reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Patrzyłam w internecie teraz oferty to są 5 testów za 18 zł z kawałkiem to drogo czy tanio ?ja nigdy nie kupowałam testów to nie wiem nawet jakie ceny poszukam jeszcze na allegro.
 
Taniej wyjdzie z Allegro (zarówno testy owulacyjne, jak i ciążowe). Nie wiem czy tak można wklejać linki do aukcji, ale ja kupowałam od tego użytkownika Informacje o Użytkowniku TwojSzkrab Przesyłka megaszybka. Ktoś mi polecił na innym forum. Ja jestem tak niecierpliwą osóbką, że czekanie na testowanie ogromnie mnie stresuje. Żal mi wydawać pieniądze na testy z apteki (parę testów w cyklu i tak bym kupiła), a tak nakupowałam w większej ilości i mogę dla spokoju duszy testować nawet i codziennie, a co! haha :-D

PS Jeśli chodzi o testy ciążowe przez to, że robię przed zalecanym terminem, to wybieram większą czułość 10 mlU/ml :-p
 
Ostatnia edycja:
Karola ty tu piszesz czy ze mną na FB? :-p

Ale tu się dziej. już nie nadążam. Proszę o dopisanie do listy na 10-11 września :) Ja teraz przechodzę na kuracje mojej znajomej "dobrej duszy" . Musze wyciszyc sie psychicznie i przygotować fizycznie. Z ziółek przechodzę na przywrotnik i mistrzowską :)
 
Dziewczynki, ja za chwilkę uciekam chyba do łóżka...Nadszedł upragniony moment: mogę wreszcie iść spać i jutro obudzić się jak nowo narodzona, jak jakiś feniks z popiołów,przy okazji zmieniając się w uroczą siostrę bliźniaczkę Cameron Diaz :-D
Zjadłam pół bułki i to by było raczej na tyle...:sorry:
Co do teścików owu, karola ma rację :tak: Najlepiej zamówić z neta.... Wprawdzie nie orientuję się w cenach w Polsce,ale ja za swoje zapłaciłam chyba niecałe 4-5 euro za 50 sztuk...wydaje mi się,że to tanio...takie najzwyklejsze,z zielonym paskiem :-p
Dobra,idę szukać jakiegoś filmu na dobranoc i ...buziaczki dla was,kochane :* I jeszcze raz dziękuję za wsparcie psychiczne w kacu ;) Notabene,ktoś,kto wymyśli lekarstwo na kaca dostanie Nobla....:-D
Aaaa....no i bzykać się proszę,bzykać!! Żeby co chwilkę któraś wskakiwała z dobrymi wieściami nt II kreseczek!! :-D
 
Czesc kochane staraczki!
Musze nadrobic hmm z 15 stron! Masakra jak szybko i duzo piszecie.
Przyszlam tylko zameldowac, ze niestety narazie bedzie mnie malo, bo w niedziele wyjezdzamy do polski na 2 tygodnie. Jestem prawie spakowana, tylko maz sie ociaga, a jeszcze musze na zakupy chodzic bo jak sprawdzam to caly czas czegos brakuje. Wlasnie sprzatam klatki moich myszoskoczkow. Jedna juz gotowa a jeszcze jedna czeka. Nie lubie szykowania przed wyjazdem...
Trzymam za Was kciuki i ide nadrabiac zaleglosci. Jak mi sie uda, to odezwe sie jak wszystko przeczytam.
 
reklama
Do góry