reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
No ale się Tu dzieje WOW !!!
Świeżynki fasolkowe czekamy na betki i będziemy GRATULOWAĆ !!!:-D

Ja dzisiaj mam koszmarny dzień...czuję się do doopy !!!
Byłam z Młodą u dentysty...skasowała prawie 300 zł...za dwie małe plombki i 4 laki .... szok !!! A mama mówiła żeby się uczyć na stomatologa...to mnie się nie chciało :-(

Kupiłam Castagnus,Oeparol i od jutra łykam twardo...tylko nie wiem czy to można tak od razu zażywać czy dopiero po @
A @ przylezie na pewno...bo w ciąży niestety nie jestem :no: a brzuch boli coraz bardziej

Żegnam się z Wami kochanieńkie....idę lulać...do jutra

KOLOROWYCH SNÓW !!!
 
Poziomka dlatego będę brała co drugi dzień cwiartke tak jak brałam a na wizycie się dowiem mam nadzieje ze będzie dobrze lekarz mnie zapewnial ze to bardzo malutko.A na co go brałaś? Widziałam, że założyliście z Straciatella majówki kurcze ciężko trochę wejść :-(
 
Ostatnia edycja:
tutaj fajnie są te miesiące podzielone dla ciężarówek, ale jeszcze żaden administrator nie założył takiego głównego pod-forum Maj 2014 (na razie kończy się na kwiecien 2014, w sumie dosyć wcześnie jest), żebyśmy mogły się tam wcisnąć jako majówki. Dlatego tak wypycham tamten wątek, żeby był widoczny w razie czego. Później już będzie łatwo znaleźć ;-)
 
Dziewczęta gratuluje wam fasolek, trzymam kciuki za testujące!!!:-)

co tu sie dzieje! istne rewolucje:-) nie nadaże po 13h pracy:-p dziewczyny chyba ten sezon na choroby sie zaczyna, ja tez sie obudziłam z katarem:no:

ja cos czuje ze ide na wrzesien niestety, dzisiaj mialam jednorazowe plamienie, podejrzewam ze do jutra sie rozkręci na @@:(

buziaczki:-)
 
Dorcia mieć 300 zł za jedną wizytę... takim się powodzi ;-)

madziulka póki nie jesteś pewna, że to @, to jest nadzieja! &&&&&&
 
spakowałam się na zlot w szoku jestem ze mam tak mało ciuchów :p
nooo jutro może być ostatnia wyprawa motocyklem i mam nadzieje, ze tak bedzie w związku z moim zafasolkowaniem
 
A zawsze chcialam byc lekarzem, kurde to jest jednak oplacalny biznes:):)

Poziomeczko dziekuje ci bardzo za pocieszenie, ale w zeszlym miesiacu tez mialam takie plamienie przed okresem,jakby bladoróżowe , za dwa dni juz brazowe i normalny okres:wściekła/y:
 
reklama
Dziewczyny czy wy cały czas czuje cie objawy bo ja to jakoś się mało czuje ciążowo:-(Czułam bole @ klucie jajnika i piersi to bardziej przy dotyku
 
Do góry