reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Kinia no ja tez niemoge sie doczekac:) a narzekac kazdy moze!

No ja juz tez sie denerwuje ze pewnie jest cos nie tak;/ bo czuje sie bardzo dobrze, oprocz zmeczenia o 13 w poludnie, ja niemam szczescia do dobrych wiesci:(
 
Dziewczyny, łatwo mi pisać, ale nie denerwujcie się. Kurde, jak będziecie cały czas pisać, że "Czuje się jakby coś nie tak było", to później źle wpłynie na waszego maluszka. Kochane, odstresuje się i idźcie gdzieś się przejść. Będzie dobrze zobaczycie <przytul>:*
 
Malusiolka masz racje!!! moze zle napisalam ze sie denerwuje, ale ciagle o tym mysle czy wszystko w porzadku... do tego wlosy;/ wszystko odrzucilam czym leczylam wlosy i sie zastanawiam czy ciaza wplywa prawidlowo na wlosy? ze moze nie bede lysa na koncu ciazy, zaraz po porodzie zaczne z powrotem leczenie... jakis dol mnie dzis ogarnal;/ chyba ta pogoda
 
reklama
Do góry