reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
Cyntia czasami zdarza się takie krwawienie i nie oznacza nic złego, znam historię jednej dziewczyny z BB, z której nagle chlusnęła żywa krew, myślała, że już po wszystkim, ale fasolka była silna i w szpitalu zobaczyła bijące serduszko. jestem myślami z Tobą (tulam)

zeberka89 a Ty idziesz na betę?
 
mamaTomeczka my mamy jedną, tyle, ze u mnie to ja mam tendencje do złodziejstwa. Też mamy dużą kołdrę i jakoś nie jest źle. No i mój M też miał podejście jak pisze Grzankaa "że 2 kołdry to jak stare małżeństwo". "A co potem będziemy spać osobno ?"


Cyntia trzymaj się. Tak jak pisze tekla czasem to nie musi oznaczać nic złego.
 
Cyntia, trzymaj się. Ściskam mocno aby było wszystko w porządku :(:* Kochana, jesteśmy cały czas z Tobą.

tekla, gratuluję II kreseczek. Po takich przejściach Bóg w końcu stał się łaskawy. Życzę dużo zdrówka dla Ciebie i maluszka :* Zasłużyłaś na to aby zobaczyć pozytywny teścik :*

Mimimoo, gratuluję :* Teraz Kochane prosimy o dużo fluidów od Was :D Jakbyście mieszkały blisko pobiegłabym do Was, aby dotknąć brzuszek tak by przeszło też na mnie :D

lamorelka, a przydałby mi się taki szaman :D Dzięki :*

centka, co tam Kochana?

Leemoncia, co u Ciebie? :)

Grzaneczko, dziękuję że pytasz o mnie :* U mnie jakoś dziwnie. Nic mi się nie chce, zmęczona jestem. Dzisiaj nawet ciężko było wstać mi z łóżka. Ostatnio za bardzo leniła się zrobiłam.

mamaTomeczka, mój może i zauważy, że włoski ścięte/przefarbowane, ale jak się nie zapytam, czy ładnie wyglądam, czy pasuje, to się sam nie domyśli żeby powiedzieć :p A co do kołderki, to kiedyś proponowałam dla M żeby były dwie kołdry, bo często jest tak, że mi on albo dziewczynki zabierają, a ja z pupą odkrytą. Nie lubię tak :p A M od razu "Nie ma mowy, bo wtedy w ogóle nie będziesz się do mnie przytulać" :p

susel, wracaj do nas :D

fox Kochana, napisz co tam u Ciebie słychać? Rzadko kiedy piszesz, a jak już to Twoje wypowiedzi gdzieś znikają i nie mogę iść znaleźć :(
 
reklama
cyntia :zawstydzona/y::zawstydzona/y::zawstydzona/y: oby jednak było ok &&&

mamaTomeczka my śpimy pod jedną dużą i jest ok, choć ja jestem z tych, co to aż na głowę się przykrywają :tak: i mój A też lubi się przykryć, a o kołdrę się nie bijemy ;-) a faktycznie 2 kołdry = dziadki ;-) moi rodzice i teściowie tak śpią :-D
 
Do góry