reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Czesc dziewczyny! U mnie nic nowego, czekam na @ albo moze na... ;-)

mychunia przykro mi :-(
Cyntia ciesze sie ze tak sie za siebie wzielas i sprawdzasz wszystko z kazdej strony:tak: dawaj znac jak wizyty i wyniki badan! u mnie ostatnia faza cyklu, czekam ;-)
natkusia &&&& za opanowanie Twojego buntownika ;-)

Lemonca &&&& zeby udalo sie odpowiednio wystarac przed badaniami nasienia!

malusiolka strasznie mi przykro jak czytam Twoje historie, obycie jak najszybciej mogli sie wyniesc z tego smutnego miejsca!
wanda kochana, ale poszalalas z ta tempka! :-D:-D tez bym sie zdenerwowala jakbym codziennie spacerowala do lazienki bez celu;-) zaburzenia sa i to znaczne! mi sie kilka razy zdarzylo przypomniec o mierzeniu jak usiadlam na lozku i juz temperatura byla kompletnie nie taka jak powinna, wiec wszystko nestety ja zaburza :baffled:
a co do testow owu to natkusia ma racje co do wiekszosci testow bo w instrukcji do tych z allegro bylo napisane ze nawet jak testowa jest troche jasniejsza od kontrolnej to juz jest pozytyw i u mnie tak wlasnie one wychodza, nigdy nie mialam dwoch takich samych kresek na testach z allegro.

natkusia a co do Twojej tempki to moze cos jest nie tak z Twoim termometrem? bo jezeli nic sie nie roznilo miedzy tymi dwoma pomiarami to jednak nie powinno byc takiej rozbieznosci.

emalia o nie!:no: tak mi strasznie przykro:-:)-(

beata31 przepraszam ale Cie nie pamietam, bylas tu z nami na tym watku? w kazdym razie witamy!
 
Nie piszę ostatnio za dużo, bo nie ma o czym. Nadal nie mam @, jutro postanowiłam iść zbadać prolaktynę, może to coś rozjaśni. No już nie mam pojęcia, czym to może być spowodowane i co robić. Zaczynam łapać doła.
 
witam :)

emalia, bardzo mi przykro, niesprawiedliwe to wszystko jest :(

Co do testów owu to w tym m-cu robiłam pierwszy raz, zaczęłam robić od 10 dnia cyklu, przez pierwsze 3 dni ta druga kreska wychodziła ale taka blada, w czwartym dniu taka sama jak ta pierwsza a w piąty dzień, czyli w 15 dniu cyklu ciemniejsza od tamtej więc wszystko się zgadza, dokładnie w tym dniu czułam że mam owu, ból jajników i podbrzusza był nie do zniesienia jak co miesiąc. Chciałam tymi testami tak naprawdę sprawdzić czy rzeczywiście mam owulację wyedy kiedy tak bardzo mnie boli.

Miłego wieczoru życzę
 
Piaska u mnie podobnie...dzisiaj 47dc, @ brak, od 7 dni biorę duphaston na wywołanie. W 9 dniu mam powtórzyć test na wszelki wypadek (jakby coś, żeby przerwanie nie zaszkodziło). Ech .. takie cykle nie dość, że wkurzające to jeszcze zmniejszają szanse na ciąże z 12 do 6 prób w roku :( Ja od następnego cyklu mam brać dupka od 16-25 dc na wyregulowanie, bo mam już tego dość :(
 
reklama
emalia przykro mi bardzo :-( los jest niesprawiedliwy, wiele razy się o tym przekonałyśmy :-( trzymaj się Kochanie :*

piaska to jest aż nieprawdopodobne :eek: wierzę, że można w jakąś depresję popaść :no: a skończyłaś brać leki na wywołanie?

malusiolka taki ludzi jak Twoi teściowie, to się powinno na bezludne wyspy wysyłać :no: sorry, ale ręce opadają :confused2:

U nas permanentnych mdłości ciąg dalszy :szok: a czas ostatnio mi się tak niemiłosiernie dłuży, że nie wiem :sorry::eek:
 
Do góry