reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kinia1 kurcze kochana ja tez tam pisze i ciezko by ktos zauwazyl..ale to pewnie dlatego ze jestem nowa i po jakims czasie pewnie beda zauwazac...tak mi sie wydaje! raczj specjalnie tego nie robia...tak mi sie wydaje... a moze my ze staraczek uwtorzymy jakas grupe? mozna?:) bedzie nas mniej i da sie ogarnac.
A widzisz ja ci pisalam tez na temat obaw i tylko malus i miss podziekowalas...ale sie nieobrazam poprostu zapomnialas lub niechcialas;p
 
reklama
GRATULUJE wszystkim:):)
witam i czesc:):)

nibyu mam plodne a tempka ani drgnie... w poniedzialek bolal mnie lewy jajnik , wczoraj prawy... heh i wez tu ogarnij o co kaman
 
julia0903 – u Gina byłam 2 tygodnie temu, dał mi Duphaston i miała być @.
missiiss1301 – tak, zrobiłam betę, jak mi się tydzień spóźniała. Potem jeszcze test ciążowy zrobiłam, bo byłam chora i brałam leki. Marnie to wygląda…

Dziewczyny, nie ma co, wrzućcie mnie do poczekalni. Jak coś się zmieni, to się stamtąd wyłowię i dam znać, co i jak. Na razie jedna, wielka kicha.
 
Cześć dziewczynki :-)

Mi coś dzisiaj z rana niedobrze :confused2: chyba po Luteinie feee..
Ja mam dzisiaj wolne i zaraz spadamy z G. na zakupy i do Skarbówki.

Piaska Ty to jesteś biedna <tuli> .. mam nadzieję, że szybko dostaniesz @

Kinia nie masz co porównywać wyników! Na pewno jest dobrze :tak:

Julia Andzia piękne bety! Gratuluję :-)

Wanda co 4 dni :szok: jakoś nie chce mi się wierzyć.. musisz mieć ładnego cela na ten dzień owulkowy :tak: co 2 dni rozumiem ale nie co 4 (facet musi mieć niezłe plemniki żeby przeżyły 72h) poza tym u nas co 4 dni chyba nie dałoby radę :-D;-)

Misis klienci mają niezłe teksty! :-D ale powiem Ci, że mam pomału dosyć tej pracy.. te plany, ten nawał, niezadowoleni klienci itd.. jak do końca roku nam się nie uda z ciążą to szukam innej i mam gdzieś dobre zarobki..

Mychunia może jest jakaś nadzieja? Życzę Ci tego z całego serca i mocno trzymam &&&&&&&&&&&& :*

Wiki gratuluję jeszcze raz :-)

ok ja spadam..
miłego dnia :*
 
witam przy drugim śniadaniu :tak:

u mnie plamienia nadal są, ale jakby mniejsze.... dalej nic z tego nie rozumiem, ale ufam lekarzowi i co ma być to będzie :tak:

życzę udanego dnia :-D
 
Kinia <przytul> tak samo czułam się na majówkach jak poszłam do dziewczyn, kiedy zobaczyłam II kreseczki. Zostań z nami tutaj nikt Ciebie nie oleje. A niech ktoś tylko spróbuje, to bicz pożyczę od centki :D :*:-D

miiss, dziękuję że pytasz :* Na razie jest w miarę. Ale jak się mówi "Cisza przed burzą".

Dziewczynki, ja później się odezwę do Was. Teraz uciekam uczyć się i na 14-tą egzamin.

mychunia, bądź dobrej nadziei, a będzie dobrze. Trzymam mocno &&&&&&& :*

susel, jak tam? Testowałaś? &&&&&& :*

Piaska - @ 21.10 2 6joaro - @ 28.10
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

ookatkaoo1993 - @ 10.11
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
Co z Wami dziewczynki? Niektóre z Was od dawna się nie pojawiają.


Starających się:30
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,wiikki,
Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 21.10 2
6
joaro - @ 28.10
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

ookatkaoo1993 - @ 10.11
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
Listopad

kasiula222 - @ 13.11
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
agamemnon - @ 22.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,melponea,missiiss1301,Ulika,mychunia,emalia82,nadzieja,augustnka
 
Witam:)

Kinia w sumie racja mozemy zostac tutaj, jesli nikt sie nie pogniewa ze o ciazy piszemy!

Malusiolka mega mega &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

Susel
no wlasnie testowalas?

No ja dzis dalam dokumenty o powrot, zastanawiam sie teraz czy dobrze zrobilam...bo co jesli bedzie cos nie tak...ehhhhh trudne decyzje musze ostatnio podejmowac...ale kurcze musze patrzyc pozytywnie!
 
reklama
Witam kobietki

Malusiolka powodzenia na egzaminie :-)
Jeśli chodzi o listę to czekam do soboty i mam nadzieje, że wtedy będę mogła się określić co ze mną..póki co @ brak :-)


Mychunia mam nadzieje, że wszystko będzie ok...podziwiam Twoją cierpliwość, ja bym wzięła wolne z pracy i poleciała do najbliższego ginka na badanie...

Julia, Andzia gratulację !!! Piękne bety :tak:

Kinia Gratuluje jeszcze raz :-) i nie martw się bo na pewno jest wszystko dobrze :-)


Piaska szkoda mi Ciebie kobiecino...na pewno się męczysz..ale może @ niedługo przyjdzie skoro hormony są wporządku...powiedz mi a jak u Ciebie z wagą jest ???


GosiaDr za ten cykl !!!:tak:
 
Do góry