reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Starających się: 40
Zaciążonych potwierdz.
IV '14=>7, V '14=>17,VI'14=>13
Lipiec 2014: dzikuska,emkacafe,karola1986,mamaTomeczka,
Czekamy na potwierdz.:
Kropka10 - @ 20.10
Piaska - @ 21.10 2
6
aureolcia - @ 21-24.10
nadzieja - @ 17-23.10
Amaliee - @ 26.10
ulika - @ 27.10
joaro - @ 28.10
Conti - @ 31.10 23
augustynka 2
Listopad
Kinia1 - @ 5.11 2
wiikki - @ 6.11 2
kontra - @ 6.11 2
julia0903 - @ 6.11
doska1 - @ 6.11
missiiss1301 - @ 7.11
Macadamia - @ 7.11 3

emalia82 - @ 8.11 18
malena100 - @ 9.11
Phoebe - @ 9.11 2
Andzia15 - @ 9.11 6
ookatkaoo1993 - @ 10.11
GosiaDr - @ 11.11
4
Maja35 - @ 12.11
susel - @ 12.11
8
watpliwosci3 - @ 14.11 5
mikaaa - @ 15-16.11 2
waiting4beans - @ 15.11
kalisia - @ 16.11

Ludzik - @ 17.11. 13
natkusia - @ 20.11 2
basik - @ 20.11
Gochson - @ 20.11
Agaawa - @ 22.11
kobietka22 - @ 23.11 2
agniecha83 - @ 24.11 4
fox - @ 25.11 8
Ritta - @ 28.11 2
leemonca - @ 28.11 6
Anka10222 - @ 29.11
Grudzien
iwo - @ 2.12 2
Poczekalnia madziulka291, Dorcia, madziakowalik, Nuuuśka, brrr85, celta, DorciaM, anuszka, malgonia1, karotka, hania$, ysmena, agamemnon, Arcala, Cyntia85, mimimoo, Gofka, tamaguczi,Madzia&Lena,melponea,mychunia,
 
Miississ - a który masz dzień cyklu? Może to plamienie okołoowulacyjne?

Iwo - ja od paru lat choruję po alkoholu, ponoć przez kamień na woreczku żółciowym. Mogę pić tylko piwo bez natychmiastowych konsekwencji (i też nie zawsze). Nie lubiłam piwa - kiedyś miałam odruchy wymiotne na jego smak :rofl2: ale z braku alternatywy polubiłam :-)
 
witam, jak zwykle wróciliśmy objedzeni. :) takie weekendy przekreślają jakiekolwiek starania o ładną figurę:) ale popracowaliśmy nad tym,aby nie mieć ładnej figury przez 9miesięcy:) - chociaż nie było to proste, jak licealiści normalnie:p

teraz lenistwo na kanapie. Pozdrawiam i życzę tej końcówki szczególnie spokojnej:)
 
Karolcia no muszę przyznać, że rzeczywiście Twoja historia starań i ten sukces jakoś dają mi nadzieję i bardzo się cieszę, że się udało, może na mnie też przyjdzie właściwy czas i pora... wierzę, że tak będzie, bo tak jak piszesz przecież każdej z nas musi się udać; ale masz piękne testy, no po prostu cud, miód i orzeszki... :-)
 
Cyntia
12 dpo o ile owy byla. Bylam kupic test i go zrobilam, chyba niepotrzebnie bo teraz sie zastanawiam czy to psikus testu czy rzeczywiscie cos tam sie dzialo czy dzieje:eek: DSC_0414.jpg
Troche grzebalam w tym tescie i go rozbieralam, zaraz sprobuje dac bez plastiku
 

Załączniki

  • DSC_0414.jpg
    DSC_0414.jpg
    10,2 KB · Wyświetleń: 73
  • DSC_0416.jpg
    DSC_0416.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 67
Ostatnia edycja:
iwo jutro mam wizytę u lekarza, ale nie wiem czy usg będzie - wątpię, bo to wizyta na nfz :confused2: jeśli nie będzie, to umówię się z tą babeczką i pójdę do niej prywatnie. Dzięki za radę z colą :tak: chyba jest już lepiej, tfu tfu tfu, żeby nie zapeszyć :happy:

karola no testy pokazują piękny przyrost betki :tak:

miissi ja brałam dupka na wywołanie i w trakcie miałam jednodniowe plamienie, potem tuż po odstawieniu też jednodniowe, a skończyło się fasolką :-p


Ja od jutra słomiana wdowa, bo A wyjeżdża na targi do Holandii :confused2:
 
Mississ - ja widzę tylko jedną krechę:-( sprobuj zrobić kolejny w dniu @
pls nie nakręcajmy się:tak:

Malusiolka - kochana jestes :tak:

Ludzik - jak w liceum powiadasz:-D:-D:-D nie ma to jak atmosferę podgrzać, ja mogę sobie pomarzyc o serduszkowaniu póki @ chociaż jutro już pewnie pójdzie;-)

Benfica - na NFZ to robia w 12 tc, by wymóc wcześniej musiałabys na IP się udac i pościemniać, ach te przepisy... nie przejmuj się ja pierwsze usg miałam w 16tc, wcześniej na wizytach tylko serduszka słuchaliśmy
za to pewnie założą ci kartę i dadzą skierowania na badania

co do coli to ja przetestowałam na swoim przykladzie, mam wrazliwy żołądek i jak zwracam leki to tylko cola pomaga
 
Ostatnia edycja:
reklama
Iwo
Jak to co ja widze na oczy swoje jest psikusem to lepiej bo ja wole nie byc teraz w ciazy, juz postanowilismy z mem.

benfica
Hmmm, ale tez nic nie widzisz? Jednak bym wolala @ dostac, bo lipa by byla na umowie o zastepstwo:sorry: No i czekamy na Twoja wizyte :) jak bedzie usg to pokaz fasolke swoja ;)
 
Do góry