reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Kontra doskonale to rozumiem, mialam tak w pierwszej ciazy, że co miesiac rozczarowanie. Wczoraj robiac test zrobil się pasek rozowy i widoczna kreska kontrolna, mowie dupa, ale w przeciagu 15 s pojawila się slaba kreska w polu testowym i też nadal się boje w to uwierzyc. Mimo wszystko trzymam za Ciebie kciuki kochana :*
 
reklama
Jestem jestem :-)

Mi dzisiaj wskoczyło nowe forum :-) a ja będę inna i muszę stwierdzić,że nowe image forum podoba mi się :-D

Kinia ja Ci powiem, że przy Twoim wykresie w życiu bym nie powiedziała, że to ciąża :szok::-D ale jeszcze raz bardzo GRATULUJĘ!! :* i &&&& za jutrzejszą betę! Prześlij mi jakiegoś specjalnego fluida żeby ta moja owulka się pojawiła ;-)

Mychunia zrób, test.. przecież nic nie tracisz :-)

Malusiolka eh biedne Wy.. zdrówka dużo :*

Susel tempka ładnie się utrzymuję więc &&&& żeby fasolka z tego była :tak:

Wanda dobrze, że się wyjaśniło :-) teraz wiesz na czym stoisz i możecie się starać :-) będzie dobrze :*

Gosia to pewnie następny cykl będzie Wasz :tak:

Kontra a myślisz, że owulkę miałaś? &&&&&&&& za II kreseczki :-)

mamaTomeczka pewnie, że nie zaszkodzisz :no: tylko żebyś nie piła jakieś mega mocnej :-)

właśnie.. też się martwię o Piaskę :sorry: wiadomo coś?

Julia wiesz że w ciąży nie można się denerwować? Niepotrzebne bo na pewno będzie dobrze :tak:

a ja jeszcze owulki nie miałam.. temp mi poleciała w dół ale od wczoraj bolą mnie jajniki i pojawił się śluz owulacyjny więc pewnie jeszcze wszystko przede mną :tak: serduszka są więc zobaczymy :-D
 
mamaTomeczka uwielbiam te Twoje teksty :) już sobie tylko wyobrażam jak to Teściowej nagadałaś:) no a pazurki na czerwono to elegancko, też zawsze muszę mieć u stóp pomalowane, bo inaczej to jakoś tak się dziwnie czuję... nawet u rąk to nie jest dla mnie takie ważne, mimo, że te stopy rzadko pokazuję, bo ja zmarzluch i po domu zawsze w skarpetkach chodzę :)

Wanda dobrze, że się wyjaśniło, wiem, że na pewno jeszcze miałaś nadzieję, ale widocznie tak miało być a zaraz i tak pewnie będziesz ciężaróweczką, trzymam &&&& za szybki powrót do starania się

kontra hmm, no dziwny ten Twój cykl, Ty w sumie chyba też jesteś "wysoko tempereturowiec" ;-) to jest Twój pierwszy cykl z pomiarami? czy wiesz jakie masz zazwyczaj temp. w 1 i 2 fazie ?

Suselku &&&&& za ten cykl, niech temp. już nie spada

no właśnie gdzie się podziała Piaska ??????????????
o i nie wiem czy pamiętacie Ysmenę tak nagle zniknęła z forum???

a ja melduję, że temp. nie spadła i rano trzymała się na poziomie 37,1
 
mamaTomeczka i dobrze,że nagadałaś! a niech cały dzień siedzi w kiblu :-D tylko Ty tam się za bardzo nie denerwuj!! :wściekła/y:

Conti Twój wykres wygląda obiecująco :tak: &&&&&&&&&&&& a kiedy będziesz testować?
 
Susel, nie raz próbowałam i pomagały :)

Wandzia, mam taką nadzieje, bo na razie dziwnie mi się tu pisze :p

mamaTomeczka, widzę że Ty też swojej teściowej nie lubisz :D Skąd się biorą takie babsztyle? Kochana, wyślij swojej i mojej teściowej myszy :-D

Conti, moja to od razu skomentowałaby. Pamiętam jak pomalowałam sobie przed porodem, to od razu, że idę na facetów ;) Za każdym razem kiedy wróciłam od fryzjera, to też komentowała, że mi w ogóle fryzura i kolor nie pasuje. Ale jak jej córeczka ostatnio przyjechała i przefarbowała się na czerwony (wyblakły) i wyglądała jak k**wiszcze, to wszystko w porządku. Jeszcze do mnie z tekstem "Bardzo ładnie Kasia teraz wygląda, prawda?", a ja nie odezwałam się ani słowa i już po jej minie widziałam, że jest zła na mnie za to :D Jak ja Kocham moją teściową!

w0Yawcf.jpg UYFfXDD.jpg

Conti, pamiętam ysmene. Miała tylko jechać na weekend do teściów. Jeszcze w wątku zamkniętym pytała się, która z nas chce darmowe laki, bo ma dostęp ;) Coś mi ona śmierdziała oszustwem. Dlatego też dziwiłam się jak lamorelka wysyłała zaproszenia do zamkniętej grupy osobom, które ledwo poznałyśmy.
 

Załączniki

  • w0Yawcf.jpg
    w0Yawcf.jpg
    8,8 KB · Wyświetleń: 25
  • UYFfXDD.jpg
    UYFfXDD.jpg
    14 KB · Wyświetleń: 24
Ostatnia edycja:
Natkusia ja też bym na to nie wpadla :) ale ja mam naturalnie tempke ok 35,8 czasami nizsza. Przy 37,5 chodze po scianach tak jak inni przy 39. Zobaczymy co jutro beta pokaze :)
 
Malusiolka buhaha dobre :-D:-D ja walczyłam rok z moją teściową ale zaczęłyśmy się dogadywć i jest ok :tak:

Kinia mój wykres ostatnio szaleje więc dajesz nadzieje ;-) a beta na pewno wyjdzie piękna!! :tak:
 
Natkusia to trzymam kciuki za owulke, fluidki zaczne jakiekolwiek rozsylac jak potwierdze dopiero.

Susel zaczaruj siebie kochana, zaczaruj, przesylam ci moja moc :D

Malus, mama tomaczka jak was czytam to od razu mam banana na twarzy.
 
mamaTomeczka - jak już będziesz mordować, to możesz za jednym zamachem moją też sprzątnąć z tego świata, nie obrażę się... :tak:
Moja teściowa boi się mnie - i słusznie :-D Trzeba wychować ją.... od 12 lat (a nawet jeszcze przed małżeństwem) próbowała nas ze sobą w jakiś sposób poróżnić - ma pecha, bo mój mąż zawsze staje po mojej stronie... pewnie dlatego, że sam za nią nie przepada i nawet nie bardzo szanuje - ale to już inna i dłuższa historia dlaczego...

Natkusia - trzymam &&& żeby za ten cykl :tak:

Conti - Twój wykres wygląda ciążowo - kiedy testujesz ??
 
reklama
Maluś no szok z tą Twoją Teściową, wychodzi na to, że co byś nie zrobiła to byłoby źle, oj spróbowałaby mi coś Teściowa powiedzieć złego na temat mojego wyglądu - oczywiście konstruktywną krytykę jak najbardziej przyjmuję, ale na szczęście też ona się rzadko zdarza, bo Teściową mam bardzo dobrą i chyba gdybym miała jakieś 10 cm więcej wzrostu to byłabym dla Niej Synową idealną ;-)
no rzeczywiście z tą Ysmeną dziwne było

Wanda, Natkusia testuje w sobotę jeśli @ nie przyjdzie i jeśli temp. nie spadnie
 
Do góry