reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
MamoTomeczka precz z czarnymi myslami! Na pewno wszystko jest cacy i niedlugo fasolka zawita w twoim brzuszku :tak: tyle tu pozytywnych fluidkow, ze nie ma innej opcji.

Agamemnon witaj :-) ja tez lubie piec ostatnio zrobilam sernik banoffee - pycha byl. A tu przepis - polecam.Moje Wypieki | Sernik banoffee

Apropos wirusow to u nas teraz znowu grypa zoladkowa krazy i mam szczera nadzieje ze sie tym razem nie zalapie bo juz 3 ofiary w biurze sa. Niestety u nas ludzie wola zarzygani (przepraszam za dosadne wyrazenie) do pracy przyjsc niz sie szefowej tlumaczyc co i jak i pozniej sieja zaraze...
 
Cyntia85 – ale super, no trzymam kciuki, żeby bladzioch z każdym dniem nabierał kolorków :-)

Conti – no rewelacja z tym jedzonkiem :-)
A co do ciuchów, to jak możesz nie wyrzucaj, albo poszukaj SWAPA i je wymień lub opchnij, albo jest sporo domów samotnych matek, tam potrzebują dosłownie wszystkiego. Albo jeszcze możesz wśród znajomych popytać, wielu ma znajomych, których znajomi znają ludzi w potrzebie. Dobrze jest zagospodarować rzeczy. Sama mam sporo ciuchów, z których moje koleżanki „powyrastały” a ja trzymam swój rozmiar i wszystko zgarniam :-D Nie mówiąc już o tym, że regularnie przekazujemy sobie ciuchy, z których wyrastają nasze dzieci.
Tak, moje hobby to redystrybucja dóbr i informacji :-D :-D :-D

benfica – no właśnie z hormonami jestem na bakier, w przyszłym cyklu sama muszę sobie zbadać :-) Mam napisane od lekarza: Estradiol, PRL, TSH i Testosteron 12-14 dc. na czczo. Ale chyba coś się też robi w pierwszych dniach…

tekla23 – no masakrycznie długi ten cykl miałaś kobietko.
 
Tekla żadna z nas o tobie nie zapomniała, trzymaj się
[*] dla twoich Aniołków.
Cyntia to teraz już tyko formalnie czekamy na ciemną, grubą krechę:-)
Agamemnon nie wolno wstawiać takich zdjęć! Teraz przez ciebie idę do cukierni po bułeczki, takiego mi smaka narobiłaś.

Czuję się okropnie. Całą noc bolał mnie kręgosłup w krzyżu jak podczas @, a do tego od paru dni pobolewa mnie brzuch jak coś pomiędzy @, a owulacją. Takiego PSMa w życiu jeszcze nie miałam. Trzymajcie kciuki żeby mi temperatura nie spadła.
 
Ostatnia edycja:
Hej. Dziewczyny mam problem techniczny i nie potrafię go rozwiązać :zawstydzona/y: wrzucałam zdjęcia na forum i zamiast zdjęć pojawiło się mnóstwo literek i nie wiem jak mam teraz to poprawić :zawstydzona/y: próbuję edytować, ale ładuje się bez końca :wściekła/y: i nic nie mogę zrobić. Znacie jakieś obejście? Można całego posta jakoś usunąć??
 
Cyntia Trzymam mocno kciuki żeby druga krecha była bez wątpliwości!! :*
Conti Ja mieszkam bardzo blisko Krakowa :) Okolice Wieliczki :) Ale i uczyłam/ucze się w Krakowie na UE i pracowałam też zawsze w Krk :) A Ty z jakich okolic jesteś?
mycha Trzymam &&& za mamę!
Lemonnca To trzymam && za testowanie!!!
agamemnon, biedroneczka Dziękuję za rady. Byłam w aptece i zaopatrzyłam się w jakieś ziołowe leki, więc mam nadzieję, że sobie z tym poradzę, a jak nie to będę musiała do gina. Zobaczymy.
agamemnon Ale piękne wypieki! :)
Grzanka, tekla &&& za owu!! :*
tekla Nawet nie próbuję sobie wyobrazić co musiałaś przeżyć... :(
mamaTomeczka I tak zaciskam &&& żeby jednak @ nie przyszła! Nie nastawiaj się negatywnie, a w razie czego masz kolejny cykl starań!
lamorela Ja też w tym cyklu odcierpiałam owu jak nigdy....

