reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Witam dziewczynki z rana,

Ale wy produkujecie wieczorami :tak: Ja już sobie smacznie spałam, więc nie odpisywałam:-p
Dzisiaj urodziny mojego małża, a coś nam sie nie klei od dwóch dni :baffled: Miała być mega niespodzianka, ale ja oczywiście wystrzeliłam z tą info zaraz poz robieniu testu.. no i teraz nie ma nic, na poprawe naszych relacji :dry:

Zaczęłam dziś 4 tc.. huhu :nerd:

benfica - na pewno nie ma ciąży? Jak to jest... na USG i tak nie wyjdzie tak wcześnie? Nie chcesz nasikać? Nie chcę cie nakręcać, ale ja tak patrze przez pryzmat mojej osoby.. pewnie zrobiłabym milion testów gdyby nie było @.


MadziaLena - trzymam kciuki &&&&&&&&&&&&& :tak:


susel - nie dużo, zgodnie z ulotką :tak:jedna kapsułka 500 mg




Dziewczyny, polecam jeszcze to Mumomega, kapsułki, 30 szt - Portal Dbam o Zdrowie

KOMPLETNIE O TYM ZAPOMNIAŁAM :-)
 
reklama
hej wpadłam sie przywitać jedynie ....niepojechałam na betę to chyba za szybko dzisiaj 21dc testu sikanego też chyba robić nie ma sensu.
z objawów: wzdęcia, podolewanie w podbrzuszu, mrowienie w piersiach i zgaga ale czy to ciążowe jakoś dzisiaj wątpię we wszystko
 
Ja dziś sobie testowałam, ale bez zmian, nadal jedna krecha jak byk.
Za to poleciałam trochę krwi upuścić od rana, zrobić resztę badań do IUI. Uwielbiam tę przychodnię, wyniki wysyłają e-mailem, nie ma kolejek, ceny są konkurencyjne, a jeszcze mam 10% zniżki i pracują dziewczyny, które pracują w szpitalu na oddziale noworodków, to jak się w żyłkę wkłuwają, to po prostu mistrzostwo :-)
Jak któraś z Łodzi, to mogę na priv napisać, gdzie to. :tak:
 
Uuuu Straciatella a co się stało? Może Twój mąż potrzebuje troszkę czasu, może dopiero dociera do niego to że będzie maleństwo?... Wszystko będzie dobrze, nie zamartwiaj się :-)

Black_tea tak to za wcześnie jeszcze, uważaj na siebie w razie czego, chwile zwątpienia każda ma, dzisiaj jest źle a jutro może być lepiej. Nie wolno się poddawać i nadzieję trzeba mieć do końca.
 
Mimimoo - e nie, z tego faktu to się bardzo cieszy... Z tym, że nie ma czasu dla nas..
Ledwo daje sobie rade teraz - cała organizacja logistyczna z młodym (przed pracą spakować, zawieźć do babci.. później do pracy, zakupy, odbieram go) teraz przedszkole się zacznie, więc czeka mnie to samo... o 16 kończe prace i musze się spieszyć, bo do 16:15 muszę go odebrać..
W domu porządki, posiłki - ktoś to musi robić..
A on.. wychodzi o 8 i wraca o 21.. A później siada i się uczy. Zero czasu dla nas..
Mam nadzieje, że to się wkrótce zmieni (ma w planie zmiane pracy) i jakoś to inaczej zorganizujemy...

Wczoraj to juz się tak podłamałam.. że zadałam sobie pytanie "po co mi to wszystko" i "co ja narobiłam.."
Strasznie.. zaczynam wątpić w to, że to była właściwa dezycja.. :confused:
 
straciatella nie miałam usg, bo to była wizyta w przychodni przyszpitalnej i niestety na usg to się dostaje skierowanie, dopiero wyznacza i idzie :dry: no ale zbadał mnie, nie jest żółtodziobem, więc gdyby coś było, albo chociaż miałby podejrzenie, to pewnie wysłałby mnie na betę...

piaska ja poproszę nazwę na priv, bo czuję, że muszę wziąć trochę sprawy w swoje ręce :dry:

madzia&lena &&&

black_tea spokojnie i &&& :-D
 
Straciatella bo Ci zaraz nakopię do życi :wściekła/y: co Ty babo mówisz dobrze zrobiłaś, wszystko ok, nie łam się. Mąż musi dorosnąć do tego, że za kilka miesięcy zostanie tatą. mój się przeraził na samą myśl, że mogę już być w ciąży, więc chłopy tak mają
 
Cześć Laski!

Straciatella - nawet tak nie myśl - udało się i będziesz miała cudowne maleństwo - to samo szczęście, pamiętaj!

Susel - jak się okazało, że nie mam owu to zrobiłam prolaktyne, była za wysoka więc gin dała mi Castagnus na 3 miesiące, a na owu niby lecytyne, ale po niej miałam okres co 2 tygodnie :szok: powiedziała, że mam odstawić i przyjść za 3 miesiące... w następnym tygodniu idę do innego lekarza.

Miłego dnia dziewczynki!!:tak:
 
Eh nereówka w pracy wiec nawet nie wiem czy brzuch boli z nerwów czy na @? Dzisiaj jeszcze alkoholowy wyjazd pewnie niewytrzymam i dla swojego spokoju zrobię betę ale jestem po śniadaniu no to za wcześnie. Nic mi się nie klei.
 
reklama
Dołaczam się do Staraczek Sierpniowych i do Staraczek 2013 :)
do dnia @ zostało mi 5 dni.. ciekawe czy zobaczę II...


blac_tea: mam podobne dolegliwsci i odczucia.. Już sama nie wiem co mam myslec a nie chce się nakrecac...

Straciatella: GRATULUJE!!
 
Do góry