reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
malusiolka - wezwana do tablicy odpowiadam :) dziękuję, że pytasz :) jestem już po ovu i czekam na razie co tam się rozwinie, staranka oczywiście były gdy test pokazał ładne 2 kreseczki... a w przyszłym miesiącu jeśli tym razem się nie uda wysyłam mojego chłopa na badania żołnierzyków, a jak u niego ok to będzie laparoskopia u mnie

czytam Was regularnie, ale faktycznie mało piszę, bo chcę ten cykl przejść spokojnie, bez nakręcania się

serdeczne gratulacje dla wszystkich, które zobaczyły II - cudownie widzieć tyle szczęścia wokół
 
fox, w takim razie trzymam za Was mocno kciuki &&&&&:* Aby się udało i żebyś mogła szybko do nas wrócić. Ja też postanowiłam w tym miesiącu na spokojnie wszytko przejść i nie nakręcać się jak w poprzednim cyklu, przez który miałam dużo rozczarowań. Dlatego też na razie nie kupiłam testu ani o becie nie myślę :) Dzisiaj jest 23 dc i z moich wyliczeń wychodzi, że kolejną @ mogę mieć 22/23 i się tego obawiam. 22.10 mam poprawkowy egzamin z teorii i nie wyobrażam sobie siedzieć na nim i żeby się ze mnie jeszcze nie lało :szok:

mamaTomeczka, to wyślij syna do tatusia i się wtedy zobaczy jak oni dają sobie radę z jedną kołderką :D :-D
 
Cyntia :( &&&&&&& mocno zaciskam kciuki, by było dobrze &&&&&&&&

My też spimy pod jedną kołdrą, znaczy inaczej ja spie pod kołdrą malzowy bez, bo mu zabieram :) ale nie wyobrazam sobie spać osobno to tak jak na osobnych lóżkach :p ja musze się przytulic w nocy
 
mamaTomeczka, nie wiem jak Ty możesz tak z synem spać. Mój mąż zmęczony jest po pracy i potrafi w nocy mnie wkurzyć, bo chrapie. Jak nie przestałby, to nie mogłabym zasnąć. Budzę go, aż w końcu ucichnie i wtedy na spokojnie mogę zamknąć oczy :D
 
zostalam kilka razy wywolana to sie odzywam! od czasu do czasu was podczytuje, ale jestem mega zajeta z rodzinka i nie mam czasu odpisywac :-(

powiem wam ze uwielbiam ten cykl, przed owu chcialam odpuscic i sie udalo,a teraz jestem zajeta wiec nawet po owu za bardzo nie mysle. fajna taka odmiana, mam nadzieje ze jeszcze jeden cykl mi sie tak uda.

tekla i Mimimoo widzialam wasze piekne testy! GRATULACJE!!!! ale ekstra!
naprawde nam sie kilkumiesieczne staraczki jedna po drugiej wykruszaja! oby tak dalej :-)

Cyntia &&&&&&& zeby jednak wszystko bylo ok.jestesmy z Toba!
 
mamaTomeczka ja to bym nie umiała spać z synkiem. Na szczęście on śpi w swoim pokoju, w swoim łóżeczku, więc mamy spokój.


Malusiolka mój M też czasem pochrapuje, ale wystarczy szturchnąć i spokój. Najgorzej mam z psem, on to piłuje całą noc i muszę szybko zasnąć zanim się rozkręci. A jak go ruszysz czy mu mówisz cicho to takie warczenie, że "jak to mu się przeszkadza jak on śpi"


fox ja tez juz po owu, poczekamy, zobaczymy
 
reklama
mój syno tez lubi do nas przywędrować w nocy i wtedy jest istna łapanka z kołdrą - ganiam go po całym łóżku, więc o spaniu nie ma mowy :) jak zaśnie mocniej, to zwykle przenoszę go do jego łóżka, żeby choć trochę złapać snu... a mojemu T to nie przeszkadza - umie spać w każdej pozycji i w każdych warunkach... zazdroszę

a w temacie kołderkowym - to zdecydowanie duża, ale jedna kołderka - wtedy można się przytulić, ale też zawinąć odpowiednio jak kto lubi, ja chowam się po czubek nosa, jak w kokon :laugh2:

Gochson - cierpliwie czekajmy, aż się doczekamy :tak:
 
Do góry