reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
agamemnon, nie wiem co jest przyczyną ich wstawania. Roksanka może wstaje, bo zęby idą (nie płacze, ale chce przy mnie być i zanim zaśnie, to trochę mija), a Oliwce może zimno, albo też chce być przy mnie. Jeszcze trochę i szczerze napisze, że wykończę się. Na dodatek nie mam czasu na naukę, bo jak się uczę, to przeszkadzają mi ;/ W niedziele mąż w domu, to cały dzień poświęcę na naukę.

Dzwoniłam teraz do Wordu i egzamin Państwowy z teorii mam na 10.10 na 10-tą raną. Oby te trzy 10-tki przyniosły mi szczęście. Dziewczynki Kochane, trzymajcie kciuki za mnie. Ostatnio jak trzymałyście, to przyniosły mi szczęście :)

Kurde co się dzieje w grupie zamkniętej? Wchodzę na "Nasze twarze" - normalnie wczytuje się strona, a jak przechodzę do ostatniej, aby zobaczyć co dziewczynki napisały, to strona pokazuje się dosłownie na 2 sec i zaraz pokazuje się "Utraciłeś połączenie". Ewciu, zgłoś swoją wypowiedź do Admina niech usunie. Inaczej będzie cały czas wyrzucać. Usunie Twojego posta i jeszcze raz go wstawisz <przytul> :*
 
Ostatnia edycja:
Malusiolka- &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&& masz jak w banku :)
Tekla- przytulam cieplutko trzymaj się kochana , no i kciuki za staranka &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
te bułeczki są bardzo kuszące ,ale ja się wystrzegam słodkich bułek co nie zmienia faktu ,że chętnie bym je pochłonęła :-D

normalnie tyle naskrobałyście ,że już mnie tyłek boli od siedzenia i doczytywania, i tak zapomniałam połowy co chciałam napisać , byłam na mieście i wróciłam teraz pichcę ,ale nie zbyt pośpiesznie bo mąż dopiero o 17 będzie , no i ogólnie moja @ wczoraj powróciła na chwilę ,ale już poszła sobie i mam nadzieję ,że długo już nie wróci , no i to by było na tyle puki co.

aha Cyntia- prosiłaś aby nie gratulować więc się wstrzymam ,ale miło poczytać o bladziochu.

mamaTomeczka- ja też coś tam widzę, a Ty jesteś jeszcze przed @ ???
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
mamaTomeczka- no to jak @ nie przylezie to powtórz powinna być ciemniejsza, ja kiedyś miałam taki test z bladziochem ,ale @ przyszła w terminie zrobiłam test dzień przed terminem @ ale to był pink test i teraz wszystkim odradzam go bo mojej koleżance też pokazał fałszywy wynik , mam nadzieję ,że w tym przypadku @ nie będzie ,a kreska ściemnieje z czasem trzymam za to kciuki mocno &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&
 
reklama
MamaTomeczka z ktorego siku robilas? Chyba nie z pierwszego? Tak pytam bo u mnie nawet jak nadejdzie dzien testowy, to ciezko o ten pierwszy, bo wstaje kolo 2-3 w nocy do kibelka. Za bardzo nie wiem czy wtedy w nocy testowac czy pozniej kolo 6-7 bo tez musze do WC leciec...
 
Do góry