reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

no troszke tu pusto :) jak nie wchodzilam przez pol dnia to mialam do nadrabiania z 5-6 stron... a teraz zaledwie jedna...

mnie strasznie wczoraj bolala gglowa... a dzis jest juz ok:)
 
reklama
witajcie dziewczyny!!!! wpadam zobaczyć co u Was, nadal mocno trzymam za Was kciuki! jestem chodzącym przykładem, że nie można się poddawać, każdy musi odczekać tyle ile jest mu pisane, wszystkim Wam się uda, to tylko kwestia czasu!!! :tak:

ps. zapiszcie się na HSG, jak 4 razy z rzędu nie uda Wam się zrobić tego badania bo ciągle coś będzie psuło Wam plany to będzie to znak, że niebawem uda się naturalnie! :-p :-p :rofl2:

dziś w nocy obudził mnie straszny ból gardła, a w sumie prawego migdałka, cała się spociłam aż musiałam się przebrać, o 1.50 płukałam gardło wodą ze solą, teraz ciut lepiej ale nadal pobolewa. W sumie to nie wiem, czy to gardło mnie boli czy mam zgagę, możecie się ze mnie śmiać ale nigdy w życiu nie miałam zgagi i nawet nie wiem jakie to powinno być uczucie. jak przełykam to czuję taki kwaśny smak ale nie wiem czy to przez gardło czy to właśnie zgaga.

chyba zaczyna to do mnie docierać powoli, że jestem w ciąży, dziś test nie pozostawia już wątpliwości:

Zobacz załącznik 591816

a to przegląd wszystkich testów, które robiłam:

Zobacz załącznik 591817
 
Benfica- daj małemu coca coli rozgazowanej, ulży mu na żołądku. Kiedy na usg pomykasz?

Natkusia- pośladki mnie bolą po treningu tzn że był skuteczny, dziś sprobuje je ponownie rozruszac
Mnie z rana po winie też suszylo, ale to normalne u mnie.

Mississ- ją by zbytnio sie nie nakręcić nie mierze tempki, nie obserwuje objawów itp. Myślę że wszystkie powinniśmy trochę spasować z tym nakrecaniem. Wiem że to głównie wątek staraczkowy ale te pisanie o obiadkach, książkach itp pozwalało trochę zluzowac......

Spadam na obiadek, mąż zrobił kurczaki z kfc, godzina smazenia i godzina sprzątania, no ale pychota wyszło.
 
Malusiolka - no nie odchodź, nie zgadzam się. Jedźcie do Anglii, na pewno Wam się uda. Jesteś przebojową babką, masz fajną rodzinkę. Na pewno poradzicie sobie z organizacją życia tam. Trzymam kciuki!!

Wanda - bardzo bardzo mi przykro. To nie powinno spotykać kobiet, którym zależy na maluszku. To jest takie niesprawiedliwe. Tulę :-(

Miissis - zobaczysz co czas pokaże. Jak nie teraz, to później!

Ulika - kurczę :-( Ty też :-( Co za smutne wieści. Strasznie mi przykro. Tulę....


Wczoraj mieliśmy spotkanie rodzinne. Wczoraj była druga rocznica śmierci mamy P. To była fajna babka, miałyśmy dobrą relację. Byłaby fajną teściową i fajną babcią. Szkoda, że jej nie ma :-(

P. poszedł spać przed północą, a ja kolejny dzień do późna siedziałam. Wczoraj do 4 godziny i to na trzeźwo. Właśnie, muszę się zebrać po jakieś piwko. Ostatnio piłam we wrześniu przed starankami. Mmmm, tylko które piwko wybrać? chyba Tyskie :cool2:
 
Ostatnia edycja:
Iwo
Masz racje:tak: Ja w ogole uwielbiam byc na BB moge z wami wszystkimi fajńie porozmawiac o wszystkim! A nie mam zbytnio wielu znajomych procz jednej przyjaciolki bliskiej w mojej miejscowosci. Pewnie jak pojde do pracy beda jakies fajne znajomosci ale tu na BB to ja juz tyllleee lat jestem i tak mi tu dobrze :-)

Dzisiaj na obiad frytki robimy z malzem hehe ;-)A co raz niezdrowo sie nalezy , moze moj woreczek zolciowy to przezyje :sorry: Chyba z 10 lat nie jadlam domowych frytek... Mmmm :) pyyychaaa! Do tego suroweczka ketchup i sos czosnkowy i mozna jakies tv ogladac :)

ja chyba chora bede na zatoki, czekam tylko na katar, zmierzylam pare dni temu i dzisiaj temp przed godzina i pod 37 mam wiec jest podwyzszona. Glowa mnie boli od kilku dni i pewnie jak znam zycie rozkreci mi sie jak zaczne pracowac. Termometr oczywiscie ten elektroniczny ktorym mierze rano tempke jak zwykle pokazuje 36,6. Wkurzaja mnie te termometry , jednak ten rteciowy to najlepiej pokazuje.
 
IWO kto sie zajmuje teraz lista???
Mam nadzieje że Malusiolka :-D:-D:-D

Cynia - ja nie piwoszka, pijam tylko Redsa lub Radlera, wole winko lub CO POLECAM Wyborowa limonkowo -mietowa + Sprite i masz MOJITO :tak::tak::tak: hehe powinni mi zapłacić za reklamę :-D

Mississ- my wszyscy temp mierzymy w buzi, bo te nowe trmometry wg. mnie pod pachą nie mierzą :no:
 
reklama
Iwo
no te termometry sa tragiczne, one pokazuja goraczke najczesciej ale niekoniecznie dokladnie ta temperature jaka sie ma:confused2: Ja dla Jaska mam ten do ucha i na czolo ale on tez jest sredni, bo jak lezal chwile wczesniej na uchu to ma wyzsza temp. I np na czole nie ma a w uchu ma goraczke:eek: Ale wiadomo mama zawsze pozna jak dziecko ma podwyzszona temperature. Chociaz musze przyznac ze jak Jaskiem kiedys mial 40 stopni to ni chu chu nie czulam tego, stracil przytomnosc i nie mozna bylo go dobudzic, na szczescie sie dobrze skonczylo, termometr elektroniczny pokazywal 37,5 a babka z pogotowia przyjechala zaraz mu pod pache rteciowy i o chwila moment i 40:szok: Szybko go do wody letniej w wannie i sie ocucil tak sie nigdy jeszcze nie balam o niego.... I od tamtej pory wiem ze jak dziecko ma raczki chlodne i nowzki to moze oznaczac goraczkeysoka... Czego wczesniej nie wiedzialam. Potem bylismy w szpitalu na obserwacji czy nic sie z nim nie stalo po takiej wysokiej temp ale na szczescie bylo ok, po leku mu przeszlo a mial taka temp od gardla. :/
ja mierzy sobie goraczke jak mam zawsze pod pacha ale wlasnie tym starym rteciowym, a rano to tym elektronicznym dowcipnie ;) i ciekawa jestem , bo pierwszy raz nim mierze, moze dlatego mam tak niska drugofazowa tempke. Chyba ze owu wogole nie bylo bo juz sama nie wiem.


kurde ide do kibla a tam ... Plamienie ! Przeciez ja jeszcze luteine biore , wtf??!? :/
 
Ostatnia edycja:
Do góry