reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

agamemnon ja tez widze ten cien, ale spokojnie aby rozczarowania nie bylo! ja dalej &&&&&& mocne trzymam "mamuska":-p i niech kreseczka ciemnieje z dnia na dzien!:tak:

malusiolka heh :-D:-p no przy takim cycu mozna zasnac :laugh2:, probuje ogarnac liste rzeczy "do zrobienia" i zakupy robie na necie!
anna marczyk no ja myslalam, ze mam podly dzien :szok: nic sie nie martw, bo nieszczescia chodz parami , a szescia trojaczkami :-p:-D(tak se wymyslilam i wykalkulowalam teraz:-p) wiec jakby nie spojrzec wedlug mojej teorii to albo cie trojaczki po leczeniu czekaja, albo 1 bobas + dobra praca+zdane prawko!!!:laugh2: O!!!!:tak: i tego zycze i za to &&&& trzymam!!!!!


Trojaczki :szok::szok::szok::szok::szok: na bliźniaki to nastawiona jestem - mama ma brachola - no i te tuczenie hormonami co mnie czeka - ale trojaczki to chyba tylko DJ bym musiała wynająć :-D:-D:-D:-D:-D - sprawdza się teoria, mojego wariata znajomego że wpaść to trzeba umieć albo byś głupim :crazy::crazy::crazy::crazy:
 
reklama
Grzanka moja mama jest z 20 ja z 26 :-D

witam nowe staraczki :-)

placki ziemniaczane mmmm uwielbiam :-D chyba sobie jutro zrobię :tak:

agamemnon widać widać :-):tak:

agniecha83 należą Ci się klapsy na gołą pupę (jedna z nas ma już tu taki etat :-) ) za takie myślenie. Głowa do góry będzie dobrze i juz niedługo (czego ci życzę) ujrzysz swoje upragnione II kreseczki :-)

mississ bardzo się cieszę :-D trzymam dalej &&&&&

ja zaczynam się stresowac coraz bardziej jutrzejszą wizytą u lekarza niby mam na 19 ale pewnie wejdę zaś koło 21 takie są poslizgi
 
Mychunia, wiem wiem ale jakiś dzisiaj kiepski dzień mam i jakoś nadzieja mnie opuściła, jestem tez już zmęczona, do 22 siedzę w pracy, jutro odpocznę bo mam wolne i będzie może lepiej
 
agniecha ja codziennie siebie pytam czy dam sobie radę, czy aby na pewno jestem gotowa na dziecko itp... ale jak widzę moje śmieszki (córcie szwagierki) jak się śmieją, jakie są cudne i kochane to wtedy wiem ze dam rade i ze jestem gotowa! wiec głowa do góry damy rade i będziemy kiedyś najwspanialszymi mamusiami pod słońcem jak każda staraczka z tego forum :-) no oprócz trolli forumowych :-D
 
Agamemnon - widać widać, lekka, ale jest. Niech teraz ciemnieje i będzie dobrze.

Ale fajnie, w sumie odkąd po przerwie miesięcznej pojawiłam się tu znowu, to od tego czasu już chyba z 4 czy 5 dziewczyn II zobaczyło... Oby tak dalej, trzymam mocno &&&&& i przesyłam fluidki pozytywne ~~~~~~~~~~~~~~~~
 
Malena to ja cię zabiorę na lipcowki albo ty mnie ok?:-D
Jakby mi tak facet powiedział to by chyba sexu z m-c nie miał - no ale możesz zawsze go ukarać w inny sposób:wściekła/y:

Ania M. - ja od 18 r.ż na anty odstawiłam kilka m-cy przed ciążą, po porodzie znowu anty i na jesień zeszłego roku odstawiłam, postanowiliśmy uważać:tak: i nie wiem czy to refleks męza czy ja stara ale nic sie nie przytrafiło jak widać
oficjalnie staramy sie pierwszy cykl:rofl2:

Wanda - przynosisz szczescie wiec bedziesz musiała z naim siedzieć do ostatniej staraczki :-D:-D:-D

Beata - witaj, jesteśmy jak widać.
 
reklama
Do góry