reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
to by było spełnienie marzeń o prezencie na święta i porodzie w lipcu :tak:

na razie się nie nastwaiam bo mówiła, że albo się utrzyma albo pójdzie....

oj tak :tak::tak: i życzę Ci tego :tak::tak:

Emalia po cichutki lecą gratki :tak::tak: czekamy na oficjalne potwierdzenie :-)

dziś mamy rocznicę :-) 11 lat już jesteśmy razem :-) tyle już z nim wytrzymuję :-p:-p:-p:-p 2 zmianę dziś ma, także po 22 będziemy świętować :-p:-p
 
malusiolka tak jak dziewczyny radza, na swieta najlepiej byloby wam wyjechac.
wanda no to jak masz wizyte niedlugo to juz sie o Ciebie nie martwie ;-)
karola oj chyba nie podoba mi sie Twoj przepis :-p jestem umowiona na HSG na grudzien i mam nadzieje ze nie bede musiala jeszcze trzy dodatkowe razy sie umawiac!:-D w tym cyklu ostatni raz pije ziolka wiec moze w przyszlym...:-)

Kinia tylko beta Cie utwerdzi ze wszystko jest ok. &&&&&& kiedy beda wyniki?

emalia ale sie ciesze! GRATULACJE! dawaj znac jutro jak najszybciej! a Ty juz kobietko spisywalas ten cykl na straty!

mychunia GRATULUJE bladziochow i &&&&& zeby sie wszystko ladnie rozwijalo.
i zgadzam sie z Gochson co do plamien w 100%.
kontra ale Ci sie poprestawialo, ale wyglada jakby ovu mial racje, czyli z tego cyklu jeszcze moze cos byc :tak:

malena gratuluje rocznicy!
 
Ostatnia edycja:
Kinia nie trzymja nas w niepewnosci do rana:no:;-)

Eh ja juz mam obawy ze moze jest cos nie tak...ze powinnam isc szybciej do lekarza...chyba zrobie sobie we wtorek bete bo niewytrzymie do soboty....

Emaila trzymam kciuki za jutrzejszy dzien!
 
Susel ja tam na nic nie liczę bo troszkę dziwne jest, że tak późno ta owulacja ale dobrze chociaż jest jedno serducho jest dwa dni przed :tak:
 
reklama
Do góry