reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
tekla23 - trzymam &&&&&& za "te" dni :) mocno tulę i będę całym sercem z Tobą jutro i życzę Ci, żebyś już niedługo miała powody tylko do radości !!!!
 
agamemnon - o kuffaaa...ależ pyszności, mniam

Gofka - dzięki, obym mogła zatestować i wzajemnie życzę powodzonka

Tekla - witaj ponownie, ja też luzuję w tym cyklu , ale zaglądam, tyle że się nie nakręcam ;-) Trzymaj się w tej trudnej chwili.

mamaTomeczka - pięknie się zapowiada Twój wykres, obyś mogła zaznaczyć w końcu zieloną kropeczkę. Powodzenia

Uciekam na zakupy przemysłowe do firmy
 
Tekla :sad::sad::sad: bardzo wspolczuje kochana, trzymaj sie cieplutko.

Agamemnon podziel sie tymi pysznosciami, moga byc bez nawet lukru mniam mniam

MamoTomeczka trzeba miec nadzieje a jak @ jednak zawita to staranka od nowa, w koncu to sama przyjemnosc ;-) Powodzenia!
 
Witaj tekla23.
My się nie znamy ale troszkę podczytywałam Twoją historię.
Myślę, że to forum jest po to żeby wylać swoje smutki i żale. Czasem w realu nie ma komu. Jesteś bardzo silną kobietą. Życzę szybkiego zafasolkowania i szczęśliwego finału.
 
Ostatnia edycja:
Agamemnon mniam ale pyszności, podziel się :-D

MamaTomeczka oby na Ciebie wirus nie przeszedł, jelitówka to straszne choróbsko

Tekla
, trzymam kciuki, bierz męża w obroty i za tydzień będą piękne 2 kreski :)

Cyntia super wieści, oby była krecha coraz mocniejsza

A u mnie nadal cisza, temp póki się utrzymuje...dziwne to wszystko. W każdym razie chciałabym dostać @ żeby zaczac nowy cykl
 
Nie no tyle pochwał, więc wrzucam polukrowane :-D


Powinno mi wyjść z tego ciasta 24 bułki ale jak widać to są buły! Bo akuratnie M takie chciał, a więc niech ma :tak:

Cyntia, nie ma problemu, jakby co to na spotkanie moge upiec troche rzeczy :-)

mamoTomeczka super, że młodemu juz przeszło.
Mój synu wie, że dziecko w brzuchu jest od przytulania więc teraz chodzi i mówi, że musi z tatem porozmawiać zeby mnie mocniej przytulał, a nie tak słabo ciągle :-p

Gofka witaj, bo się nie witałam wczesniej :happy2:

wiikki no cisza dobra jest, nie? :tak:
 
Leemonka to trzymam &&&&& za niedziele :) ja tez odpuscilam troche formum bo zauwazalam symptomy i juz sie zastanawialam czy nie mam ciazy urojonej ;) faktycznie psychika ma wielką moc :) Będzie co ma byc :D

Tekla oczywiscie ze Cie pamietamy Kochana :) &&&& za seruszkowanie :) to dzis rób sie na bóstwo i molestuj męzusia :)
Współczuje ciezkiej rocznicy :( Jestem całym serduchem z Tobą w trudnych chwilach :*

agamemnon - udusze Cie .....teraz to musisz nas wszystkie zaprosic na buleczki ;-) one sa po prostu boskie :) Babo masz talenta :)

MamaTomeczka - &&& za testowanie (przed terminem @ to wynik malo wiarygodny, chyba ze dodatni ;) ) dobrze ze z synkeim lepiej :) A szczepilas go na rotwirusy?
 
Ostatnia edycja:
reklama
Tekla, żadna z nas o Tobie nie zapomniała <przytul> Całym sercem jestem z Tobą w tych trudnych dniach :(
[*] dla Twoich Aniołeczków :*

Cyntia, trzymam &&&&& mocno za grubszą kreseczkę :*

agamemnon, z tego co wiem, to ysmena pojechała do teściów.

U mnie tak sobie, kolejna noc nie przespana. Ostatnio śpię 2/3h ;/ Dziewczynki dają mi w kość. Czasami czuje się jak chodzący upiór. Dzisiaj byłam w Wordzie zapisać się na egzamin z teorii. Były jakieś problemy, bo z Komunikacji nie mogli pobrać moich danych, to babka powiedziała, że zadzwoni jak się odblokuje. Dzwoniła do mnie o 12-tej, że jest odblokowane i musi jeszcze zadzwonić do szkoły, w której miałam teorię i mam zadzwonić do niej o 13-tej aby ustalić tatę egzaminu. Mam nadzieje, że uda się na 8-mego, bo chce jak najszybciej mieć go za sobą. Nawet dzisiaj obiadu mi się nie chce robić, ale zaraz coś na szybkiego wymyślę, bo dziewczynki muszą coś zjeść. Buziaki i kciuki za testujące &&&& :*
 
Do góry