reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

hej dziewczynki!
Jeszcze dwa dni i sie okaże czy się udało czy nie.Jak narazie,to bolą mnie piersi tak jak przed okresem i mam caly czas wzdety i duży brzuch.Mam nadzieje,że nie dostane tej wstrętnej @.
Tak wogóle,to nie za dobrze się czuje,bo jakiś wirus panuje i mam strasznie nos zawalony,troche gardło i cięzką glowe.Normalnie to bym wzieła szybko leki i by przeszło a w tym wypadku to się boję,bo nie wiem czy jestem w ciąży,czy nie.Dzisiaj poszlam do apteki i kupowałam sół fizjologiczną do nosa i tabletki do ssania i pytam sie pani,czy moge je brać w ciązy a ona sie tak dziwnie nachyliła i popatrzyła na mój brzuch,że nic nie widać hi.Jak byłam też w pracy,to przyszła do nas do domu znajoma,bo robiła nam troche zakupów w polsce i miedzyinnymi kupila mi dwa testy ciążowe i moje córki je zobaczyły i zaraz do mnie napisały,czy to dla mnie i czy dzisiaj usłyszą dobrą wiadomość,że będa miały braciszka hehe.Narazie je sciemniłam,że to nie dlamnie.Jak będe pewna,że jestem w ciązy to im dopiero powiem.Trochę mnie korci,żeby już zrobić test ale poczekam chyba jeszcze na okres.
Pozdrawiam was gorąco.
 
reklama
No i po wizycie...

Naczekałam się 3 godz :szok: już od samego czekania można było urodzić :szok: a do tego tyle ciężarówek, że hej :tak: niestety ja nie dołączyłam do grona, ciąży nie ma...:baffled: ale w sumie to czułam... wg badania dowcipnego wszystko jest ok, nie dostałam nic na wywołanie @, bo te kilka dni spóźnienia to podobno nic. Pobrał mi tylko cyto i dostałam skierowanie na usg narządów rodnych. Najgorsze teraz będzie oczekiwanie na @... :ninja2::ninja2:

Postanowiliśmy z A, że zaczynam mierzyć temp, bo tego nie robiłam. Może da nam to jakiś pogląd :happy: i w związku z tym pytanko - jaki termometr polecacie? Ja kiedyś miałam elektroniczny, bo swego czasu robiłam pomiary, ale to było dawno a termometr był badziewny :sorry2:

Przydołował mnie dzisiejszy dzień, ale nic tam - jutro będzie nowy, a jak @ przyjdzie, to będę skakać pod sufit :szok: wtedy może załapię się na koniec maja przy dobrym układzie gwiazd ;-)


perelka, bluecaat trzymam za Was kciuki &&& i po cichu gratuluję :happy: no i oczywiście zazdroszczę :happy:

a Ty straciatella hoduj tam porządnie te bliźnięta lub trojaczki, bo kolejka będzie długa :rofl2:
 
maja35 u niektórych osób ciąża właśnie zaczyna się przeziębieniem:) słyszałam już kilka takich przypadków:) trzymamy &&&&&&&&&&&&&&&&&
 
aaaaaaaaaaaa jak tu nie zwajować....szyję i nagle czuje ZGAGA masakra jakaś....jak tu nie myśleć? cyce mi sie pełne robią wzdęty brzuch i paskudna zgaga .....w poprzedniej ciazy 4mieciące wymiotowałam do 5 miesiąca chucłam 13kg :tak: ale potem szybko nadrobiłam (ja chudłam dzisia rosła)
nienawidze zgagi ale jak ma być to zgzga ciązowa to przezyję ;)
 
zgaga to takie pieczenie w przełyku, gryzie piecze. Paskudnie niemiłe uczucie....własnie go doświadczam...od niedzieli to moja 4 zgaga :rofl2: ostatnią jaka miałam to ta na porodówce 5 lat temu....męczyła mnie paskuda cała ciąze

Benfica.... eh ;( cóż powiedzieć jedynie życzyć Ci owocnych i przyjemnych staranek ;)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hej kochane :-) Ja tylko na chwilkę wpadłam...pochwalić się,że młoda już u babci,a my zaczynami fajny,leniwy i na pewno upojny weekend.:-) Trzymajcie kciuki za nasze wygibasy a'la Grey albo 3 nimfomanki na plaży nudystów na Costa Brava po 2 butelkach wina.:-D Buziaczki kochane,jutro na pewno do was zajrzę. I oczywiście trzymam za wszystkie kciuki!!! ;-)
 
Do góry