reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

a teraz w ktorym tyg. jestes? i dniu? no i kiedy byla owulacja... to 4 dni...niby malo ale jak na bete moze byc duza...jesli sie zmartwilas i sie czegos obawiasz idz jutro na bete hcg:tak:, bo tak niema co porownywac naszych swiezych wynikow z twoimi z piatku! glowa do gory!!!
 
reklama
Bylam dzisiaj u lekarza moze by cos powiedziala jakby było nie tak. Dobra ja już o tym nie mysle. Mam skierowanie na bad krwo i bete, ale mam zrobic za 3 tyg przed wizyyta.
 
Kinia gdzie twoje suwaczki? Zakresu beta sa bardzo różne w pierwszych tygodniach od 3 do 4 cyfrowych. Na twoim miejscu wogóle bym sie nie przemowala.
 
Tylko troche wsciekla jestem, że nie dostalam L4, ale pani dr stwierdzila, że jeszcze na ciazowe za wczesnie, i musialaby mi jakies inne wystawic i kombinowac :/
 
Hej dzalchy;-)

Wikki
gratulacje :-)

Mychunia
&&&&&& zeby wszystko bylo dobrze i by fasolek sie mimo wszystko rozwijal :tak:

Kinia
co Ty sie martwisz, nunuńu, w Twoim stanie to nie wskazane:tak:Wszystko jest napewńo dobrze! Z reszta zobaczysz na wizycie :tak::-)

Malusiolek
jak tam atmosfera w domku? Przeszlo troche tesciom?:sorry:Mam nadzieje , ze juz atmosfera sie ciutke oczyscila!

piaska
a bete robilas! Juz jedna tutaj po odlozeniu dupka czy lutki nie dostala okresu a II kresek :-D;-) A jak tam tempka Twoja?


a ja po pracy, dzisiaj tekst miesiaca.... Jedna babeczka przyszla starsza, bo dzis to mielismy geriatrie na salońie:-D I mowi wzdychajac... Bo ja juz tyle lat jestem członkiem..... A ja w smiech:-DDobrze ze schowana bylam za monitorem, tylko kolezanka sie powstrzymywala przed smiechem bo byla na widoku;-)Hehe. Jeszcze musze sie pouczyc :baffled: Znow bede jutro nie przytomna. Jeszcze na dodatek trzeba wczesnie wstac bo szyby skrobac... Zimnnica sie straszna robi bbrrrr
ciekawe kiedy u mnie owu bedzie....:eek: Mialam byc grzeczna:-D Nie no nie moge teraz a sio mysli a sio!!
 
Missi dzięki :*

Wiecie co wczoraj napisalam na lipcowkach przedstawilam się ladnie i ... Wszystkie dziewczyny mnie olaly i nie odpisala żadna :( i jak tu zawitac na lipcowki :(
 
reklama
Do góry