
reklama
Ja mam 26 lat staramy sie już od marca i chyba jednak wezme te tabletki (clo) może będzie ok.
Trzymam kciuki za Was dziewczyny :) no i gratuluję tym którym się już udało:)
 
Kobietko piekny tescik:):):)

Stella ja mam doswiadczenie z Clo:) po pierwszym cyklu na sie udalo:) a nawet nie monitorowalismy owulacji i sie udalo:) wiec zycze podobnej sytuacji:)

Iwo kochana badz dobrej mysli! jak widzisz pani doktor bierze taka moziwosc pod uwage wiec jest jeszcze szansa na ciaze!:)

malusiolka nu nu nu!!! znow apetyt robisz;p;p;p ale niestety jestem na etapie cokolwiek zjem to mnie meczy:( wic w sumie zadnych przyjemnosci nie odczuwam;/)
 
Ostatnia edycja:
julia0903 ja już trzeci cykl z clo może tym razem się uda :) ja pierwszy miałam monitorowany i teraz mam przyjść przed następną @ żeby sprawdzić czy wszystko gra.
 
Cześć dziewczyny, dzisiaj trochę późno, bo rano mnie nie było, później Nadia bajki oglądała na laptopie moim, a na końcu była koleżanka z córą i dopiero poszły. Dzisiaj mam zamiar Nadię dłużej przetrzymać, bo jutro zostaje w domu i nie chcę, żeby o 6 rano wstała, więc chciałabym, żeby chociaż do 8 pospała :) Małż ma już problemy w pracy jakieś, okazało się, że coś nie tak mu wyszło i szefowa ponoć powiedziała, że nie zapłaci mu za ten tydzień, więc niby za darmo pracuje. Wściekła jestem, płakać mi się chce, bo jak on nie dostanie tygodniówki to nie wiem za co zapłacimy za przedszkole ;( nawet pożyczyć nie mogę od nikogo, bo później skąd oddam, jak jego tygodniówka starcza na styk od soboty do soboty :( załamana jestem.
 
Hejka :-)

Padam po pracy i idę zaraz się położyć..

WANDA MALUSIOLKA
jejuuu mocno trzymam &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& ;-) i nie umiem doczekać się cudownych wieści! :tak: :*

KOBIETKA gratuluję i witam wśród sierpniówek :-)

IWO będzie dobrze Kochana :*

trzymam mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&& za wszystkie staraczki !!! :-)
 
Malusiolka, Wanda- Dziewczynki strasznie trzymam kciuki, oby te bladziochy zakiełkowały :-D:-D:-D

Kobietka, Natkusia- gratuluję Wam z caaałego serduszka :-):-)

Ja dopiero usiadłam do kompa, najpierw praca, potem sprzątanie i przygotowywanie kolacji, bo miałam gości, ech..padnieta jestem.
 
Cześć dziewczyny.
Dzięki wielkie za trzymanie kciuków.
Ale opadła mi nadzieja... Mój wykres nie wskazuje na owulację, pewnie jej nie było. Poza tym po tych zawirowaniach z zeszłego miesiąca i jakichś problemach z hormonani, całkiem możliwe że mam jeszcze hcg w sobie i stąd zakłamany wynik testu...
@ w sumie nie ma, niedobrze mi od rana. Głodna i jednocześnie na wymioty mi się zbiera, ale nie brałabym tego jako objaw - man takie odczucia często...

To pomarudziłam :-(
 
reklama
Kinia kurczę, to niewesoło :-( a tak mogą mu nie zapłacić? Kurczę, tak nie powinno być. Życzę mu nowej pracy!!! A tak w ogóle tygodniówki? U nas w Polsce?
 
Do góry