reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witajcie dziewczyny prosze przepisac mnie na liscie @ na 16.11 wedlug Ovu to bedzie moj 3 cykl. w tym sie nie udalo @ dzis przyszla w 25dc a zawsze mialam 30 dniowe wiec troche wczesniej:zawstydzona/y: gratuluje wszystkim zafasolkowanym a za starajace trzymam &&&&
 
reklama
Kobietka ty się nie przejmuj i nie przepraszaj..wiadomo, że są emocje i wcale Ci się nie dziwie:-)
Trzymam kciuki, żeby temperatura nie spadła i żebyś mogła sobie spokojnie siknąć :tak:


dziękuję za zrozumienie kochana ;) no mam cichą nadzieję ,że nie spadnie ,ale jednak coś mi podpowiada ,że jutro się skończy dzień dziecka , no nic pożyjemy zobaczymy co to będzie , czas pokaże jedno jest pewne jeśli będę w ciąży czy teraz czy później to na pewno się prędzej czy później zorientuję;-) dobra idę się myć i do wyrka wskakuję , dobrej nocki dziewczyny , dla starających się owocnej rzecz jasna.
 
Witam się ja - największe rozczarowanie miesiąca (choc może w tym miechu nie ja wiodłam prym ;-))
Test dzisiaj negatywny całkowicie, żadnych cieniów cienia , nic, a nic no i już dostałam brązowych plamień więc zawitała do mnie ciocia. Jedyny plus tego, że faktycznie w 30dc a nie musiałam czekać jeszcze na nią nie wiadomo ile.
Dobra, do późńiej
Za reszte dziewczyn testujących trzymam mocne &&&&&&&&& - nie idzcie tą drogą co ja! :-p
 
Dzień dobry bardzo :happy::happy::happy: ciemno dziś jakoś u mnie :no: ja już w pracy :-( nie chce mi sie !!!!!!!!!!!
iwo - tak czy siak to liczę, że się znajdziemy w tych lipcówkach 2014 :-):-):-)
phoebe czas niestety leci nieubłaganie szybko i 30 tuż tuż, ale fakt, że młodo się wciąż czuję :-):-) ale to bardziej efekt tego, że zaczęłam dbać o siebie - ćwiczę, jestem na diecie :tak::tak::tak::tak:
miłego dnia kobietki i czekam na kolejne dobre wieści o treści "II"
 
Hej

Agamemnon
no jak to ?:eek: Ehh z tymi testami....

Ale sie nie wyspalam , masakra... Od wczoraj sie budze w nocy, moze dzisiaj przejdzie. Wynik stresu... Zaraz Jaska do przedszkola a sama sie na targ wypuszcze ;-)
 
wyglada na to ze wczoraj to albo byly wielkie radosci z II albo podle nastroje. mam nadzieje ze dzis macie lepsze humorki? ja nadal troche rozmyslam nad niesprawiedliwosciami, jak to nam sie nie udaje mimo ze tak chcemy a inni jak gdyby nigdy nic od razu sa w ciazy. poza tym to w grudzien 2012 to byl moj ostatni miesiac z tabletkami i ten rok mnie troche przeraza.

agamemnon
ale mi glupio teraz ze Cie namawialam do testowania. plamienia to jeszcze nie @ wiec nadal jest nadzieja i nadal sa &&&&&&. a jakby to jednak byla @ to zalapiesz sie zaraz ze mna i Phoebe na bank! ;-) ale az nie moge sie nadziwic bo wczoraj wszystkie widzialysmy Twoja kreske, a paskowe to nie czesto sie myla...

malena nie bedzie tak zle. a wiek to chyba nie za wiele znaczy (no chyba ze ktoras tu juz pod czterdziestke podchodzi ;-)) bo dwie kolezanki wlasnie rodza a zachodzily nieplanowanie po trzydziestce. jak slyszalam te historie ze byly zalamane to az nie moglam ich sluchac! no a z drugiej strony mloda ja z problemami :baffled:

Anna Marczyk to zycze Ci blizniakow! jak bedziesz brala CLO to prawdopodobienstwo znacznie rosnie ;-) wiec nie ma tego zlego...

Grzanka mysle ze dal by sobie rade i jeszcze Ciebie by mogl wesprzec ale to Twoja decyzja. ciekawe czy dasz rade czekac ;-)

kobietka to ja radze testowac 26.10. gdyby co to zdazysz sie pozbierac przed rocznica, a jakby sie udalo no to w rocznice bedziecie swietowac!
 
Witam się ja - największe rozczarowanie miesiąca (choc może w tym miechu nie ja wiodłam prym ;-))
Test dzisiaj negatywny całkowicie, żadnych cieniów cienia , nic, a nic no i już dostałam brązowych plamień więc zawitała do mnie ciocia. Jedyny plus tego, że faktycznie w 30dc a nie musiałam czekać jeszcze na nią nie wiadomo ile.
Dobra, do późńiej
Za reszte dziewczyn testujących trzymam mocne &&&&&&&&& - nie idzcie tą drogą co ja! :-p

ojjjjj....tak mi przykro :no::no: ale to już pewne na 100%??
ehhhh....................
 
reklama
hej dziewczyny

Agamemnon przykro mi :(((

Ja chcialam Wam napisać, że na razie znikam z forum. Miałam przykrą wymianę zdań z mężem, on tak nie chce, że tu i teraz. Musi być nastrój a nie czas, kiedy termometr pokazuje owulację. Ja sie za bardzo nakręcam, ale też chciałam poznać swój organizm, no nic wiatropylna nie jestem skoro on nie chce wtedy kiedy trzeba.
Będę Was podczytywała, trzymam mocno kciuki za każdą z osobna i wszystkie razem. Buziaki :*:*
 
Do góry