reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Witam Kobietki :-)

Dzisiaj miałam możliwość dużej sobie pospać i czuje się już o niebo lepiej...ostatnio nie wyrabiałam...bardzo brakowało mi snu..chodziłam cały dzień jak zombi jakieś, nawet kawa mi nie pomagała :szok:

Suselku :-) ovufriend mi wyznaczyło termin @ na jutro więc jeszcze jest czas...nie będę sikać bo po co mam się dołować...już czuje, że @ jest tuż, tuż więc spokojnie poczekam :tak: A widzę, że u Ciebie owulka już była, temperaturka na ładnym poziomie fiu fiu coś czuję, że...trzymam mocno kciuki za Ciebie :-D
 
hej laseczki :-D

a ja się zastanawiam czy testu nie zrobić.... ostatnio jak byłam u lekarki (we wt) zaś się mnie zapytała czy w ciąży nie jestem... a krwawienie było jedno dniowe teraz plamię :szok:

co myślicie?
 
Kontra - testuj ja też czulam że @ tuz tuz a dwie kreski wyszly.

Mychunia - a mozw moze wiesz lepiej zatestuj :) trzymam kciuki.

Dziewczyny zalatwilam sobie w pracy, że jutro przyjde na 9, wiec rano pojade na betke :)
 
dziewczyny u mnie tempka wysoka jak na mnie i bardzo mi sie podoba, kontra ma racje ze fajna ;-) ylko sie zastanawiam na ile wiarygodna. myslicie ze problemy zoladkowe na nia wplywaja? juz jest ze mna duzo lepiej, wiec nie wiem.

ewka
!!! dobrze Cie widziec! juz myslalam ze o nas zapomnialas :-( obys kobieto miala racje i wykrakala ta moja kolej! wtedy bede sie Ciebie radzic ;-)

Kinia no jakos ostatnio mam dobra passe we wrozbach, wielu dziewczynom ostatnio cos dobrego przewidzialam i bardzo mi z tego powodu milo ;-) siebie musze tez w koncu zaczarowac! :-p
kontra widze ze w koncu mi ktos tu czaruje i dobrze wrozy ;-) obys miala racje!
mamaTomeczka Ty wiesz ze Cie uwielbiam? ;-) ja ostatnio przy II robilam wielki research o kawie bo nie moglam sie jej oprzec i nawet zaczelam pic bezkofeinowa ale sie doczytalam ze jedna zwykla jest lepsza niz taka bezkofeinowa do ktorej duzo smieci wrzucaja.
malusiolka banany serio sa dobre na biegunke? pomagaja? to ja tez chyba sprobuje ;-)

GosiaDr moge Ci podac link do moich ale wcale nie sa fajne wiec moze ktos inny lepiej pomoze.
 
mamaTomeczka - dzięki za słowa otuchy. Faktycznie tak bardzo chcę, że dostaję w głowę...

Malusiolka
- ja już przeszłam kiedyś zmianę wyglądu forum i to całkowitą. Teraz to jest drobnostka, wtedy była zmiana o 180 stopni ;-)
Przyzwyczaisz się...


Jestem już po becie - nie mam już złudzeń. Wynik 63,9 - także spadł o połowę w ciągu 6 dni. Wolno, no nie ?
Zwłaszcza uciążliwe jest to przy ewentualnym zachodzeniu w ciążę w tym cyklu... Zamiast testu, będę musiała latać na betę jeśli @ nie przyjdzie. No ale jest nowa nadzieja i wszystko się wyjaśniło.
 
reklama
Kiniu najgorzej to zrobić sobie nadzieje mimo, że wie się, że jest małe prawdopodobieństwo...myśli się, że a może jednak się udało, jakimś cudem ale jak przychodzi do testu to jest duże rozczarowanie i duży smutek i plucie sobie w brodę, że niepotrzebnie się człowiek nakręcał...dlatego ja cierpliwi poczekam na tą zołzę...:tak:


Wanda
dobrze, że już się wyjaśniło...przynajmniej psychicznie lżej ale tak jak piszesz jest nowa nadzieje więc się nie smuć...trzymam kciuki za Ciebie :tak:
 
Do góry