reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Kinia wow, piękny poziom bety, ogromne gratulacje!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Malena przykro mi, ale rozumiem, że @ jeszcze nie ma? więc wiesz nic nie jest przesądzone
 
Kinia pieknie:) ja juz niemoge sie doczekac az pojde na bete, wlasnie jakis sentyment mnie wzial i ogladam doukenty i foty usg z ciazy z corki:)

Conti no jutro z samego rana sprawdzam wiesci od Ciebie:)

Malena :( a kiedy masz termin @? moze to za szybko?
 
reklama
julia termin @ niby na jutro, a już teraz na papierze zaczynają się pojawiać jej pierwsze oznaki :baffled::baffled: julia co oznaczają cyferki w Twoim nicku? u mnie np 0903 to jest dzień i miesiąc moich urodzin :-):-):-):-)
 
Do góry