reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

Julka-dobrze myślisz :)pisz co potrzeba.

Benfica- będzie dobrze, musi być!

Leemonca-gratulacje wyniku, dla mnie 5km to maraton.
 
reklama
benifica jutro masz wizytke? to trzymam kciuki:)


Leemonca no szkoda ze dziewczyny praktycznie w ciagu jednego dnia wszystkie postanowily sie wycofac,..szkoda bo czlowiek sie przyzyczail. ALe mam nadzieje ze uloza sobie wszystko to co chca i wroca do nas szczesliwe:) lub z dobrymi wiesciami:)

Ulika bardzo mi przykro z powodu straty:(
 
witam się wieczorowo :-)

Jak byłam to nikogo nie było a jak wybyłam na pół dnia to mam kilka stron do nadrobienia :confused2::-p

Karola no piękne te testy!! :-) :*

Misis to się nazywa uzależnienie :-D ciężko zrezygnować z bb :-) co do termometrów to elektroniczne są do doopy. Ja zaopatrzyłam się w rtęciowy bo najlepszy :tak:

Cyntia a ostatnio uwielbiam Radlery cytrynowe (Lech albo Warka) mhmm.. właśnie popijam :-D

Misis ja nie widzę drugiej kreski :zawstydzona/y: ale jak Ty ją widzisz to pewnie jest :tak: ale nie nakręcaj się :* co ma być to będzie!

Benfica &&&&&&& za lekarza jutro :*

Iwo ja mam lekarza na NFZ, do 8tc robił mi 3 USG bo nie było widać pęcherzyka i chodziłam do niego co tydzień. A później co miesiąc robił mi USG więc to zależy od lekarza :tak:

Wanda cieszę się, że wróciłaś do nas jako staraczka! :tak: &&&&&&&&&&&&& zaciśnięte!

Lemonca oby wyniki wyszły pozytywnie :-) tak tak.. facet oczywiście potrzebny :tak: a wynik piękny, gratuluję! :-)

wiecie co.. jutro idę do pracy po 5 dniach przerwy a tak mi się nie chce że szok :confused: jeszcze ten mój mały Ptyś chory to już w ogóle się odechciewa eh..
 
Witajcie!
Od razu przyznaje sie bez bicia ze Was nie nadrobilam i nie dam rady, bo wiem ze nim bym to zrobila to bym zasnela.
Wanda, bardzo mi przykro. Dobrze ze od razu sie wzielas za kolejne staranka. Jak Ci sie uda to mam nadzieje nam dasz znac?
Centka co to za ucieczka? Nie musisz przeciez czytac wszystkiego i na wszystkie posty odpisywac.
Missiiss szkoda ze tez odchodzisz, niedlugo pewnie o nas zapomnisz :-(, no chyba ze szybko dostaniesz umowe! Hihi widze ze jednak na dobre nie odeszlas. Ciesze sie :-) Widze u Ciebie cien cienia na tym drugin zdjeciu, powtorz test za kilka dni.
Mychunia i Ty tez nas opuszczasz?
Ulika 3maj sie :*
Benfica Jak sie czuje synek? Poprawilo mu sie troche?
Karola na pewno to zgaga :) Super tlusciutkie kreseczki. Gratuluje, teraz musisz o Was dbac :*
Leemonca az Ci zazdrozcze kondycji, ja nawet 100 metrow nie przebiegne bo zadyszke lapie. &&& za kolejny cykl.
Piaska co u Ciebie?
Susel juz jestes po owu?
Cos czuje w tym tygodniu nowe krechy, ktora testuje ?
U mnie nuda, dzieci juz spia, maz w pracy a ja buszuje. Do @ jeszcze 6 dni, chociaz moze byc tak jak ostatnio ze byla 2 dni po terminie, czyli w najgorszym wypadku za 8 dni. Toz to wiecznosc! Testow nie mam, nie wyszukuje zadnych objawow, luzik.:-D
 
Pheobe ja wstepnie mam miec za 3 @ wiec zobaczymy:) no ja tez testow w domu niemam i jakos niemam parcia zeby kupic;p (na razie) haha, piersi strasznie wrazliwe ale czy zbliazajacej sie @ to norma:) ogolnie co miesiac @ mi sie opoznia wiec ..teraz licze 30 dni cykl zobaczymy...:)
W sumie przyszly tydzien nalezy do nas i do kilku dziewczyn:tak: mam nadzieje ze paru z Nas sie uda:)TRZYMAM ZA NAS KCIUKI:-)

wogole ostatnio przesadzam z jedzeniem robie sie wielorybem wiec jak @ przyjdzie biore sie za silke, kupie karnet i dzialam:tak:
 
Julia no to witam w klubie fanów martini :) czyli na @ czekamy razem. Ja mam mieć hmmm. według ovu dzisiaj, według poprzedniego cyklu we wtorek, póki co nic mnie nie nęka na @, więc cierpliwie czekam, daję sobie chyba czas do piątku, oby nie przyszła zołza.

Leemonca dzięki, naszczęście tylko 2 w tym miesiącu to idzie przeżyć :) Fakt, coraz więcej nas ucieka i to nie z powodu fasolek :( smutno trochę, ale mam nadzieję, że niedługo my się jednak zafasolkujemy. GRATULUJĘ rekordu, ja bym wyzionęła ducha :D

Pheobe mimo wszystko kciuki trzymam, ja w tym miesiącu też objawów żadnych nie szukam, z resztą nie mam ani na @ ani na fasolkę.


No i w pracy.... żeby wytrzymać tylko do 6....

Dobranoc tym, którym dane jest spać, zazdroszczę.
 
Julia u mnie to 2 cykl. Poprzednie dzieciaczki udaly sie za pierwszym razem. Ale juz jestem po 30 i maz tez.
Kinia i Ty tak wytrzymasz do piatku bez testowania? Pracujesz razem z moim mezem, tez konczy o 6 rano. Straszna ta zmiana. Zamiast wylegiwac sie w cieplym lozeczku to Wy musicie pracowac. Jak Ci sie uda zafasolkowac to dalej nocki bedziesz miala?
 
reklama
Do góry