reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

hej witam porannie :tak:

ja wczoraj też nie umiałam długo zasnąć... a dziś wstawanie nie było nawet takie tragiczne....

kaka witaj wśród nas :tak:

bardzo jestem ciekawa co mi dziś lekarz powie....

udanego dnia i przede wszystkim owocnego :tak:
 
reklama
witam z rana:):)

ja się wczoraj wyleniuchowalam... caly dzien w łózku:) a dzis do pracy musialam wstac:( nie chcialo sie:(

co do plamień to mi się zdarzają... zazwyczaj 2 dniowe , niewielkie jak poszlam do lekarza powiedzial ze mam nadrzerke... wyleczylam ją a plamienia raz na pol roku sie nadal zdarzają...wiec nie wiem od czego i dlaczego są
 
no widze ze na liscie nadeszla moja kolej. narazie nic sie nie dzieje, ale tempka poszla w dol wiec pewnie kolejny cykl na straty. narazie nie czuje sie ani na @ ani na II, chociaz maz mowi ze juz sie zachowuje jak przed nadchodzaca @ :-p
Piaska
no Ty to dopiero jestes staraczkowa zagadka :-p a ile dni juz po odstawieniu duphastonu jestes?

kaka.koka a powazna spokojna rozmowa z partnerem nie wystarczy? cos czuje ze tu nie tylko o finanse chodzi... a z cyklami to lec do gina bo strasznie dlugie masz.

natkusia mi tez sie zdarzalo mierzyc kilka razy z duzymi roznicami. wiesz co zauwazylam, ze jak spie z otwartymi ustami i od razu po obudzeniu mierze to temperatura jest jakas bardzo zanizona, a jak chwile jeszcze poleze z zamknietymi ustami i wtedy zmierze to jest normalna. jednak strasznie wrazliwe sa te temperatury na wszystko.

Lemonca no jak plamki to plamienie i moze byc okoloowulacyjne ale jezeli nie jest okoloowulacyjne to nie powinno go raczej byc. z tego co pamietam to karola miala plamienia i witamina B jej na to pomogla.
 
Starających się:32
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903,Kinia1,Andzia15,
Czekamy na potwierdz.:
Piaska - @ 21.10 2
6
joaro - @ 28.10
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

ookatkaoo1993 - @ 10.11
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
Listopad

kasiula222 - @ 13.11
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
agamemnon - @ 22.11

Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Amaliee - @ 25.11
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
GosiaDr - @ 8.12 5
malena100 - @ 10.12
Conti - @ 11.12
24
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,melponea,missiiss1301,Ulika,mychunia,emalia82,nadzieja,augustnka
 
Ostatnia edycja:
hej dziewczyny,

Nadia dalej chora ;/ Dziś rano siknełam i tak wyglada test DSC_0033.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0033.jpg
    DSC_0033.jpg
    13,8 KB · Wyświetleń: 64
wikki super wiesci:) :):)

Dziewczyny ale mialam dzis glupi sen;/ snilo mi sie ze ronilam;/:-( ale to tylko sen...!!!
Mialam isc dzis na bete ale stwierdzilam ze pojde do lekarza w sobote to wystarczy...
 
reklama
Wikii piękny test. Po cichutku gratuluję :-)

Dziewczyny, ja jak zwykle w pracy tylko na chwilkę wchodzę napisać co lekarz powiedział. Właśnie wróciłam z wizyty i lekarz oczywiście o niebo lepszy od tej paskudnej baby ze szpitala. Zbadał mnie bardzo dokładnie i powiedział, że wg niego to nawet nie była ciąża tylko zaburzenia hormonalne. Mówi że wszystko wygląda bardzo dobrze, nie widzi nic niepokojącego. Powiedział,że można działać. Jeśli nic nie wyjdzie przez trzy miesiące to mówi że trzeba brać się za męża ;-) hehehe już widzę jak mojego męża zaciągnę do lekarza... A położna bardzo rzetelnie wytłumaczyła mi jak mierzy się temperaturę, jak wygląda śluz płodny i że facet nie powinien nosić obcisłych majtek... A także żeby seks uprawiać co 4 dni, w takim czasie podobno plemniki się porządnie odbudują ;-)
 
Do góry