reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2013

reklama
dziewczyny ale ładne testy :)))

Agamemnon yesmena chyba na dobre nas opuściła, szkoda ale to jej decyzja.

mississ1301 jaką decyzję podjełaś?

Lamorela jak mama? Były wyniki? &&&&& a Ty testowałas dzis?

Mój nigdy nie zauważa drobnych zmian, ba potrafi powiedzieć że ślicznie wyglądam jak wygladam beznadziejnie a jak się pomaluje wystroje to czesto, gęsto nie zauważa. I zrozum tu facetów.
 
Dzwoniłam do laboratorium i jest teraz bardzo dużo ludzi (od 9:00 jest czynne) babka powiedziała, że mogę spróbować przyjść koło 12:00, ale o tej porze to już się nie wyrwę bo szef będzie. Tak więc jutro idę u siebie na betę. Już odczuwam stresing.....

a oprócz ysmeny to nam chyba się gdzieś wanda zagubiła?
 
benfica, to ja ja :-) Nie umiem wstawić tutaj w awatar gifa :/

mamoTomeczka ja jako, że i tak spię większą część czasu sama to mam dużą kołdrę. Jak małżon jest w domu to śpi odkryty. Ale tak jak mówisz, dwie osobne są chyba wygodniejsze.
 
mamaTomeczka ja też sie kiedyś zastanawiałam nad tym, ale mój mąż powiedział, że nie będziemy spali pod 2 kołdrami jak jakieś stare małżeństwo. Tylko u nas jest trochę inaczej, bo to ja zawsze zabieram kołdrę. Mój mąż jak zasypiamy nigdy się nie przykrywa, bo mu gorąco, tylko w nocy jak zmarznie to się przykryje, albo ja jego przykrywam jak się obudzę. Mamy kołdrę 200x220 i całkowicie nam wystarcza, jak komuś zimno to przytula się do drugiej osoby i jest miło:) na 2 kołdry przyjdzie jeszcze czas:)
 
Cześć dziewczyny :-) właśnie się zbieram do sklepu bo nawet pieczywa nie mam. Dzieć chodzi zasmarkany ehhh. Testu dzisiaj nie robiłam, zrobię w pt- jak będzie kreska ciemniejsza to wstawię foto i w przyszłym tyg wybiorę się na betę.
Malusiolka trzymaj się, za którymś razem musi się udać &&&&
MamaTomeczka ja z mężem śpimy pod jedną kołdrą i jest nam dobrze dopóki Młoda śpi u siebie. A jak pojawia się u nas w łóżku, to oni śpią sobie pod kołdrą przytuleni i im ciepło a ja marznę:cool:
tekla, trzymam kciuki za wysoką betę &&&&&&&&&&&
 
Dzieki dziewczyny za slowa, przemyslalam co nie co i zadzwonilam. Pani zrozumiala nie byla zla i jest ok. Nie bede zalowala -wmawiam sobie to co minute... Znajde cos napewno wierze w to! Do niej mialam isc na rtv i agd bo do takiej pracy najbardziej chcialam isc a ze zaproponowala to wiec poszlam. Po orange mam juz dosc tych punktow tylko zaslonieta checia zajscia w ciaze zle zdecydowalam.male taka juz moja natura buntownika, nerwusa. Wiem ze z tych chlopakiem to bym dlugo nerwowo nie wytrzymala:sorry: ciesze sie i mam nadzieje ze szybko cos znajde!niemniej jednak starania dalej sa i beda mam nadzieje, bo pan maz ostatnio nie chce wspolpracowac :baffled: Dziekuje jeszcze raz za wsparcie !

Mamatomeczka
ja to nie chcialabym pod dwiema kolderkami spac. No chyba ze by mnie maz wnerwil :-p
 
reklama
Od soboty miałam beżowy śluz. Dziś rano obudziłam się zakrwawiona. To jest żywa krew, póki co bez skrzepów. Ginekolog powiedziała, ze na tym etapie nie da się nic zrobić. W poniedziałek był jeszcze ładnie zagniezdzony 4 mm pęcherzyk. Mam czekać. To jest natura. Paskudna, bezwzględna natura. Odezwę się jakoś.

EDIT: Jednak są i skrzepy. Wrócę do Was i będę dalej działać, ale dajcie mi chwilkę.
 
Ostatnia edycja:
Do góry