reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

wanda-23 mnie właśnie ciekawi czy te testy coś dają bo mi właśnie na początku jak zaczęłam testować nie wychodził pozytywnie aż w końcu wyszedł .
Malusiolka ja też współczuje , dobrze że nie mieszkam z teściową bo bym się nerwowo wykończyła :) najlepiej z dala od siebie :)
Naktusia ja prócz testu zwracałam uwagę na śluz i wydaje mi się że się pokrywało
 
Ostatnia edycja:
reklama
mi w zeszlym miesiacu wychodzily dwa dni pod rzad pozytywne ;p i tez niestety nic z tego nie wyszlo :p
ale i tak zaciskam kciuki zeby sie Tobie udalo i z pozytywnym ciazowym :) &&&&&&&&&&&&& :)
 
tez tak zawsze mam ;p obiecuje sobie ze nie bede sie nakrecac ze jak przyjdzie @ to nie bede sie zalamywac .. a tu zawsze konczy sie tak samo .. za trzy dni jakos zaczne 6 cykl intensynwych staran ... a 12 w ogole cykl staran (pierwsze pol roku moj facet byl w niemczech a ja w polsce i widzielismy sie co miesiac na 3-4 dni .. ). pyschika mi juz powoli siada od tego wszystkiego ale co zrobic .. moze kiedys sie uda ; )
 
Dzieki dziewczyny za rady

Natkusia
ehh jak ja nie lubie takich wyborow durnych:no: Trzeba bylo w tmobile zostac, tylko przy tym gosciu psychicznie bym sie wykonczyla:baffled: A w pracy, szczerze powiem ze mi sie podoba nawet:tak: Tylko wiadomo teraz za wiele nie musze robic, gorzej jak juz wiesz bede miala swoje kody i bede mogla sprzedawac, juz w grudniu mam miec jakies plany.... Najwyzej przemecze sie jeszcze przez zime a pozniej na wiosne pojde tam na produkcje albo znajde cos w swojej miejscowosci. Szczerze to poszlabym na ta produkcje najchetniej, ale maz mi mowi zebym zostala tam gdzie jestem:confused2: Sama juz glupia jestem....najgorsze sa ranki wstaje 5:30 i wiesz jestem wyspana ide na pociag wybuja mnie przez godzine i wychodze z pkp taka zaspana az nieprzytomna;-)
Co do Twojej tempki to rzeczywiscie duza rozbierznosc, elektronicznym mierzysz? Ja jak mierze elektronicznym to za drugim razem tez mi nizsza wychodzi :-p Dlatego teraz jak mierze to zasadzam go gdzie trzeba czekam chwile az sie nagrzeje:-D I dopiero wlaczam haha:-pTakie tam moje widzimisie :)


malusiolka
dobrze ze jedziecie do znajomych odsapniesz troche z m-em :tak:
 
Kasia witam:) ja testow nie uzywalam....zaszlam za pierwszym podejsciem ale za pomoca CLO i czulam owulacje, bol podbrzusza....

Miss ostatnio widze stajesz pod trudnymi decyzjami, mega wspolczuje z jednej strony, bo wszystko ma swoje plusy i minusy...;/
Jesli ci bardzo zalezy na ciazy wzielabym te prace na produkcji, wez sobie ubezpieczenie grupowe i po robnej dadza ci zwykla umowe...
Ale to decyzja nalezy do Ciebie...
 
natkusia, mieszkamy na górze oni na dole, ale mamy wspólną kuchnie + teściowa na górze ma swój pokój, pokój ich córeczki, pokój babci i garderoba (mamy tam swoje suche jedzenie). Teściową non stop wchodzi na górę. Dzisiaj weszła i do mnie z buzią, że schody są brudne i góra. I że ona wchodzi na górę tylko 2 razy w tygodniu. Takie pieprzenie kotka za pomocą młotka. Moja teściowa non stop przychodzi na górę aby sprawdzić co my robimy ;/ Kochana, tylko wytrzymać do maja/czerwca i wybyć stąd :) Mam gdzieś, to czy się do nas odezwą po wyjeździe, czy nie. I tak traktują nas źle, a tak w końcu odżyje :)
 
reklama
Kasiula
Witam Cie i ja :-)

Julia
a no jakos tak wychodzi:eek:Teraz tak mysle ze moglam w tym tmobile zostac :baffled:Moze bym nie zwariowala...

emalia
przykro mi:-( Ehh cos ten listopad dla wielu z nas malo pomyslny.... :zawstydzona/y:
 
Do góry