reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

No pewnie, warto było dać tyle.
mychunia: Jak wiadomo każdy organizm jest inny ale u mnie to chyba zaczęło się jakieś 4 dni po owu w pewnym momencie zaczęło mi się krecić w głowie, ale stwierdziłam że to może przemęczenie no; ból piersi tak z 1,5 tygodnia przed okresem; częste chodzenie do toalety pobudki również w nocy.
 
reklama
Dziewczyny ja się zastrzelę. Właśnie przesłano mi wyniki hormonów. Wszystkie w normie. Z jednej strony super, ale z drugiej, czemu do licha nie mam @ ???????????????
 
Andzia15 ladna beta:) co do siusiania ja w nocy nie wstaje choc czasami bym musiala ale mi sie niechce;p a ogolnie ja czesto siusialam wiec jakos roznicy nie widze, niemam wogole apetytu...

Mychunia no w sumie piersi mam obolale ale bardzo delikatnie...a dwa dni po @ troszke mnie mdlilo..a teraz jest cisza.

Piaska jestes jedna wielka zagadka! a u gina kiedy bylas?
 
Piaska będzie ok musi być trzymam kciuki :tak:

ja biegam cały czas do wc nawet w nocy, więc dla mnie to nie wytyczne u mnie... piersi mnie bolały, a teraz jakby przeszło... nie chce sie doszukiwać, bo pewnie jakbym pomyślała to bym może coś znalazła.... na pewno brzuch mi urósł, ale myślałam,ze po prostu przybrałam na wadze... ale teraz ograniczyłam dużo rzeczy a waga stoi... nawet rośnie w górę :wściekła/y: mi się tylko cały czas ziewa :-D
 
reklama
Do góry