reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

julia beta piekna gratulacje ale Ci zazdroszczę
Mychunia ty niebawem tez takiej odczekasz :tak:betyhehe ja jeszcze nigdy nie robiłam bety :happy: człowiek jak młody to niczym sie nie przejmuje, zrobiłam jeden test, uznałam że jestem w ciąży i czekałam na rosnący brzuch, nawet porodu się nie bałam bo stwierdziłam ze skoro weszło to musi i wyjść;-) ech miec znowu te lata:laugh2: :laugh2:

Julka ładna, wysoka beta SUPER! To teraz czekamy na wieści z usg.
 
reklama
julia też nie znam się na tych cyferkach (beta), ale tak wiele ich u Ciebie, że na pewno wszystko jest ok :tak::tak::tak: oj zazdroszczę :-p ale oczywiście gratuluję :-):-) ja jestem z woj. świętokrzyskiego (Ostrowiec Świętokrzyski), małe miasteczko :-) ale może już wkrótce gdzieś far far away :-D:-D:-D (oglądałam shreka ostatnio:-D:-D) życzę Ci spokojnych już 8 (??) miesięcy :-):-):-)
 
Malena ja też ostatnio ogładałam tego SHREKA i bardzo mi się podobał, chociaż to jedne z niewielu animowanych co mi się podobają - no jeszcze POTWORY
 
Andzia super wynik !!!! zobacz jest róznica tygodnia miedzy Tobą a Julką i akurat te wartosći by pasowały.
Chociaż te widełki bety sa bardzo różne.

Ale szalejcie dziewczyny :-D:-D:-D:-D
 
Ostatnia edycja:
Andzia gratulacje :tak:

pięknie dziewczyny :tak: ja dalej czekam na rozwój wypadaków...

a jakie macie dziewczyny objawy?

ja żadne, więc dlatego nie czuję jakbym była w ciąży....
 
Ostatnia edycja:
Mychunia pociesze cie!!!:-) niemam zadnych objawow:) a moze pojdziesz na bete jutro i w piatek jak bedzie rosnac bedziesz wiedziec z wszystko w porzadku:)
 
reklama
Do góry