reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Hej dziewczyny :)))


Dawno mnie nie bylo ale bylam w dolku niestety....

Jestem wlasnie po pierwszej wizycie w klinice.... dostalam skierowania na badanie krwi duzooo(TSH FSH OESTRADIOL TESTOSTERON PROGESTERON RUBELLA itd) czy ja musze pojechac na te badania na czczo??? Nikt mnie o tym nie poinformowal..... Do tego...HyCoSy czyli badanie droznosci jajowodow ksztaltu macicy itd. A moj M. ma sie zglosic na badanie jakosci nasienia .....jestem tym troche przytloczona..

Czesc badan musze miec miedzy 1-4 dniem cyklu ( mam 6 cholera) kolejne 21 dnia cyklu.... Teraz wiem czemu tak dlugo zwlekalam :(( przerazaja mnie te ciagle wizyty badania itd.

Jak wasze odczucia po takich badaniach???
 
Iwo ja za badanie dalam 39zl!;/ aczkolwiek dowiedzialam sie ze sa tansze miejsca, kumpela wlasnie mi napisala ze z 25zl juz badaja bete...wrrrrr

Weszlam w nadzieje ze juz beda wyniki! a tam napisane tylko ze wynik wykonano i nic poza tym...wrrrr pewnie bedzie opoznienie bo niby do 18 powinny byc wyniki!

A wlasnie propo usg jak bedzie to 5tydz. 6 dz. bedzie cos widac? zdaje sobie sprawa ze serduszka moze byc niewidac..
 
wikki gratuluję :tak::tak::tak:
julia trzymam kciuki za wysoką betę :tak::tak: napatrzeć się nie mogę na Twoją księżniczkę :-) też bym już chciała taką mieć :tak::tak:
u mnie nic ciekawego :eek: dopiero 3 dc buuu...nuda :eek:
 
Hej dziewczyny :)))


Dawno mnie nie bylo ale bylam w dolku niestety....

Jestem wlasnie po pierwszej wizycie w klinice.... dostalam skierowania na badanie krwi duzooo(TSH FSH OESTRADIOL TESTOSTERON PROGESTERON RUBELLA itd) czy ja musze pojechac na te badania na czczo??? Nikt mnie o tym nie poinformowal..... Do tego...HyCoSy czyli badanie droznosci jajowodow ksztaltu macicy itd. A moj M. ma sie zglosic na badanie jakosci nasienia .....jestem tym troche przytloczona..

Czesc badan musze miec miedzy 1-4 dniem cyklu ( mam 6 cholera) kolejne 21 dnia cyklu.... Teraz wiem czemu tak dlugo zwlekalam :(( przerazaja mnie te ciagle wizyty badania itd.

Jak wasze odczucia po takich badaniach???

Ja tez jestem na etapie robienia badań zarowno ja jak i mój mąż. I nie jest to przyjemne. Ale musimy byc cierpliwe. Ja np ostatnio robilam prolaktynę z obciazeniem- spedzilam 3godz w swojej przychodni. Myslalam ze szlag mnie trafi. I jak tu byc spokojnym. Wiec glowa do góry damy rade. Ja to sobie tlumacze ze inaczej nie będę wiedzieć co jest nie tak. Gorsze byloby siedzenie i nie dzialanie w tej materii.
 
Julka - strasznie drogo dałaś :szok::szok::szok: co do usg bedzie widac pecherzyk i może zarodek ale serduszko chyba nie

Malena - u ciebie nuda a u mnie 12dc;-) za to w weekend bedzie sie działo :laugh2:
za 2 tyg idę do ginki to poprosze o usg bo chyba z 2 lata nie miałam :no:

Dziewczynki czemu agamemnon nie zagląda?


Wogóle ten cykl mi strasznie szybko leci, ani się obejrze a będę na betę lecieć - TAK SE KRACZE:-D
 
Ostatnia edycja:
iwo także używaj ile wlezie :-p ja jak już pisałam mam zamiar serduszkować ze zwiększoną częstotliwością :tak::tak: ja weekend w szkole wrrrr :crazy::crazy: co do badań to też warto by było się wybrać, tak kontrolnie :tak:
 
Dziewczyny beta 5540,13 to dobra?!!! jak to sie sprawdza? lub gdzie?

Malena
przyjdzie czas na ciebie:) tego ci zycze:) a skad jestes?:)

Tamaguczi i brrr dziewczyny nawet niemam pojecia o tym co przechodzicie wiec zycze Wam wytrwalosci ! i oczywiscie pieknego finalu z dzidziusiem u swego boku:):)

Iwa no tez tak mysle, ale musze isc i zobaczyc co tam sie dzieje:)

No to nic jutro dokumenty do firmy skladam o powrot:)
 
reklama
Do góry