reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Cyntia, ciesze się, że zrobiłaś badania. Przynajmniej będziesz mieć pewność, że z Tobą wszystko w porządku <przytul>:*
Kochana, teoria 30 zł. Z wyliczeń moich wyszło już 150zł tak jakbym praktyczny już raz poprawiała ;/

aurelcia, w takim razie przepisuje Ciebie na 22.11. Trzymam kciuki za wizytę u lekarza i kolejny cykl &&&&& :)

Ja znowu noc nie przespaną mam. Młodszej rozwolnienie przechodzi, a starszej od wczoraj wieczora trzyma się ;/ Co przysnęłam, to wołanie "Mamo siusiu,kupę" i tak przez całą noc ;/ Może krupniczek ugotuje aby lepiej poczuły się dziewczynki.
 
reklama
Starających się:39
Zaciążonych potwierdz
. IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,julia0903
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6

nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Kinia1 - @ 5.11
2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
doska1 - @ 6.11

Listopad
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
aureolcia - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
wanda_23 - @29.11
mychunia - @29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,missiiss1301,Ulika,
 
Malusiolka dużo zdrówka Wam życzę


Cyntia trzymaj się kochana, będzie dobrze. Badania warto zrobić.


Tekla super, że wszystko dobrze. Widzisz nie ma się co martwić.


mamaTomeczka łapie fluidki łaps...łaps...łaps...Masz już jakieś objawy ? Jedna kawa nie zaszkodzi. Ja nie pijałam bo mnie odrzuciło na początku ciąży.
Uwielbiam te Twoje posty :-D:-D:-D


Dziewczyny a co się z piaską dzieje, bo coś jej dano nie było ?
 
Ostatnia edycja:
Witam

Ja chodze jakas nerwowa;/ niewiem spac nie moglam , budzilam sie co chwile...;/ wstepnie wizyte mam na 16.11 na 11.30 chcialam w czwartek ale niestety wieczorem tylko gin moze a ja niechce sama tam jechac...mam nadzieje ze maz wroci w sobote i pojedzie ze mna...

Kinia to czekamy na jutrzejsze testowanie!:)

mamaTomeczka powiedz mi na kiedy masz termin? :tak:

Malusiolka zdrowka dla dziewczynek!!! bidulki
 
mamaTomeczka, podaje banany, bo wiem, że są dobre na biegunkę. Jakiś czas temu siostra powiedziała o ryżu z marchewką to też staram się podawać, ale ciężko z tym idzie. M parę dni temu kupił Orsalit aby uzupełnić płyny i składniki mineralne. W internecie przeczytałam coś na temat coca-coli na biegunkę i na problemy żołądkowe. Trzeba wszystkiego próbować. Nabiału nie mogę podawać, a niby co ma Roksanka jeść? ;/ Przecież ona mi 2 razy dziennie kaszkę je. Kupiłam ostatnio też chrupki kukurydziane. Dzisiaj chce zrobić krupnik i do tego dużo marchewki dam. Oby pomogło. A co do 3-ciego dziecka to mam teraz mętlik w głowie. Jak mi dziewczynki teraz chorują, to ja chodzę wykończona, a jak 3-cie dziecko będzie, to nie wiem czy dałabym radę.

mamaTomeczka, dostałam wiadomość.

Kurdę, czy tylko u mnie forum zmieniło wygląd? :szok: Dziwnie, to wygląda. Mam nadzieje, że jakoś przywyknę do nowego wyglądu.
 
Ostatnia edycja:
MamaTomaczka fluidki pomogly i to bardzo. A na urodziny prezent rewelka.

Troche mnie dziewczyny pocieszylyscie tymi bolami brzucha, ale ja przewrazliwiona jestem, bo z duska też na poczatku dupka czy lutke bralam, bo mi się macica napinala bardzo.
 
Cześć dziewczyny :-) dawno mnie nie było :-) ale wybaczcie, tak mnie męczą mdłości, że ledwo żyje :-(

co za niespodzianka? Karola, mamatomeczka i wszystkim nowym ciężarówką GRATULUJĘ wam serdecznie :tak: spokojnej ciąży Wam życzę :tak: a dla starających się szybkiego ujrzenia II kreseczek :tak: ślę dla Was fluidy ************* **************** *************** ************** *************** ***************** *************** *************** *************** ***************** proszę się ładnie podzielić :tak:

susel tak szczerze Ci powiem, że już czas na Ciebie. musisz koniecznie na lipcówki się załapać, koniec chodzenia bez brzucha :tak:
 
reklama
Do góry