Ja dziś z Zuzką w odwiedzinach u rodziców. Ovufriend zmienił mi owulacje na 18dc, ale mnie się wydaje że owu była bardziej 19dc, i mam nadzieję, że tak było, bo wtedy przytulanki były. Ech... Już zaczyna mnie ciekawość zżerać czy nam się udało... Zacznie się nakręcanie :/ A dziś infekcja jakby trochę ucichła więc mam nadzieję, że ziołowe leki pomogą.
Ok, wracam do pisania pracy mgr :/ Chyba że któraś ma ochotę to zrobić za mnie?? Bo mi się nie chcę jak... <cenzor>....
 
Jestem, zjadłam obiad i leże. Robota nie ucieknie, a już dużo mi nie zostało.

biedroneczko, talent swoją drogą ale wiesz ile wcześniej ciast mi nie wychodziło?! Nie wspomne, że naleśniki to była dopiero sztuka :baffled:

mamoTomeczka, nie mieszkasz nie wiadomo jak daleko więc wbijaj się na A4 i dawaj do mnie na buły :-)
Trzymam &&&& !

dzięki Malusiolka :tak: dziewczyny czego tak się budzą? tak po prostu mają czy jakiś taki okres ich dopadł??
Współczuje takiego łażenia, to gorsze od wszystkiego. Nie wiadomo czy się kłaść spać czy nie, bo co to za spanie po 15minut?

tekla, też daleko do mnie nie masz więc zapraszam :-)

Gofka, no właśnie korzystam z tej samej strony jeśli chodzi o wypieki i bułki też z jej przepisu :-)

lamorela :-) zdjęcia to mnie tak jakoś nie ruszają ale gorzej jak oglądam P.Gessler to wtedy mam ślinianki pełne i chciał nie chciał musze coś zjeść :baffled: Kciuki zacisnięte &&&&&&&

Dobra, M będzie wstępnie na 19 :tak:Do tego czasu na szczęście w miarę mam zajęty czas. O 15 przychodzą mierzyć mi garderobe, o 16:30 syn ma angielski no i potem już jakoś dam rade. Będę Wam tu smucić :-p
 
Dziękuję Wam dziewczyny za odpowiedzi :-D jak dostanę @ (a dostanę niebawem, bo zaczęłam wczoraj brać dupka na wywołanie), to idę :happy2: zrobię tak jak Ty leemonca tylko bez testosteronu, ja biegam, ale nie aż tak dużo :-p


Z tego wszystkiego zapomniałam pogratulować:
biedroneczka, cyntia :-D &&&, żeby na Waszych kolejnych testach krechy były coraz ciemniejsze :happy2:

tekla przytulam, trzymaj się jakoś kobietko - niech Ci najbliższe dni miną jak najmniej boleśnie...

ysmena where R U?
 
Ostatnia edycja:
Witajcie!
A co to za pysznosci od rana na forum? Uwielbiam takie buleczki z makiem, mniam ale sie zaslinilam, bo to istne cuda:-)
Cyntia, kolejny dzien i kolejna doba wiadomosc, po cichutku gratuluje!
MamaTomeczka, dobrze ze juz Twojemu synkowi przeszlo, usciskaj go ode mnie :-)
Jestem totalna amatorka, jesli chodzi o ovufriend. Dzisiaj dodalam "wykres" chociaz zadnej tempki nie mierzylam, wpisywalam tylko co i jak bylo. Mozna z tego wyczytac kiedy byla ovu, czy jest to bardziej mniej wiecej? Jakby mogla ktoras z Was zerknac, bo Wy jestescie bardzo doswiadczone. Chociaz nie wiem czy bez mierzenia jest na co patrzec. Zapomnialam dodac, ze ovufriend wyznaczyl mi @ na 6.10.
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry